Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

nie demonizuj :D jakby każdy odchodził dlatego , że się z kimś nie lubi, to nikogo by na tym forum nie było. A nawet jeśli.. Cóż.. Nie każdy z każdym się musi lubić, trzeba olać tego kogoś, kto nas wkurza i funkcjonować dalej.

 

To Ty tak myslisz i ja rowniez. Ona widac myslala inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stardoll, tez mnie to zastanawia wlasnie, tym bardziej ze lubie go - jest fajny na swoj dziwny sposob ;) Ale nie sadze, by ktos tu wiedzial, czemu go nie ma...:/

 

 

Też myślałam co z Nim, chociaż raczej nie mogłabym powiedzieć ,że go lubię :mrgreen: , ale na swój sposób mi go brakuje, bo nawet poprzekomarzać się nie ma z kim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., a co Ty mozesz wiedziec wogole o Magdzie dlaczego stàd odeszla??na pewno nie poszla sobie z powodu polepszenia stanu zdrowotnego.Na to zlozylo siè szereg innnych sytuacji.

a jesli chodzi oniemàdrego no coz..w schizofrenii roznie bywa pewnie...nie tèskniè za nim,bo mam dosc czytania,ze kobiety po 30-tce sà takie i owakie.Nawet jak ktos czuje niechèc,mozna to ubrac w ladne slowa,a nie tak doslownie obrazac. 8) W kazdym razie ,zyczè mu wszystkiego dobrego w zyciu. :D

Brakuje mi bardzo Philozophy of Live bardzo ,bardzo.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×