Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebuje rady kogos kto sie na tym zna jak najszybciej !


lolek12

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu zaczolem sie tym bardzo denerwowac otoz to mam 16 lat od 5 podtsawowki moj czlonek nie rosnie a teraz zaczol powoli grubnac czy bedzie jescze normlany czy juz nie urosnie :( mam dziewczyne chcialbym to z nia zrobic a wstydze sie i tylko to mnie powtrzymuje :(

prosze o jak najszybsza odpowiedz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lolek12, a ile masz cm? Poczytaj sobie ze czlonek meski jest takze ukryty glebiej w ciele, dlatego nie jest taki krotki, poza tym, zalezy ile masz cm, w stanie spoczynku. Natomiast w staniepodniecenia sie powieksza 2 razy takze spokojnie nie bedzie taki maly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wierze:). Cos pięknego. To mu wytłumaczyłaś "w stanie podniecenia powieksza sie 2 razy". Pewnie tego jeszcze nie odkrył. Od piątej klasy podstawówki penis ci nie rosnie? No jesli nie rosnie to nie rosnie i to chyba calkiem normlne. Pewnie już ci nie urośnie. Jesli zaczął grubnąć to możeszs otwierać szampana. Podobno obwód jest dużo wazniejszy od długości, ale to i tak zawsze jest zależne od drugiej osoby. Niech sie dziewczyny wypowiadają. Można pisac i pisać, ale kwestia jest prosta. Nic ci nie jest i jestes zdrowy, tylko że sie przejmujesz jak wszyscy. Albo wchodzisz w sytuacje taki jaki jesteś, albo uciekasz. Nic sie nie zmini od myslenia i gadania. Jest tylko jeden sposób na przekonanie sie że wszystko ok. Nawet jesli jestes poniżej normy która wynosi 15 cm to jest takie powiedzenie "mały, ale technik".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek dobra rada radzi: (żeby nie było, to ja takich problemów nie miałem ;-) ale kiedyś trafiłem na to i przeczytałem)

Są w internecie metody, ćwiczenia, które mogą wam pomóc, http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=site:chomikuj.pl+powi%C4%99kszanie+penisa&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

 

No nie wierze:). Cos pięknego. To mu wytłumaczyłaś "w stanie podniecenia powieksza sie 2 razy".
A poza tym to nie prawda. Nie ma związku pomiędzy spoczynkiem i stanem gotowości ;p według badań seksuologów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz, cialo sie wyksztalca do 18 roku zycia, wiec moze jeszcze urosnac, poczytaj sobie :) A poza tym co mi po badaniach seksuologow, na zywo widzialam jak sie powieksza :D Poza tym co za roznica, maly czy wiekszy, wszystko zalezy od techniki i umiejetnosci. Ty nie mysl, czy masz malego czy duzego, tylko zajmij sie -poczytaj o grze wstepnej, o roznych pocalunkach itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlonek meski jest takze ukryty glebiej w ciele,
Nie wydaje mi się ,aby autor mierzył go będąc w chłodni.
Natomiast w staniepodniecenia sie powieksza 2 razy
U konia? :mrgreen:

 

czy wy wiecie co to jest 11 cm ?? w wygladzie dziecinnego penisa ?? tutja nawet dobrze rozegrana gra wstepna nei pomoze ;/ jak dziewczyna nic nie poczuje
Moim zdaniem faktycznie masz powody do niepokoju jeśli chodzi o współżycie. Nie będę Ci cukrować, że masz odpowiedni sprzęt do zaspokojenia dziewczyny(oczywiście może Ci tego wprost nie powiedzieć, by Cię nie urazić). Ta inicjacja może skończyć się dla niej brakiem przeżyć fizycznych ponieważ nie sądzę abyś miał wielkie doświadczenie w technice, którą mógłbyś ewentualnie nieco nadrobić. Jesteś jeszcze bardzo młody( w świetle prawa jesteś jeszcze dzieckiem). Może warto się wstrzymać z tym np. 2 lata i przekonać się, czy proces dojrzewania wyciągnie jeszcze Twojego członka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu, nie odkopuj starych postów bo się potworny bajzel robi...... :roll:

Nie zwróciłam uwagi na rok(patrzyłam tylko na miesiąc), gdyż temat był na pierwszej stronie( widocznie coś mi się chwilowo poprzestawiało, bo nie mam w zwyczaju wchodzić na kolejne strony) .

A tak w ogóle to dlaczego tematy, w których nie można już pisać nie są przez Ciebie jako moda zamykane i jaki jest limit czasowy wyznaczony przez regulamin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×