Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niedojrzałość psychiczna chłopa - cechy


Gość Jeżozwierz

Rekomendowane odpowiedzi

niczym mnie niezaskakujecie

 

Z checia Cie zaskocze:D Co mam napisac? :D

 

Obejrzyj sobie "Antychrysta" http://www.filmweb.pl/film/Antychryst-2009-479704/discussion

 

Tworca tego filmu, ma widac taki problem, jak Ty... Kobieta przedstawiona jest tu jako najwieksze zlo. Musisz zobaczyc!;)

 

 

Zwiastun:

 

http://www.youtube.com/watch?v=a-L_krvlg58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha, nie moga sobie zadawac ciosow, zycie to cierpienie, w ktorym jedni gnoją drugich, ze jedni nawet popelniaja samobojstwa albo zabijają albo ... itd , jeden wielki psychiczny ból, a ze was jest zalatwic trudno psychicznie to wiem, bo macie swoj sex, tozsamosc plci pieknej, mozecie zawsze powiedziec spadaj, a jak sie na was jakis rzuca slownie to powiedziec, spadaj niewyzyty jestes czy co, wiecie ze jestesmy na przegranej pozycji bo zeby was miec najpierw musimy wyrazic jakie to wspaniale jestescie i ze niemozemy sami istniec i to nam odbiera sile, ale tak jak napisalem, za cos tak podlego jak znecanie sie psychiczne, na egzystencji meskiej, sexualnosci, jedynie moze czychac na was zło, kazdy drink ktorego pilyscie dzieki mezczyznie, zaplata za milosc ktora my mielismy okazywac, zblizacie sie do ostatecznego wyroku z ktorego nie ma odwrotu

 

moglyscie wybrac inna droge w zyciu ale, wasza sczesliwosc polegala zupelnie na czyms innym, winne jestescie naturze odszkodowanie za pozostawienie zgliszcz po sobie, winne jestescie zabraniu zycia mezczyznom, wysmianiu ich potrzeb, robienia im rogow z checi dupczenia, uchodzenia za damy w swietle by w zmroku uprawiac swoj proceder kurewski, wszystkie klamstwa panujace np o waszym mysleniu o milosci, a meskim niedorowozju, nigdy niemoligmy sie spelnic, za stawianie nas w trudnej roli, za ciche czerpanie przyjemnosci sexualnych od najmlodszych lat ktore sa podstawowym fundamentem zdrowia opakowywanym w metki myslenia o milosci, romantycznosci, za ktora miala placic plec meska a pod pieknymi slowami wystepowalo karmienie sie dwoma przyjemnosciami sex i kasa ktore tez od plci meskiej, w cieplym domku od plci meskiej, zdruzgortanie nie daje pisac, wszystk omacie od nas, a nam rogi przyprawilyscie, wszystk omacie od nas

