Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

El Chupacabra, wątek został zamknięty ze względu na wulgaryzmy, zohydzanie sexu i wzajemne obrażanie ludzi. Chcecie to piszcie skargę do shadow_no, może wątki przywróci. Bo ja na pewno nie.

 

Wulgaryzmy mozna wygwiazdkowac albo wyciac do ch**a :)

 

Wypowiedzi obrazliwe mozna przeniesiesc do kosza, ale pojedynczo - a nie caly watek !

 

Zohydzenie sexu ? Chcesz narzucac innym swoje zdrowe i jedynie sluszne podejscie do sexu ?

 

W zadne skargi nie chce mi sie bawic. Powiedzialem co mnie boli i zrob z tym co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygraliście. Nie chce mi się użerać przez pół nocy z powodu tych wątków. Wracają na miejsce i piszcie sobie dalej o dziwkach, zboczeniach i innych tego typu rzeczach. Pogratulować inwencji :D

 

...i nie fikaj wiecej gowniarzu ! :mrgreen:

 

Dobra zboki, zawijamy sie do watku o dziwkach !! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah,

 

Boimy sie krytyki ? Woda sodowa ? Watki w dziale offtopic sa zdecydowanie zbyt czesto zamykane. Jak ktorys wladny nie ogarnia rozumem tematu, to od razu zamyka. To jest wk........e. Macie jeszcze inne narzedzia - upomnienia, ostrzezenia, wywalanie poszczegolnych wypowiedzi do kosza - no ale tu juz trzeba troche pomyslec, a przeciez najlatwiej jest zamknac. W tym miejscu pozdrawiam linke...

 

Ponadto dzial offtopic jest o wszystkim, wiec tlumaczenie ze watek nie pasuje do tematyki forum jest burackie.

 

woda sodowa?

rozśmieszacie mnie.

dziękuję za przypomnienie o innych narzędziach - obiecuję ich używać, piszcie co chcecie w odblokowanych tematach, ale potem się nie dziwcie, bo ja ogarniam rozumem sporo tematów i dokładnie wiem, gdzie powinno polecieć ostrzeżenie.

możecie mi już przyznać status permanentnego pms-a :!:

naprawdę, jestem liberalna, ale szał wokół tego tematu, to lekkie przegięcie - może założycie sobie forumowe związki zawodowe?

off-top to off-top, rozumiem, ale ci, którzy się udzielają tylko i wyłącznie tam, mogliby sobie przypomnieć o jakiej tematyce jest to forum, ale być może nie ogarniają rozumem tego faktu, więc chyba trzeba będzie im o tym przypomnieć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, no ja jestem na tym forum bo szukałem odpowiedzi na problem który mnie dotyczył. potem zanteresowałem się innymi tematami w różnych kategoriach nie tylko w offtopic. ale nie będę sie wypowiadał, na temat chorób o których nie mam pojęcia, oraz leków o których nie słyszałem, Nie kończyłem medycyny więc było by to lekko chipokryzją.

Ale jak tylko widze dla siebie poletko do popisu to chętnie coś nawinę. A temat dom uciech jest jak najbardziej tematem odpowiednim na to forum. Erotomania to choroba psychiczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie odnośnie ostrzeżeń. to, że nie wyświetlają się przy profilach (co ma zostać naprawione, jak rozumiem) nie znaczy chyba, że dotychczasowe znikły? tak tylko dopytuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mi się nie wyświetla, stąd moje pytanie.

chyba że sprawdzam użytkowników bez ostrzeżeń. jeśli tak to mnie ktoś popraw.

możliwe, że tylko moderacja widzi te osty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wprowadziłem poprawkę, która wygląda następująco:

W przypadku gdy dana osoba ma jedno lub więcej ostrzeżeń, wówczas pojawia się taka informacja w treści tematu pod informacją dot. płci Użytkownika.

Osoby które nie mają ostrzeżenia na koncie, nie mają również wyświetlonej ramki informującej o liczbie ostrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×