Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

marcja, to zanim napiszesz jakieś stwierdzenie, staraj się mieć dowody na nie, bo wychodzi jak wychodzi. Temat nt. zamknięcia tematu ( :mrgreen: ) już wczesniej się pojawił, była zadyma, wszystko zostało wyjaśnione, temat został odblokowany, a tam dalej burdel i to coraz większy się zrobił.

 

Co teraz chcesz udowodnić?

 

To może załóżmy sobie w ogóle cały dział o technikach masturbacji? :roll:

Zrozumiałabym, gdybyś się wykłócała o jakiś wartościowy temat, a nie o coś takiego.

No ludzie. Pomyślcie czasem. :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, to zanim napiszesz jakieś stwierdzenie, staraj się mieć dowody na nie, bo wychodzi jak wychodzi. Temat nt. zamknięcia tematu ( :mrgreen: ) już wczesniej się pojawił, była zadyma, wszystko zostało wyjaśnione, temat został odblokowany, a tam dalej burdel i to coraz większy się zrobił.

 

 

Paradoksy, ja nie siedze na forum 24 h na dobe. Wczoraj bylam tylko kolo 12-13, w sobote nawet nie wiem o ktorej. Nie wiem nic nt. zamkniecia tematu i przywrocenia...

 

 

Co teraz chcesz udowodnić?

 

Chce, aby upomnienia znajdowaly sie w okreslonym watku, a nie w innych watkach. Nikt nie wchodzi na wszystkie watki, raczej tylko na te, w ktorych uczestniczy. Nie uczestniczylam w watku : "Pytanie do admina" i nie sadzilam, ze tu sie rozgrywa jakas "krwawa jatka" ;) Byc moze wielu uczestnikow tamtej dyskusji tez nie widzialo w zw. z tym upomnienia,zeby zakonczyc temat masturbacji. Gdyby widzieli, pewnie dostosowaliby sie do decyzji moderatorow i sprawa rozeszlaby sie po ptokach...

Podtrzymuje moje zdanie,iz w tamtym watku upomnien nie bylo, i jesli ktos urwal sie z choinki, to na pewno nie ja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cholera dajcie mi ostrzeżenie , ale i tak to napiszę." Reszta zupełnie na temat. No chyba, że chodzi Ci o to wyedytowane już po ostrzeżeniu "ostrzeżenie mnie wkurzyło". EOT

 

Amon bo wiedziałam,że dostanę ponieważ uprzedziliście, nie zmienia to jednak mojego odczucia że niesłusznie. w.

Jak zaczniemy kroić posty na kawałki to nic nie będzie na temat :mrgreen:

 

Czy ktoś może odnieść się do mojej prośby o zaznaczenie pasta za którego mnie ostrzeżono:)

 

No i chciałabym poznać również powód ostrzeżenia marcji, bo nie widzę ,żeby kogoś obraziła, dyskutowała o zamknięciu tematu. Nie roztrząsam czy było słuszne , czy nie , bo tu nie o to chodzi. Tylko czy naprawdę nie wolno nam zabierać głosu w takich sprawach? Czy za to ,że ktoś dyskutuje i prosi o wyjaśnienia, należy się ostrzeżenie?

 

[Dodane po edycji:]

 

Wiola jest inteligentną dziewczyną, nie potrzebuje adwokata. Z mojej strony eot.

Modliszka , bardzo Ci dziękuję za komplement, ale nie do końca masz rację, bo jak sama wiesz właśnie za obronę swojego zdania przydzieliłaś mi osta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.

Gdybym ja była prezydentem, to wszyscy dostaliby darmowe posiłki.

 

Czcze gadanie.

 

To jest inteligentna odpowiedz ?! ;)

 

Moje pytania do adminow:

 

- po co zrobiliscie dzial off-topic, skoro nie mozna tam pisac na kazdy temat ?

- dlaczego moderatorzy tak czesto zamykaja watki zamiast uzywac innych narzedzi ?

- w jaki sposob dobierani sa moderatorzy ? :105:

 

 

Bardzo chętnie wyjaśnię wątpliwości na privie, jak zawsze. Bez robienia burdelu w tematach na forum.

 

To nie jest zgodne z prawda - do mojej krytyki na PW sie nie odnioslas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie na temat. Byłem/jestem użytkownikiem wielu for intrnetowych. Na większości jest liczba ostrzeżeń 3-5 i wtedy następuje ban. Tutaj za drugim. Biorąc pod uwagę, że jest to forum dla ludzi z zaburzeniami, nie jest to zbyt rygorystyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- w jaki sposob dobierani sa moderatorzy ? :105:

 

 

Przylaczam sie do pytania... I dodam: Gdzie uzytkownicy maja sie zwracac celem zgloszenia, iz dana nie nadaje sie na moderatora? Rozumiem, ze moze napisac do priva do administratorow. Ale jak dalej przebiega taka procedura? Kto podejmuje ostateczne decyzje w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- po co zrobiliscie dzial off-topic, skoro nie mozna tam pisac na kazdy temat ?

Na każdy temat ale z kulturą, wyczuciem smaku, na pewno nie po to żeby podawać tam recepty na dobrą masturbację......

