Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek1234, ostrzeżenie przyznane Śro Paź 27, 2010 7:53 pm przez shadow_no Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=33&p=405166#p405166

 

Hmm, postu już nie ma, być może był nieregulaminowy, sprzedaż leków? Spam? shadow może pamięta.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek1234, nie nie można było, po tekstach o masturbacji, ogórku, łechtaczce, przepisach na dobre zaspokajanie się - to nie jest forum erotyczne ,było już wszem i wobec sygnalizowane........ temat raz był zamknięty i przywrócony, nie poskutkowało, trudno. Jeśli akurat tego tematu wam brakuje, radzę poszukać forum o tematyce erotycznej i szaleć do woli :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie do admina brzmi nastepujaco: Czy to forum jest dla uzytkownikow, czy dla adminow ? Czy ktorys z uzytkownikow zglaszal adminom, ze wiadome watki powinny byc usuniete itp.? Smiem watpic, a jesli to byly to jednostkowe glosy-wiekszosc uzytkownikow optowalaby raczej za pozostawieniem tematu... O ile rozumiem zasadnosc interwencji moderacji, jesli dochodzi do obrazania kogos i przepychanek slownych, ktorych ludzie w wiekszosci nie chca czytac, o tyle nie rozumiem dlaczego na tym forum moderator interweniuje w watkach, w ktorych wiele osob "tworzacych" to forum ( przez swoja w miare regularna obecnosc) uczestniczy z ochota...

Wiem, ze bardzo latwo sie mowi: "Jak sie wam nie podoba, to nie wchodzcie na to forum"... Czy o to w tym chodzi, zeby faktycznie wiekszosc osob przestala tu wchodzic??? Czy to ucieszyloby administratora forum? Czy administrator tworzac to forum, chcial aby bylo to miejsce, do ktorego ludzie wracaja z przyjemnoscia? Jesli tego wlasnie chcial, to zasadne byloby dostosowanie sie do tych wlasnie ludzi-do wiekszosci, ktorej tego rodzaju watki zupelnie nie przeszkadzaja, a wrecz sa przyjmowane entuzjastycznie.

 

Co do zasugerowanego przez kogos pomyslu, zebysmy przeniesli sie na forum erotyczne... Coz, nie odpowiada mi poziom tego typu forum, poniewaz nie lubie dyskutowac z pryszczatymi podeksytowanymi 14 latkami, dziecmi neostrady , z zerowa kultura osobista. Wole pogadac tutaj, z ludzmi doroslymi, a jesli nawet nie, to przynajmniej bedacymi na pewnym poziomie...

 

1. Jest to moj pierwszy post w tej sprawie, a na forum publicznym mam prawo do wypowiedzenia sie

2. Zawiera pytania do admina, wiec nie off-topuje

3. Pytanie sa inne niz zadane wczesniej (bardziej ogolnikowe, a nie dotyczace stricte tematu dwoch watkow)

 

Dodam jeszcze, ze nie chodzi mi o przywrocenie do zycia wiadomego tematu (bylo...minelo..) a raczej o wywolanie refleksji, czy kasowanie watkow w ktorych uzytkownicy TWORZACY TO FORUM chca uczestniczyc, ma sens? Jesli te osoby z forum odejda, nie pozostal by tu nikt procz moderatorow...I ponad setki gosci forum-obserwatorow, ktorzy nie pisza zadnych postow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Owszem, uważam to za ujmę, bo nie zrobiłam nic złego , nikogo nie obraziłam i staram się zachowywać kulturalnie. A ost trochę taki wizerunek podważa. Niestety nie jestem w stanie do wszystkich ludzi , którzy czytają forum pisać z tłumaczeniem:)

Nie widzę w tym nic złego : jeśli ja wyrażam taką wolę,żeby przy oście widniała informacja za co go otrzymałam,. A swoją drogą nie uważam ,żeby był zasłużony, chociaż o tym dyskutować nie wolno - więc nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, jest dokładnie 19353 użytkowników, a w tej chwili zadymę i bajzel na forum robi kilku.......kiedyś na tym forum nawet nie było działu off top - i nie było takich sytuacji, zaczynam za tym tęsknić...... my jesteśmy tu dla was, ale tematy zamknięte zostały nie dlatego że komuś się nie podobały ale za głosem większości moderatorów - że nie pasują do tego forum, zaczęły się robić obsceniczne i obrzydliwe. Rejestrując się na forum akceptujecie regulamin który jasno i wyraźnie stanowi:

 

2. Administracja* dołoży wszelkich starań, aby forum było przejrzyste, tzn.:

-Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania i edycji tematów oraz wiadomości, które wg. nich są nieodpowiednie.

