Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Hej trochę mnie nie było bo zabalowałam;byłam na zajefajnym weselichu-popiłam trzy dni; o kurde ale było suuuper; dawno się nie bawiłam a alkoholu nie miałam w ustach od trzech lat....ze strachu przed kacem!!!no i kac był okropny;lęki zwiększone ale powiem wam że w dupie warto było wyżyłam się za wszystki ten czas okropnego lęku i dalej żyję;jest ok :yeah::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Nie wiem co jest, anafranil zmienił swój ''profil'' działania. Wziąłem tabletę rano, koło 8 i dopiero teraz się obudziłem. Spać mi się chce jak cholera ciągle... Samopoczucie bardzo dobre. Ale spać mi się chce. Nie kumam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Pisałaś, że nie masz depresji i bierzesz to na lęki. Może ten lek tak działa na osoby bez depresji? Sertralina spowodowała podwyższenie nastroju, przez co lek spowodował dopiero teraz (8 dzień brania) senność. Nie wiem :?: Gdybam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada,

 

Może i tak:(, chociaż jestem też niskociśnieniowcem a anafranil chyba jeszcze to ciśnienie mi obniża, wiec może tez dlatego. Wiesz depresji jako takiej nie mam. Zdarzyły mi się takie 3 epizody bezpośrednio związane z sytuacją życiową , ale wtedy zwiększenie anafranilu poskutkowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko jedno. SSRI i TLPD mają inny schemat działania. Czy docelowe działanie i połączenie takich leków sprawi, że jakby mocniejszy antydepresant wyprze ten słabszy? Czy jeden dla drugiego jest czymś w rodzaju katalizatora? Przyznaje, że nie chciałbym brać docelowo 2 leków antydep. na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Ciebie zamula przed snem a rano wstajesz wypoczęta?

Jutro wezme to przed snem. Bo pół dnia dziś przespałem. Nie było to efekt jakiegoś przemęczenia. Takie zamulenie chemiczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, Ty masz troszkę inną kurację. Bierzesz 3 razy dziennie po 10 mg, co ma pewnie działać silniej przeciwlękowo. Tylko nie kumam kombo 2 benzosów jakie Ci lekarz zapisuje. Ja dostałem od razu 75 mg do brania. Kto wie czy finalnie więcej nie będzie, bo kuracja przeciwdepresyjna TLPD to dawka rzędu 150 mg wzwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, Spytaj się lekarza o SR. Możesz brać pół tabletki 75 i będziesz brał tylko raz dziennie. Np. przed spaniem. W nocy będzie Cię usypiać a w dzień działać przeciwlękowo. Teoretycznie ;) Poza tym 75 SR jest bezpłatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×