Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ja wchodze do siebie do pokoju i sprawdzam czy wszystko jest tak jak zostawilam. czy nikt mi przypadkiem nie szperal w rzeczach.

jak bylam mlodsza(zaczelo sie to jak milalam ok 14 lat) to moja mama zawsze przeszukiwala mi ubrania szuflady wiec moze dlatego tak mi zostalo...

ale jak juz zobacze ze cos jest nie tak to tak samo jak u ciebie leca epitety kur..., ja pier... kto znowu grzebal mi w pokoju..

wszystkich obwiniam a w takim momencie nie dociera do mnie ze to tylko w mojej psychice sie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien za dniem jak w tym serialu amerykanskim...kiedys inaczej sei czulem w piatek , to byl najlepszy dzien tygodnia...a teraz to taki sam dzien jak wtorek czy sroda...wszystko sie wydaje bardzo podobne do siebie. niepokoj i zamartwianie sie. poczucie tracenia czasu i marnowania zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciła z terapii. Dzisiejsze spotkanie było nagrywane. Wyraziłam zgodę. Nie wiem, może jacyś studenci będą się kształcić na moim przypadku :mrgreen:

 

Okazało się, że jestem dla siebie za sroga, za bardzo skupiam się na tym jak ludzie mnie odbierają, wyolbrzymiam i dręczę się bezpodstawnie. Generalnie nie lubię siebie i stawiam sobie wysoko poprzeczkę.

True.

Muszę nad tym popracować. Nie jestem robotem, nie będę idealna. Czas się z tym pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciła z terapii. Dzisiejsze spotkanie było nagrywane. Wyraziłam zgodę. Nie wiem, może jacyś studenci będą się kształcić na moim przypadku :mrgreen:

 

 

Mój przypadek też był nagrywany . :mrgreen:

 

Dzisiejszy dzień pracowity i stresujący ale nie jestem jakoś specjalnie zamulona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, super, że robisz coś, co sprawi ci przyjemność.

 

Ja czuję się chujowo.

Jutro jadę do stajni - panicznie boję się zmarznąć (najabrdziej wychudzona byłam w okresie zimowym, marzłam tak, że płakałam i się chyba wystraszyłam), a jutro na pewno zmarznę. Już mi nie dobrze.

Postaraj się nie przejmować Anka. Postaraj się nie obwiniać Anka. Postaraj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stardoll, ano ubieram:)tu w Belgii tradycyjnie ubiera siè choinkè 6 grudnia;ja ubieram jutro,zeby jakos poprawic sobie nastroj.a co mi tam.

a wyniki badan odbiegajà od normy..nie wiem czy za duzo,wg mnie tak,wg lekarzy tez nie jest dobrze.W yeamcie "co mnie wkurza"wrzucilam tak mniej wiècej cos na temat tych badan podstawowych.piwo trochè usmierzylo moj bol:) i ludzie na ktorych mogè polegac.hej dla was wielkie caluski:)na pewno wiecie o kim mowa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na temat tych badan nie moge nic dokladniej napisac bo nie znam dokladnych wynikow ;), ale tez zawsze odbiega mi cos od normy przy badaniach krwi czy moczu i wygooglowuje sobie rozne choroby...

a choinka... kurcze, dobrze, ze lubisz ja ubierac :) ja to juz dooobrych kilku lat nie ubieralam choinki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×