Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w związku z tym, że kończę terapię analityczną, która za bardzo na moje problemy nie pomaga........

POSZUKUJĘ DOBREGO PSYCHOTERAPEUTY BEHAWIORALNEGO W WARSZAWIE na fobię społeczną

PILNIE :time:

poradźcie kogoś proszę. kogoś z certfikatem , kogoś zaangazowanego do 100 zł za h.

dzięki, pozdrawiam

Ps. trza zmienic swoje życie.....

Osobiście polecam Centrum Zdrowia Psychicznego ul. Ogrodowa 8. Pani Magda Chomka, konkretna, widać efekty pracy, strasznie zaangażowana i bardzo miła. Ja byłam u niej z lękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poszukuję grupy wsparcia lub terapii grupowej DDD na terenie Warszawy. Wiem, ze przeważnie na grupach łączy się DDA i DDD. Z góry dzięki za informacje.

 

http://www.dda.pl

 

Warszawa:

W Warszawie można już zrealizować słynne hasło grup 12 krokowych "90 mityngów przez 90 dni", bo mityngi odbywają się codziennie :)

 

--poniedziałek 18.00-20.00

ul. Freta 20/24a, budynek fundacji "Sto Pociech", salka w podziemiu

Śródmieście/Stare Miasto, rejon kościoła p.w. Św. Jacka, możliwe dojście do ulicy Starej, wejście furtką po lewej stronie wejścia głównego

grupa "STO POCIECH"

 

--wtorek, 18.00-20.00, ul. Puławska róg Dolnej,

kościół p.w. Św. Michała, sala św. Teresy, grupa "Słoneczko"

 

--środa 18.00-20.00

pl. Konfederacji, kościół św. Zygmunta, salka przy dolnej kaplicy (wejście od ul. Daniłowskiego będącej przedłużeniem ul. Lipińskiej)

grupa "Obietnica", mapka

 

--czwartek, 18.00-20.00

ul. Dereniowa 12, dom parafialny "Betania" przy kościele św. Tomasza, sala św. Teresy (schodami w dół)

grupa "Płomień"

 

--czwartek, 19.00

pl. Narutowicza, kościół p.w. Św. Jakuba, dom parafialny

 

--piątek, 19.00

pl. Narutowicza, kościół p.w. Św. Jakuba, dom parafialny

(drugi mityng w tygodniu w tym samym miejscu)

 

--piątek, 17.00-19:00

ul. Poznańska 38, KLUB POZNAŃSKA 38

UWAGA! MITYNG DO KOŃCA WAKACJI ZOSTAŁ ZAWIESZONY!

 

--sobota 18.00-20.00

ul. Strumykowa 25, kościół p.w. Św. Franciszka z Asyżu

Tarchomin, dojazd autobusami 503, 508, 509, 510 rejon pętli autobusowej

 

--niedziela, 16.00

ul. Wileńska 69, na tyłach kościoła

 

 

PS - ja tam jestem zwolennikiem, zeby trzymac mitingi z dala od kosciolow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś godnego polecenia psychiatrę/psychoterapeutę pracującego z osobami z borderline?

Na razie czeka mnie Komorów,ale pytam gdyby coś nie wypaliło...Na razie terapia grupowa nic nie dała,psychoterapeutów też miałam bez szału.Psychiatrę mam dobrego,ale państwowo,więc chodzę raz w miesiącu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś godnego polecenia psychiatrę/psychoterapeutę pracującego z osobami z borderline?

Na razie czeka mnie Komorów,ale pytam gdyby coś nie wypaliło...Na razie terapia grupowa nic nie dała,psychoterapeutów też miałam bez szału.Psychiatrę mam dobrego,ale państwowo,więc chodzę raz w miesiącu...

 

 

Mówi się 'bez mała', ew 'bez liku' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś godnego polecenia psychiatrę/psychoterapeutę pracującego z osobami z borderline?

Na razie czeka mnie Komorów,ale pytam gdyby coś nie wypaliło...Na razie terapia grupowa nic nie dała,psychoterapeutów też miałam bez szału.Psychiatrę mam dobrego,ale państwowo,więc chodzę raz w miesiącu...

 

 

Mówi się 'bez mała', ew 'bez liku' ;)

 

Nie chodziło mi o ilość,a o to,że mi nie pasowali.Źle mi się z nimi pracowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , jestem tutaj nowy , czy ktoś móglby mi polecić dobrego psychologa w Warszawie> czytalem ten topic , ale jeden zachwala , drugi krytykuje ... Bylem wczesniej u Pani z lbn i nie wspominam tego dohrze. Chodzi o nerwice lękowa i fobie . pozdrawiam

 

[Dodane po edycji:]

 

zastanawiam się nad : Pani dr Magdalena Chromka .

mgr Paulina Kapiec-Kałużyńska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdalena Kitłowska jest świetna. Sama u niej byłam, jest bardzo spokojna i wyrozumiała, a wy tutaj same głupoty piszecie. Ciekawe jak wy byście coś takiego poprowadzili. Pewnie po prostu chora jesteś i nic nie kojarzysz...