 

Nikogo z forum nie wyrzucamy, ale proponujemy ładnie niech się zastanowi - czy główna tematyka tego forum mu odpowiada, czy ma zamiar respektować regulamin......

 

[Dodane po edycji:]

 

wiola173, za uporczywe offtopowanie, po zwróceniu uwagi przez moderatorów na każdym forum dostaje się ostrzeżenie. Wiedziałaś że dostaniesz a i tak napisałaś posta. Jesteś sama sobie winna. Ot co. Twoja sprawa co z tym zrobisz.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,wynika z tego jasno,że marcja i ja także powinnysmy dostac osta...no już ost dla Wioli to jakis smutny żart...

 

Ja nawet nie wiem do jakiego moda mam pisac skargę teraz? :mrgreen:

Kto wlepil wioli ostrzezenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dokładnie 19353 użytkowników, a w tej chwili zadymę i bajzel na forum robi kilku.....kiedyś na tym forum nawet nie było działu off top

 

Linka, nie musisz mi tego pisac-jestem prawdopodobnie sporo dluzej na tym forum, niz Ty:)

Co do ilosci uzytkownikow, i Ty i ja wiemy, jak jest rzeczywista liczba uzytkownikow ( tj. osob aktywniej uczestniczacych w forum) Tych osob jest zaledwie kilkadziesiat...

 

my jesteśmy tu dla was, ale tematy zamknięte zostały nie dlatego że komuś się nie podobały ale za głosem większości moderatorów - że nie pasują do tego forum, zaczęły się robić obsceniczne i obrzydliwe. Rejestrując się na forum akceptujecie regulamin który jasno i wyraźnie stanowi:

 

2. Administracja* dołoży wszelkich starań, aby forum było przejrzyste, tzn.:

-Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania i edycji tematów oraz wiadomości, które wg. nich są nieodpowiednie.

 

Tak, jak najbardziej rozumiem to i sama zaakceptowalam regulamin, ale sadze, iz blokowac, kasowac i przenosic powinniscie raczej opierajac sie na dalszej czesci regulaminu, ktora glosi, iz:

Na forum zabronione jest:

- Handlowanie lekami

- Obrażanie innych Użytkowników, osób oraz grup społecznych

- Kłótnie na forum publicznym (wszelkie spory rozwiązujemy poprzez prywatne wiadomości)

- Nadmierne używanie wulgaryzmów

- Pisanie całych postów z wielkiej litery

- Podawanie prywatnych danych które mogą być wykorzystane przez osoby trzecie

- Pisanie wiadomości niezgodnych z polskim prawem

- Zastraszanie, groźby czy nękanie innych Użytkowników poprzez wiadomości publiczne i/lub prywatne

- Wklejanie tej samej wiadomości w różnych tematach

- Tworzenie więcej niż jednego tematu zawierającego tą samą treść

- Notoryczne wklejanie linków do innych stron

 

Nic takiego nie mialo miejsca w tych tematach, nigdzie nie ma w regulaminie informacji o tym, iz pisanie nt. tematyki seksualnej, jest zabronione w dziale off-top.

 

my jesteśmy tu dla was, ale tematy zamknięte zostały nie dlatego że komuś się nie podobały ale za głosem większości moderatorów

 

Ale to nie jest forum dla wiekszosci moderatorow, a dla nas, a nam sie te tematy podobaly! Dodam, ze nie oczekuje w zadnym razie, iz przywrocicie temat i z tym nie dyskutuje. Dyskutuje raczej nad innym ksztaltem tego forum, byc moze bardziej liberalnym-dostosowanym do ludzi, ktorzy tworza to forum. Moze wlasciwie powinnam z ta sugestia uderzyc do glownago administratora, a nie do Was... Na razie jednak pisze tu, poniewaz uwazam, ze wszyscy uzytkownicy powinni widziec taka dyskusje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie do admina brzmi nastepujaco: Czy to forum jest dla uzytkownikow, czy dla adminow ?

