Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie to, ze jak mówię żeby nie karmić psa czy kota tą wstrętną karmą z supermarketu to jedyną reakcją u ludzi jest - ale przecież jest zdrowy! Pewnie jakby 100 osób jadło TYLKO fast food to jedna czy dwie też by były zdrowe.....a o pytaniu o badania krwi i takie tam kręcą oczami.....czy to takie trudne zanim się weźmie zwierzaka poczytać? Jak można być taki ignorantem..... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza takie narzekanie w kółko, ze są osoby, które karmią swoje zwierzaki karmą z supermarketu. Są zwierzęta, które marzą o saszetce tego "gównianego" Whiskasa czy "bezwartościowego" Chappi, naprawdę. I to dla mnie jest o wiele ważniejszy powód do narzekania, coś co trzeba naprawić, nakarmić te głodujące, zaniedbane zwierzęta a nie narzekać, ze ktoś swojemu sierściuszkowi daje Whiskas czy Winston zamiast Royala czy Animondy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszè wrazenie,ze ludzie kloca siè poniewaz nie majaà nic innego do roboty:wièkszosc nie uczy siè wogole,o jakiejkolwiek pracy juz nie wspomnè!!Nie mozna do cholery wszystkiego zwalac na nerwicè czy depresjè!!

Terapia jest zla,leki do dupy(wg niektorych),a potem zeby wywalic swojà frustracjè,piszà takie bzdury,ze mozg sie lasuje.

I to mnie wkurza-ale tylko troszkè. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszè wrazenie,ze ludzie kloca siè poniewaz nie majaà nic innego do roboty:wièkszosc nie uczy siè wogole,o jakiejkolwiek pracy juz nie wspomnè!!Nie mozna do cholery wszystkiego zwalac na nerwicè czy depresjè!!

Terapia jest zla,leki do dupy(wg niektorych),a potem zeby wywalic swojà frustracjè,piszà takie bzdury,ze mozg sie lasuje.

I to mnie wkurza-ale tylko troszkè. :mrgreen:

 

Popieram!!!!!! mnie to wkurza nie troszkę, mnie to wkuuu-rwia. Jestem obłąkany, zamknę się w szpitalu. Od wczoraj nie potrafię go zrozumieć i to też mnie wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkur*ia mnie jak jadę na zajęcia 20km w jedną stronę, wydaję kasę, marnuję czas bo co? Bo zajęcia odwołane i nikt nie raczył poinformować studentów..... :evil::evil::evil::evil:

 

Mnie też to wkurwia. Mam 35 km :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie mój chłopak, któremu wszystko muszę mówić wprost, bo inaczej się nie domyśli...

wkurza mnie, że mu pokazuję na różne sposoby, czego chcę, a on i tak tego nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie mój chłopak, któremu wszystko muszę mówić wprost, bo inaczej się nie domyśli...

wkurza mnie, że mu pokazuję na różne sposoby, czego chcę, a on i tak tego nie widzi

 

 

Agnieszka chodzi o sex? :lol:

 

Nie. O czułość, troskę, zainteresowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×