Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje sie źle...znaczy średnio dobrze....no sama nie wiem...ale w związku z tym mam pytanie...

Czy terapia ma tak właśnie działać? Mam nawroty...ale są coraz lżejsze, coraz lepiej sobie z nimi radzę.....to o to chodzi? To chyba dobry objaw? Terapie mam od roku...to nie długo.....

 

Rok to niedługo, moim zdaniem, a nawroty to normalne, jak ktoś kiedyś zauważył, podświadomość to taka cholera jak płyta CD, zapisuje się łatwo... skasować niestety trudno...

Ja w szczególnie stresowych sytuacjach po 15 latach miewam, jak to nazywam delikatne echa...

Ale bardzo łatwo je rozpoznaję, tzn. kiedy się zbliżają... wyrobiło się we mnie coś jak system wczesnego ostrzegania... wtedy łapię bardzo szybko kontakt z tym, acha! wiem o co chodzi, oki, zadaję sobie pytanie, czy i czemu znów chcę sobie zrobić kuku, czy rzeczywiście mam powód, czy to tylko znów moje "przerażone dziecko". Oczywiście zawsze wychodzi na to drugie :mrgreen:

I echo się oddala...

To sie zdarza baaardzo rzadko, w skrajnym stresie, ostatnio ze 1,5 roku temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie źle...znaczy średnio dobrze....no sama nie wiem...ale w związku z tym mam pytanie...

Czy terapia ma tak właśnie działać? Mam nawroty...ale są coraz lżejsze, coraz lepiej sobie z nimi radzę.....to o to chodzi? To chyba dobry objaw? Terapie mam od roku...to nie długo.....

 

Nie masz terapii od roku,bo pisalas,że przerwalas terapię i wrocilas w sumie niedawno-2,3 miesiace temu?

Idzie ku lepszemu.Wychodzenie z depresji/nerwicy,to zawsze sinusoida.Co Cię martwi konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja choruje na migrene oczną więc jasne światło nie jest dla mnie czymś super, ale zasadniczo, widok na prawdę zapierający dech w piersiach..

 

ćwiczysz (gimnastykujesz się, uprawiasz jakiś sport) regularnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×