Jest dla wszystkich, którzy chcą tu przebywać jednocześnie szanując siebie nawzajem.

 

Czy ktorys z uzytkownikow zglaszal adminom, ze wiadome watki powinny byc usuniete itp.?

Funkcja raportowania tematów jest aktywna i korzysta z niej wielu Użytkowników.

 

"Jak sie wam nie podoba, to nie wchodzcie na to forum"... Czy o to w tym chodzi, zeby faktycznie wiekszosc osob przestala tu wchodzic??? Czy to ucieszyloby administratora forum? Czy administrator tworzac to forum, chcial aby bylo to miejsce, do ktorego ludzie wracaja z przyjemnoscia?

Forum z założenia ma pomagać osobom, które tego potrzebują. Jeżeli ktoś odczuwa, że forum przestaje mu pomagać czy wręcz szkodzi - nie chcę aby taka osoba odwiedzała to miejsce.

 

Co do zasugerowanego przez kogos pomyslu, zebysmy przeniesli sie na forum erotyczne... Coz, nie odpowiada mi poziom tego typu forum, poniewaz nie lubie dyskutowac z pryszczatymi podeksytowanymi 14 latkami, dziecmi neostrady , z zerowa kultura osobista. Wole pogadac tutaj, z ludzmi doroslymi, a jesli nawet nie, to przynajmniej bedacymi na pewnym poziomie...

Temat o którym jest mowa do pewnego czasu był aktywny. Został zablokowany z konkretnych powodów. Nie uważam, że dyskusja zmierzała by w dobrym kierunku bez interwencji funkcyjnych. Mówiąc w dobrym kierunku mam na myśli kulturę wypowiedzi i ogólne szanowanie siebie nawzajem.

 

1. Jest to moj pierwszy post w tej sprawie, a na forum publicznym mam prawo do wypowiedzenia sie

2. Zawiera pytania do admina, wiec nie off-topuje

3. Pytanie sa inne niz zadane wczesniej (bardziej ogolnikowe, a nie dotyczace stricte tematu dwoch watkow)

Bardzo się cieszę z tego powodu. Od tego jest ten temat. :-)

 

[...] a raczej o wywolanie refleksji, czy kasowanie watkow w ktorych uzytkownicy TWORZACY TO FORUM chca uczestniczyc, ma sens? Jesli te osoby z forum odejda, nie pozostal by tu nikt procz moderatorow...I ponad setki gosci forum-obserwatorow, ktorzy nie pisza zadnych postow...

Uważam, że skoro forum od ponad pięciu lat ciągle się rozwija i Użytkowników przybywa, polityka prowadzenia forum zmierza również w dobrym kierunku. Czasami musimy podejmować dość radykalne decyzje, żeby móc dbać o wszystkich.

O nas i o Was. Chociaż nie lubię tak tego rozgraniczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcja raportowania tematów jest aktywna i korzysta z niej wielu Użytkowników.

 

Super, ale w tym przypadku raczej nikt z tej funkcji nie skorzystal, czyz nie?

 

Forum z założenia ma pomagać osobom, które tego potrzebują. Jeżeli ktoś odczuwa, że forum przestaje mu pomagać czy wręcz szkodzi - nie chcę aby taka osoba odwiedzała to miejsce

 

Odpowiedz nie na temat!;) Forum nikomu nie szkodzi i nikt tak nie powiedzial.

Po prostu jak widac uzytkownicy sa teraz inni, niz kiedys i lubia rozmawiac tez na inne tematy, rowniez seksualne. Jesli sie na to nie zgadzasz, prosze o zamieszczenie takiej informacji w regulaminie. Wtedy albo zaakceptuje regulamin i nie bede rozmawiac na taki temat, albo odejde. Nie uwazasz, ze taki zapis powinien znalezc sie w regulaminie?

