Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, Ciebie zamula przed snem a rano wstajesz wypoczęta?

Jutro wezme to przed snem. Bo pół dnia dziś przespałem. Nie było to efekt jakiegoś przemęczenia. Takie zamulenie chemiczne...

 

 

Wujek , niestety nie/. Wieczorem jak łyknę to właściwie nic nie czuję. Rano ciężko mi się dobudzić:( No i w ciągu dnia mam nieraz straszne napady senności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten niesmak do wszelkiego jedzenia minął. Teraz jest wręcz odwrotnie. Wszystko bardzo smakuje i będę musiał mieć się ostro na baczności. Dzisiaj przeżucam się na branie wieczorne leku. 75 SR przed spaniem. Zobaczymy co się będzie działo. Ogólnie jest ekstra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja własnie jakiegoś pobudzacza potrzebuje. Bo anafranil tłumi lęki, ale brak mi napędu i motywacji/

Wiesz brałam kiedyś przez chwile trittico do anafranilu. fajnie sie wtedy wysypiałam. Może pogadam o tym., tylko że miałąm wtedy nieziemskie libido:)) - jedyny ubok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, pamiętam ten stan poanafranilowej szczęśliwości. Do dziś żałuje nieco, ze musiałam zrezygnować z tego leku. Dawał mi takie poczucie pewności siebie i wewnętrznej harmonii jak żaden inny. Do tego fruwałam po domu jak pracowita pszczółka, nawet mycie wucetu napełniało mnie radością :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczuliście coś podobnego? Mianowicie: muzyka po tym anafranilu ma zdecydowanie taki głębszy wahlarz barw, bas jest taki mięki i taki z tyłu, średnie tony wysunięte mocniej do przodu. Ogólnie poezja. Wszytko takie głębsze i bardziej melodyjne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczuliście coś podobnego? Mianowicie: muzyka po tym anafranilu ma zdecydowanie taki głębszy wahlarz barw, bas jest taki mięki i taki z tyłu, średnie tony wysunięte mocniej do przodu. Ogólnie poezja. Wszytko takie głębsze i bardziej melodyjne. :)

 

poczekaj jeszcze parenascie dni, czar tego leku prysnie, czesto na poczatku wystepuje takie wielkie halo przy wielu lekach

ktore pozniej znacznie opada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada

 

Tylko się cieszyć że dobrze działa u Ciebie. :great: A jak z takimi sprawami jak np. ze "złe myśi" itd? Chociaż nie wiem czy takie miewałeś (chodzi mi o samobójcze myśli). Dobrze śpisz po nim? Bo ja mam koszmary na maxa albo jakieś popieprzone sny, budzę się mokry cały i od razu mam lęki. Lek biorę od 20 września czyli już sporo czasu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysli samobójcze odeszły. Wróciła radość i chęć życia, tylko trochę mi ciężko dupę ruszyć, bo jestem tak rozleniwiony przez kilka miesięcy nic nie robienia, że masakra. :pirate: Ze snem to różnie bywa. Niestety przywczaiłem się, że zawsze coś biorę przed spaniem i ciężko mi się odzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×