 

- dlaczego moderatorzy tak czesto zamykaja watki zamiast uzywac innych narzedzi ?

Moderatorzy bardzo rzadko zamykają wątki - porównaj sobie ilość powstających a ilość zamykanych wątków.

 

- w jaki sposob dobierani sa moderatorzy ? :105:

Należy wysłać zgłoszenie, że chce się moderatorem zostać, później odbywa się głosowanie pośród już obecnych członków administracji forum i na podstawie jego wyniku, zgłaszający się zostaje lub nie zostaje moderatorem.

Użytkownicy nie mają władzy w wyborze administratorów. Ostateczną decyzję zawsze podejmują administratorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie zostało doczytane moje pytanie:

 

To ja mam pytanie na temat. Byłem/jestem użytkownikiem wielu for intrnetowych. Na większości jest liczba ostrzeżeń 3-5 i wtedy następuje ban. Tutaj za drugim. Biorąc pod uwagę, że jest to forum dla ludzi z zaburzeniami, nie jest to zbyt rygorystyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie na temat. Byłem/jestem użytkownikiem wielu for intrnetowych. Na większości jest liczba ostrzeżeń 3-5 i wtedy następuje ban. Tutaj za drugim. Biorąc pod uwagę, że jest to forum dla ludzi z zaburzeniami, nie jest to zbyt rygorystyczne?

Uważam, że jest to wystarczający limit. Sądzę, że wystarczy jedno ostrzeżenie, aby człowiek troszkę wyhamował. Biorąc pod uwagę, że nie sypiemy nimi na prawo i lewo i stosujemy jeszcze upomnienia słowne - uważam, że nie ma potrzeby podnosić tego limitu.

- w jaki sposob dobierani sa moderatorzy ? :105:

Przylaczam sie do pytania... I dodam: Gdzie uzytkownicy maja sie zwracac celem zgloszenia, iz dana nie nadaje sie na moderatora? Rozumiem, ze moze napisac do priva do administratorow. Ale jak dalej przebiega taka procedura? Kto podejmuje ostateczne decyzje w tej sprawie?

Co do naboru na stanowisko moderatora, wszystko opisane zostało w temacie: moderator-t4159.html

Jeżeli chodzi o skargi najlepiej wysyłać je poprzez pw do któregoś z administratorów lub na adres admin małpa nerwica kropka com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednym forum na którym byłem ban był po 10 czy 12 ostrzeżeniach:D. Ale dla mnie zrobiono wyjątek i tak się dorobiłem tam na jednym koncie 3 ostrzeżeń i 3 banów (które mi zdjęto jednak).

 

Pytanie:

-Da radę włączyć shoutboksa na dole strony?

-Da radę włączyć dymki przy przeglądaniu tematów wyświetlających pierwszy i ostatni post w temacie? (niektóre fora np. phpbb2 by przemo posiadają taką funkcję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Da radę włączyć shoutboksa na dole strony?

Do czata używamy protokołu IRC (dostępne w menu 'czat'), lub korzystając z zewnętrznego programu:

serwer: irc.nerwica.com

port: 6667

kanał: #nerwica

 

-Da radę włączyć dymki przy przeglądaniu tematów wyświetlających pierwszy i ostatni post w temacie? (niektóre fora np. phpbb2 by przemo posiadają taką funkcję).

Nie widzę takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przyzwyczajony od tych dymków z innych for, bo nie muszę specjalnie wchodzić w temat, szczególnie teraz gdy większość klików kończy się komunikatem "server not found".

Ale ok

 

Z tym IRC to dobry pomysł. Byłem nawet raz, ale miałem jakiś problem z kodowaniem znaków:D. Jak będę na stałe to może czasem tam zajrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczególnie teraz gdy większość klików kończy się komunikatem "server not found".

Nie zaobserwowałem problemów z serwerem w ostatnich dniach. Czy ktoś ma podobny problem?

 

[Dodane po edycji:]

 

Z tym IRC to dobry pomysł. Byłem nawet raz, ale miałem jakiś problem z kodowaniem znaków:D

Na serwerze ustawione jest kodowanie UTF-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam... ja mam takie pytanie..

czy możnaby w offtopie czy gdzie indziej założyć jakąś główną kategorie typu "sprawy związane z religią.." czy jakoś tak?

 

bo jak nie temat "bóg" jak nie "chrześcijanizm", jak nie " interpretacja biblii" to inne, co jakiś czas się pojawiają..

 

czy istniałaby taka możliwość?

byłabym dozgonnie wdzięczna.. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, administracja zadecydowała, że wszystkie tematy na temat religii zostaną złączone w temat "Bóg" i nowo założone także będą tam dołączane.. Wszystkie tematy, które zostały połączone są o tym samym.

 

Nie sa o tym samym. Watek "BOG" dotyczyl tego, czy wiara pomaga w zdrowieniu. Moj watek w zamysle mial sluzyc interpretacji Biblii i sprawdzeniu czy trzyma sie kupy. Wrzucajac te dwie sprawy do jednego wora rozwalacie mi dyskusje. Rownie dobrze mozecie zrobic jeden watek o lekach - bedzie w nim taki sam balagan.

 

w zwiazku z powyzszym prosze o przywrocenie odrebnosci watkow :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×