 

 

 

Bardzo się cieszę z tego powodu. Od tego jest ten temat. :-)

 

No coz, innym nie wolno bylo ponoc z wami dyskutowac, tak napisala Panna Modliszka... Dlatego wyszczegolnilam w podpunktach, ze wypowiadajac sie i dyskutujac z Wami nie lamie regulaminu w zaden sposo. Milo, ze Ty jestes bardziej liberalny. O to mi wlasnie chodzi...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze chcialam napisac ale mi gdzies to wcielo...Regulamin regulaminem, ale wszystko w zyciu jest wzgledne...Gdybym np. ja byla tu moderatorem, nawet nie uczestniczac w temacie, bylabym za jego pozostawieniem... No i co? Gdyby wszyscy moderatorzy mysleli, jak ja, temat by pozostal...

Wazniejsze od regulaminu sa relacje miedzyludzkie i mila atmosfera. Tak przykladowo, odnoszac sie do tematu Wioli, zamiast dawac ostrzezenie, mozna bylo napisac do niej kolezenskiego posta na priva, zeby wystopowala. I Wiola by nie byla rozzalona i Wy byscie mieli swiety spokoj. W temacie masturbacji, mozna bylo napisac: "Nie piszcie juz dalej na ten temat, przeniescie sie na priva" Ale po co? "Walne Wiolce ostrzezenie, w koncu jestem moderatorem", "Zamykam temat i koniec- w koncu ja tu rzadze"-tak zdaje sie myslicie... Taki troche folwark zwierzecy w lagodnym wykonaniu, czyz nie...? Zawsze sympatia i wspolpraca, osiaga sie wiecej, niz przymusem, linijka i regulaminem... Uwazam, ze moderacja powinna byc tego swiadoma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co się kłócicie - zaakceptowaliście regulamin, więc go przestrzegajcie. administrator/moderator ma prawo do zamykania, usuwania wątków. a skoro ktoś stwierdził, ze dyskusja zmierza w złą stronę to zrobił, co miał i mógł zrobić.

marcja, niepotrzebnie roztrząsasz całą tę sytuację.

 

Osobiście czułam się zgorszona czytając ostatnie strony temat u"ile razy w tygodniu...". Tu przyznam rację - to NIE JEST forum erotyczne. Takie intymne szczegóły można pisać, ale na priv, nie dla ogółu.

Tu w dupie mam argument, że dział nazywa się offtop. Treści erotyczne na forum są zakazane, a tam zaczęła się robić różowa landrynka. Zastanówcie się czasem nad sobą i przystopujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, nie wciskaj mi do ust słów wyjętych z kontekstu , a zanim to zrobisz to się kilka razy zastanów. Ja nikomu nie zabroniłam rozmowy, wręcz przeciwnie. Wszystkim wszystko po kilka razy tłumaczyłam, tak więc nie wypisuj głupot.

 

Napisalas, ze dyskusje, ktore beda wymuszac jakas reakcje w zw. tematem beda nagradzane ostrzezeniem, czyz nie? Tym samym zamknelas Krzyskowi usta, bo on jedno ostrzezenie juz i tak ma...

 

Czuje sie obrazona, ze napisalas, iz pisze glupoty, a obrazanie uczestnikow jest na tym forum zabronione. Moderator powinien swiecic przykladem i stosowac sie do regulaminu.

 

[Dodane po edycji:]

 

Treści erotyczne na forum są zakazane, a tam zaczęła się robić różowa landrynka. Zastanówcie się czasem nad sobą i przystopujcie.

 

Rzecz w tym, ze NIE SA wedle regulaminu!!! Jesli by tak bylo, na pewno bym tematu nie roztrasala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, brakuje niektórym tutaj KULTURY i OGŁADY... :roll:

 

co z tego, że wprost nie jest napisane o treściach erotycznych w regulaminie? dla mnie to jest logiczne.

szkoda, że dla innych nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, a Ty czytałaś prośby w tematach, które zostały zamknięte lub jeszcze funkcjonują? Czytałaś upomnienia o trzymanie się tematu czy skończenie z pewnymi rzeczami? Bo mam wrażenie, że urwałaś się z choinki.

Wiola jest inteligentną dziewczyną, nie potrzebuje adwokata. Z mojej strony eot.

 

Panna Modliszka, w watku "Ile razy w tygodniu..." nie ma zadnych nawolywan do pisania na temat. Gdyby takie byly, zaakceptowalabym je. Chyba Ty sie urwalas z choinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×