Skocz do zawartości
Nerwica.com

Genialny Sir Elton John!


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj juz mnie rozbawilas ;]

 

Teraz piszesz:

Mamy konkretny temat,a wielu z Was tak zrecznie potrafi odwrocic kota ogonem,aby przejsc do ostrej wymiany zdan i "nacierania" na autora postu.

Wczesniej, kiedy ktos wyrazil swoja opinie Ty zaczelas 'nacierac' na niego

Napisalam ten topic bo myslalam,ze znajde tutaj ludzi na poziomie,z ktorymi mozna pogadac o DOBREJ muzyce
Strasznie mi Ciebie zal,jak wiekszosc ludzi w tym kraju nie znasz sie na dobrej muzyce.Przyznam,ze nawet strach pomyslec jakiej dennej muzyki sluchasz

Cos nie gra? Hm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadal ani slowa o Eltonie i polemiki na jego temat...Wiadomo...Nieznajomosc tematu...No comment...

bo o gustach się nie dyskutuje, więc tylko przedstawiłem (w swoim czasie ) własne odczucia nt. EJ nie krytykując Ciebie. W zamian ja i inni forumowicze dostaliśmy stek wyzwisk i obelg. Nie chcę się zniżać do Twojego poziomu, więc tylko zasugeruję Ci byś pomyślała sobie, że mogliśmy zbluzgać EJ w odwecie za Twoje "mięso".

Jak widać reszta osób również jest kulturalna. Zapewne do czasu...... :twisted:

 

PS. to mamy "polemizowac na jego temat"? zdawało mi się że wolno tylko przytakiwać Ci??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i uwierzyc nie mogę jak mozna mówic ze ktos ma lepszy czy gorszy gust muzyczny. Gdybysmy wszyscy słuchali jednego na co byłyby zespoły myzyczne, czy wokaliści, oraz rózne rodzaje muzyki... Jeden zbiera znaczki, a drugi klej od znaczków i nie ma co dyskutować.... Ja osobiscie umiesciłbym Eltona Johna obok Majki Jeżowskiej, Fasolek i Just Five....... Nie lubie takiej muzyki i nigdy nie lubiłem....(jest dla mnie zbyt cukierkowa).I nie obchodzi mnie czy Eltona słucha i popiera Papież, Królowa czy sam Św.Piotr......to nie jest dla mnie zaden argument.... Każdy słucha tego czego lubi....więc Moniczko, to że Tobie podoba sie muzyka Eltona, wcale nie znaczy że masz lepszy gust muzyczny niż ja, czy jaki kolwiek inny forumowicz.....

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to wszystko przeczytałam i o mało nie pękłam ze śmiechu.

Nie napiszę jakiej muzyki słucham bo mogłabym się narazić tym lub tamtym. Ale napiszę, że ludzie na poziomie są tolerancyjni i nigdy by im nie przyszło do głowy, żeby gnoić innych za ich poglądy.

ZGROZA. Może i Moniczka ma poziom ale (bez urazy) bardzo niski.

 

Ja Was wszystkich będę kochała nawet jak zaczniecie słuchać płyt chodnikowych ;-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×