Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Robiè porzàdki w papierach i pijè sobie kawkè.Jutro lecè na swiatloterapiè a od najblizszej soboty, zaczyna siè juz szereg akcji charytatywnych z Czerwonego Krzyza,w ktorych zamierzamy uczestniczyc jak zawsze. :D

Czas wogole pomyslec o jakis prezentach dla najblizszych..dla cory juz mam ,ale nie mam pomyslu dla reszty.

Ogolnie pogoda jest beznadziejna,leje i wieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiè porzàdki w papierach i pijè sobie kawkè.Jutro lecè na swiatloterapiè a od najblizszej soboty, zaczyna siè juz szereg akcji charytatywnych z Czerwonego Krzyza,w ktorych zamierzamy uczestniczyc jak zawsze. :D

Czas wogole pomyslec o jakis prezentach dla najblizszych..dla cory juz mam ,ale nie mam pomyslu dla reszty.

Ogolnie pogoda jest beznadziejna,leje i wieje.

 

Prezenty.... święta... o mnie nikt nie pamietał i nie pamieta... Ale juz przyzwyczaiłem się ... chociaż boli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963, a za co Ty przepraszasz??co siè dzieje??osttanio nic siè nie udzielasz,gorzej siè czujesz M??napisz co siè dzieje.

Misiek_NL, a ja siè nie umiem doczekac,chociaz rozumiem tych ktorych swièta wkurwiajaà...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963, a za co Ty przepraszasz??co siè dzieje??osttanio nic siè nie udzielasz,gorzej siè czujesz M??napisz co siè dzieje.

Misiek_NL, a ja siè nie umiem doczekac,chociaz rozumiem tych ktorych swièta wkurwiajaà...

 

 

Chyba się wypalam... nie mam juz siły... ja już nie pamiętam jak to jest normalnie bez agorafobii bez ataków.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym aerobiku jestem jednym wielkim zakwasem.

Poza tym stresuję się jutrzejszą rozmową o pracę... Tak bardzo chciałabym dobrze wypaść :-|

 

 

A teraz czeka mnie wycieczka do Drewnicy :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia.Siedzę i snuję czarne wizje o swojej rychlej smierci w męczarniach.

 

A lekko nie ma-musze zarzucic na dupę spodnie,wziac psa,isc na miasto po zakupy,a nastepnie wmowic Adamowi,że sojowe kotlety w hamburgerach są z najprawdziwszego wieprzka.

 

Kupić w rossmanie świeczkę waniliową (choc Adam się kloci o cynamonowo-jablkową),cos co mnie upiększy,bo już nie mam pomyslu.

 

I cos porobic w gabinecie,a jest tyle pracy,że nie wiem za co sie wziac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem dziś do dentysty :) udało się borować zęba bez znieczulenia i jestem z siebie dumny :D

Wytrzymałem ten ból mimo tego że to leczenie kanałowe : :yeah::yeah::yeah:

Ale jak szedłem to oczywiście ręka mi zdrętwiała ze strachu i połowę twarzy ale źle nie było...

Cały dzień w pracy ból zęba nie pozwalał mi myśleć a teraz jak ręką odjął troszkę boli wiadomo bo zatruwała mi go dopiero ale jest dużo dużo razy lepiej niż wcześńiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×