podpaski ktore wymyslili mezczyzni, nienawidze was

obarczanie ze pragnienie sexu, nigdy go nawet niemielismy raz w zyciu za darmo, ani poczucia mozliwosci zaspokojenia, bylismy tylko urabiani w gre w ktorej mamy myslec penisem ubierajac go w garnitur niemajac prawa do wlasnych potrzeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam przypomnieć, tym którzy kolegi nie znają, że dyskusje z nim nie mają sensu - został już za takie teksty wyrzucony z forum...hmm...jakieś 7 razy, co i teraz pewnie nastąpi. Uważa kobiety za podgatunek ludzi i żadna rozmowa tego nie zmieni. Upraszam więc o nie prowokowanie go....bo jego wypowiedzi są monotonne.....a muszę je czytać........ :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ci napisze ze to kobiety prowadza monotematyczna rozmowe pt rozmowy w toku, ty jestes tego przykladem, wystarczy skopiowac kilka twoich tekstow i zawsze masz to samo do napisania, czyli nic, a piszesz o dyskusji ze mna. Jesli wynika z mojego tekstu ze kobiety to podgaunek to juz nie moja wina, niemialem zadnego zamiaru nigdy kobiet postrzegac za nizsze, a ze tak wynika to nie moja wina, ja jedynie sformuowalem zyciowe prawdy i ubrałem je w tekst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze zbyt wielu mezczyzn jest zaprzedanych i zyje w tej chorej rzeczywistosci i niechca walczyc, zycie prawdziwe jest tuz obok a oni oddali sie chorym przekonaniom a trucizna stala sie ich narkotykiem, tymczasem za oknem lezy puszysty snieg ktorego niemozesz zaczerpnąc, z rozmow w toku dociera ujadanie, symbole milosci na avatarach kobiecych, mozesz je kupic gdy zapracujesz na domek swiatlo i gaz - hm ale jak ona dodala to tylko podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze zbyt wielu mezczyzn jest zaprzedanych i zyje w tej chorej rzeczywistosci i niechca walczyc, zycie prawdziwe jest tuz obok a oni oddali sie chorym przekonaniom a trucizna stala sie ich narkotykiem, tymczasem za oknem lezy puszysty snieg ktorego niemozesz zaczerpnąc, z rozmow w roku dociera ujadanie, symbole milosci na avatarach kobiecych, mozesz je kupic gdy zapracujesz na domek swiatlo i gaz - hm ale jak ona dodala to tylko podstawa

 

Linka, wybacz - ostatni raz musze zagaic! :)

 

Skaziw, jak wyobrazasz sobie zycie bez kobiet? Bez kobiet, czyli bez dotyku (raczej kolega Cie nie przytuli, ani nie poglaszcze), bez kobiecej troski, kiedy chorujesz, bez milosci (chyba, ze jestes homoseksualny), wreszcie bez seksu wlasnie? Dla kogo bys sie staral, gdyby na swiecie nie bylo kobiet, komu chcialbys byc wtedy potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glaskanie, dotykanie - to raczej wygladaj jak tajne dzialanie pod ktorym kryja sie kobiece kolce, a kto doprowadzil do tego ze mezczyzna choruje a potem wciela sie w role matki polki, kobieta moze sluzyc do przyjemnosci sexualnej? chyba do wykorzystywania sexu jako zrodla wlasnych przyjemnosci w tym tych zwierzecych skrywanych pod postacia np wyginania sie dla mezczyzny, troska? oczywiscie o tego mezczyzne kochanego? kim jest mezczyzna kochany? ten co robi tak wiele dla kobiety, nadal twierdisz ze istnieje milosc? tak, w znaczeniu kobiet, co oznacza milosc w znaczeniu kobiet - pozadanie wielbienie i szanowanie kobiet, wtedy ona daje mu wielka nagrode i oddaje mu sie, swe wielkie poswiecenie, jakbym mial taki wysilek ponosic, to bym pewnie lezal wlasnie z nogami szeroko i do tego kase bral, mial na BMW i mowił ze poszukuje milosci w ten posob i ze wszyscy tylko o jednym - wniosek ze kobiety nie sa kochane tyko mezczyzni hahaha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic to bylo pytanie retoryczne;) ale przez takie posty faceci uprzedzaja sie do kobiet, bo niektorzy sa sklonni uwierzyc ze napisal najwieksza z prawd:)

 

Nie wierzę, że mogą istnieć mężczyźni, którzy byliby skłonni uwierzyć w ten bełkot :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic to bylo pytanie retoryczne;) ale przez takie posty faceci uprzedzaja sie do kobiet, bo niektorzy sa sklonni uwierzyc ze napisal najwieksza z prawd:)

No jeśli ktoś jest nie bardzo dojrzały to będzie się sugerował postami pana x z forum psychologicznego...

Raczej myślący homo sapiens oleje posty tego typu, które zawierają jedynie subiektywne opinie, do tego w zasadzie niezgodne z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×