Skocz do zawartości
Nerwica.com

co myślicie o zakazie palenia ?


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

piękniejsza - sie wie :D ale kobieta jest normalnym czlowiekiem, i tak samo ma prawo do nalogow.. to nie zalezy od plci.. a takim gadaniem 'kobiecie nie wypada' stawiacie nam tylko jakies wygorowane poprzeczki, sami sobie stawiajcie.. pff ! ej wkurzylam sie :D

 

ehh no bo kobiecie naprawde nie wypada. nalogi? jak to wyglada jak kobieta jest pijana albo nacpana? ;/

 

Wypowiedź pewnej dziewczyny:

 

"Mam 19 lat, jestem dziewczyną - to tak słowem wstępu

 

Nienawidzę kobiet, bo nie znoszę ich infantylizmu, hipokryzji, nieudolności, dopisywania sobie scenariuszy.

 

1. nazywanie faceta "dziubusiem", "miśkiem" - porażka. Pytanie co 5 minut "kochasz mnie?". Bombardowanie facetów smsami, awantury, jeśli nie odpiszą. Dziwienie się, czemu facet nie zabiega, skoro narzuca się mu swoją osobę 24h.

 

2. hipokryzji, a mianowicie: jeśli facet powie, że nie umówiłby się z grubą dziewczyną, to kobiety od razu zwyzywają go od "nic nie wartych dupków", podczas gdy one same najpierw patrzą na auto

i portfel faceta i oczywiscie na jego wygląd (z niskim by się nie umówiły). To samo dotyczy zdrad: facet = świnia, kobieta = niedpoieszczona w związku

 

3. nieudolność - nie potrafią być same, bez faceta nie przeżylyby tygodnia (nie chodzi tylko o finanse

, ale w dużej mierze). Takie z nich "feministki", tak "nienawidzą" facetów ale na utrzymaniu to lubią być. Nie potrafią rozwiązywać problemów, większosć nie potrafi prowadzić, są w 100% zależne od facetów

 

Mogłabym tak pisać i pisać, ale na tym poprzestanę. Jest to przerażające, wstyd mi nie raz, że jestem kobietą Ale nigdy, ale to nigdy nie będę takim głupim, nieudolnym, pustym babskiem"

 

Ona ma rację ;D

 

 

Jest w tym trochę racji, ale nie powinnaś mierzyć wszystkich jedną miarą. Nie każda kobieta zachowuje się w ten sposób, więc mnie osobiście Twoje uogólnianie razi. Rozumiem, że jesteś mizoginką, ale nie znasz wszystkich kobiet świata, więc nie oceniaj w ten sposób.

 

[Dodane po edycji:]

 

Aha. Co do argumentu, że jak facet zdradza to świnia, a jak dziewczyna to niedopieszczona w związku to pośledź trochę forum, a zauważysz jakie są zdania na temat puszczających się dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonimowa16, to wątek o zakazie palenia, a nie o Twoich anty-feministycznych zapędach, więc proponuję nie robić sobie tutaj swoich prywatnych wycieczek. :roll:

 

 

---

Widzieliście już, żeby ktokolwiek dostał mandat za palenie w miejscu publicznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co ? chwalisz się ? oczekujesz nagrody, oklasków czy jak ?
Miałem nadzieję na nagrodę.
aleksandra ma racje :) najlepiej by bylo jakby zarowno chlopy jak i kobiety pili okazyjnie i nie palili ale to marzenie scietej glowy :)
Ale Aleksandra pali.

Nie wydaje mi się, żeby psychika kobiet i mężczyzn tak mocno się różniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że Aleksandra pali i nie ma racji? Czy Aleksandra wypaliła sobie mózg? Jakby Aleksandra nie paliła też by miała takie samo zdanie
Nie, ale teraz mocno nadinterpretuje.
Psychika kobiety jest bardziej zlozona, facet jest jednak zadaniowy.. zawsze mniej dylematów.
Stereoptypy, albo ja jestem jakiś dziwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój stary odkąd się urodziłam to zawsze jak w kuchni jadłam to on palił. Czyli tak jakby palę 15 lat, ale biernie i dlatego nie lubię jak ludzie palą. I nienawidzę jak 13latki palą dla szpanu, to jest żałosne.

 

zgadzam sie ze palenie dla szpanu, w ogole robienie cos pod publike jest zalosne..

 

[Dodane po edycji:]

 

Tzn, że Aleksandra pali i nie ma racji? Czy Aleksandra wypaliła sobie mózg? Jakby Aleksandra nie paliła też by miała takie samo zdanie
Nie, ale teraz mocno nadinterpretuje.
Psychika kobiety jest bardziej zlozona, facet jest jednak zadaniowy.. zawsze mniej dylematów.
Stereoptypy, albo ja jestem jakiś dziwny.

 

 

Stereotypy tez skads sie biora..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym razem na trzeźwo ;)

 

ja - mimo moich emocjonalnych wypowiedzi :roll: - nie palę od ok 2ch tyg..

jednak uważam, że po prostu powinny byc miejsca wydzielone dla palących i dla nie palących..

i w głowie mi się nie mieści, żeby ktoś komukolwiek odgórnie narzucał cokolwiek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, no dokładnie. Nie palący mają pełne prawo do nie wdychania dymu tytoniowego, ale palący też powinni miec prawo do palenia jeśli chcą. Wydzielone miejsca w lokalach, osobne sale, palarnie itd , a nie jakieś rygory, zakazy, nakazy i na dodatek kary za to ... to jest demokracja, wolność ludzka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie palę od 11stu dni... nawet mi się nie chce... i tak sobie myślę, że jakbym miała wąchać smrody w pubie i wracać do domu w przesiąkniętych dymem ciuchach........... to znowu wróciłabym do palenia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja paliłem 7 lat potem było prawie dwa lata przerwy! a teraz znów mnie coś wzięło...

ale teraz paczkę mam na dwa dni a kiedyś miałem dwie paczki na dzień więc jest różnica... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, he he już druga osoba zwraca na to uwagę :D

fajny co nie? :twisted:

co prawda zapożyczony z forum bmw5er ale na prawdę udany! i prawdziwy!

 

 

"Przedni napęd ,dla dziewczynek" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×