Skocz do zawartości
Nerwica.com

Duchy


Magi43

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, co tu sie dzieje najlepszego, co za temat - duchy! :D

 

Ponoc najlatwiejszym sposobem aby sprawdzic, czy jest sie opetanym jest wziecie do reki jakiegos symbolu religijnego, np. krzyza. Jesli po wzieciu go w reke, zaczniesz wydawac dziwne odglosy i rzucac sie, znaczy to, ze mozesz byc opetana;) Daj nam znac, jaki byl efekt! Jesli nie zaczniesz krzyczec i sie rzucac to super. Jesli zaczniesz, to moze rodzina uslyszy i skieruje Cie na leczenie, skoro sama w nie nie wierzysz;) Podsumowujac-musisz sprobowac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja tez! Ale nie zaszlo to az tak daleko, jak w przypadku Magi :D

 

Niemniej krzyz do reki bralam ale nic sie nie wydarzylo :D

 

Swoja droga, co do duchow, mialam raz dziwna dosc przygode...I sadzilabym moze, ze procz nerwicy przytrafila mi sie jaks schiza, gdyby nie to, ze nie tylko ja widzialam pewna "rzecz" ale tez razem ze mna 2 inne osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem wywołać ducha, na szczęście się nie udało.

 

"10 Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. "

PwP 18, 10-12.

 

^ Z powodu tego nie chcę się brać za żadne horoskopy, taroty i duchy.

 

Chociaż kiedyś to robiłem i żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej, generalnie mnie takie pierdoły śmieszą, nie poszłabym do wróżki, po co? Żeby powiedziała, że coś się stanie...to coś by się stało w ciągu np najbliższych 10 lat (bo teo, ze coś konkretnego się stanie w ciągu 10 lat, cokolwiek, jest bardzo bardzo prawdopodobne) a ja bym się martwiła, że mogłam zaradzić itd....horoskopy - czytam, ale nie wierzę, bajeczka, amulety itd, no mam swój kamyk który targam w kieszeni na egzaminy - działa na podświadomość - ale jak się nie nauczę to i sam Bóg nie pomoże :lol: ,

Co do samych duchów - hmm.....nigdy nie miałam styczności, ale wierzę, ze są ludzie bardziej wrażliwi na różne bodźce i może oni coś wyczuwają..... bo ja wiem.

Nie łączyłabym tego z religią...bo co ma piernik do wiatraka, zaraz wyjdzie że aromaterapia, akupunktura to też zamysły szatana itd........bez przesady.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrozka zwraca sie do mocy ktorych nie zna, a objawienia mysle ze sa niezalezne od osoby, choc bylbym ostrozny patrzac na objawienia.

a jesli chodzi czym sie rozni, jakbys zobaczyla osobe ostro opetana to bys wiedziala, choc pewnie czasem jest ciezko rozroznic. a wrozka rzeczywiscie potrafi przewidziec przyszlosc, ale to tylko wyrzadza szkody, wiec nie koniecznie musi byc psychicznie chora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×