 

[Dodane po edycji:]

 

a ty w ogóle wiesz co mówisz???? Jak się sama leczysz to nie powinnaś komentować innych... No cóż ale są tacy ludzie co mają same głupstwa w głowie i powtarzają tylko to co usłyszą w telewizji. A jak ty to prowadzisz? Nie prowadzisz takich zajęć???? to nie komentuj innych, fałszywymi łgarstwami!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .czy ktos wie kiedy otworza klinike nerwic oddział całodobowy w warszawie,narazie jest tylko dzienny.Byłam tam na leczeniu 1,5 roku temu na całodobowym ,znowu zaczym sie gorzej czuc a ,,oddział juz zamkniety jest,,.a moze ktos poleci klinike nerwic ktora leczy na podobnej zasadzie jak wawa,bez nacisku na farmokologie .bardzo prosze o jakies nakierowanie gdzie, rozwazam krakow ale nic o tej klinice niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .czy ktos wie kiedy otworza klinike nerwic oddział całodobowy w warszawie,narazie jest tylko dzienny.Byłam tam na leczeniu 1,5 roku temu na całodobowym ,znowu zaczym sie gorzej czuc a ,,oddział juz zamkniety jest,,. mam nerwice z somatyzacja ,zaburzenia lekowe.a moze ktos poleci klinike nerwic ktora leczy na podobnej zasadzie jak wawa,bez nacisku na farmokologie .bardzo prosze o jakies nakierowanie gdzie, rozwazam krakow ale nic o tej klinice niewiem.prosze o pomoc w podjeciu własciwej decyzji.podobno w krakowie sa dwa takie osrodki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Chciałbym potwierdzic na swoim przykładzie jak ta placówka odmieniła całe moje zycie...

Nie tylko mi pomogła a takze mojemu bliskiemy koledze, któremu poleciłem ta placówkę i wielu innym osobom.

Niestety zalezy tez to od czasu zawansowania choroby i naszego nastawienia na samą terapię.

Ja sam chyba jestem szczególnym przypadkiem kontynuacji terapii jeszcze po zakończeniu samej terapii.

Po 10 latach zgłebiania doświadczeń zdaje sobie sprawe,że warto się bardzo otworzyć na ten proces terapii.

Po takiej terapii człowiek ma ogromną podstawe do tego aby w sposób bardzo prawidłowy funkcjonować w naszej trudnej i żłożonej rzeczywistości.

Bardzo wiele osób jest dzisiaj znerwicowanych, ale problem jest o wiele złożony i dotyczy naszej podświadomości.

Są 2 Kliniki w polsce jedna jest w Warszwie a druga w Krakowie.

Ja byłem w Klinice w Warszawie ale i tak jestem bardzo zadowolony, ale mysle ze dośc szybko zaczołem być świadomy pewnych mechanizmów w naszym umyśle i moze też sama wiedza ze bardzo duzo czytałem fachowej wiedzy zdawałem sobie sprawy ze skuteczności na przykład kaset relaksacyjnych a wieksząść osób to olewała i myśle że wiele też straciła...

Będąc w samej klinice zakochałem sie w Ani a po 10 latach znalazłem ją na naszej klasie ale jeszce do nie nie pisałem ma już swoje własne zycie ale jest cała i zdrowa; chciała zrezygnować z tej terapi do dzisiaj mam list na 10stron który na pewno odmienił i przyczynił sie do tego żeby została i była szczęśliwa. Naprawde warto!!!!!

 

Są tam wspaniali ludxzie równiez bardzo wrazliwi i przyjacilscy jak ty powodzenia!!!!!

Z wyrazami szacunku

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to miło ze ktos tak jak ja docenia pobyt w klinice jak ja i tez duzo z tamtad wyniosła i rozumie te mechanizmy to bardzo ciekawe ,przed klinika nie miałam o tym zielonego pojecia .bardzo miło wspominam ten czas ktorego nie zmarnowałam tam i bardzo polecam ta klinike osobom które teraz tak cierpia jak ja cierpiałam przed klinika i nie sadziłam ze ktos jest mi w stane pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lublinie jest fajnie. bardzo intensywna terapia, indywidualna, grupowa, psychoedukacja, psychorysunek, arteterapia, psychogimnastyka, relaks, wycieczki i pewnie coś tam jeszcze o czym zapomniałam. do tego warunki socjalne najlepsze ze wszystkich szpitali w jakich byłam. oddział świeżo wyremontowany, kameralny, tylko 3 sale. lekarze myślę dość doświadczeni. a ordynator jak marzenie :mrgreen:

w komorowie też jest ok. mogłyby być warunki lepsze. trochę stary budynek choć lepsze warunki zamieszkania. nie sale 6-cio osobowe lecz pokoje 2-4 osobowe. nawet zamiast łóżek szpitalnych zwykłe tapczany. co do kadry to zbyt nie mogę się wypowiedzieć bo byłam tylko 2 tygodnie. szczerze, polecałabym raczej lublin. w komorowie u mnie zamiast chociaż spróbować wyciszyć autoagresję farmakologicznie, wypisali mnie. chociaż z lublina też :roll::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Urszulę Lajfert, chodzę do niej na terapię od kilku miesięcy, jest baaaardzo ciężko, na razie mój stan właściwie tylko się pogarsza, ale przynajmniej pierwszy raz mam wrażenie, że ktoś chce mi naprawdę pomóc. Dodam, że mam naprawdę niemiłe doświadczenia z wcześniejszymi terapeutami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Ula75

Sam pochodzę z okolic Piaseczna i bardzo polecam panią Beatę Rosę z Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Piaseczno. Byłem tam z dorosłym już bratem, który ma problemy po stracie bliskiej osoby. Zaskoczył nas pełen profesjonalizm i bardzo ciepłe podejście. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×