Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

nerwicaman, po tym filmie zainteresowałem sie sportami walki : ), Moge powiedzieć że ten film wywarł durze piętno na mojej osobowości :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=UaWVkgFai9Q][/videoyoutube]

Ten z resztą tez :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

linka, krwawy sport też daje radę, byl pierwszy przed Kickboxerem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie takie filmy "o niczym" wręcz wku*wiają i nie jestem w stanie ich oglądać, powodują u mnie odruch wymiotny. a kiedyś mogłam je oglądać i nawet czasami się śmiałam z totalnie głupich tekstów czy akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie takie filmy "o niczym" wręcz wku*wiają i nie jestem w stanie ich oglądać, powodują u mnie odruch wymiotny. a kiedyś mogłam je oglądać i nawet czasami się śmiałam z totalnie głupich tekstów czy akcji.

też nie lubię takich prostych, o niczym filmów, szkoda mi po prostu czasu na takowe. No chyba że coś w stylu "Straszny film" czy "Szklanką po łapkach" - rozbrajają mnie takie parodie :D

A jeśli chodzi o filmy z dzieciństwa to "Krwawy sport" też lubiłam oglądać, poza tym "Sami swoi"(to przez moją mamę, oglądała to co najmniej raz w miesiącu) poza tym mój najulubieńszy "Diry Dancing" :105: po tym filmie zakochałam się w tańcu(i Patricku Swayze ;) ) i do tej pory lubię densować na parkiecie :D

I jeszcze był "K-9" z Belushi o psie policyjnym - świetny! :smile:

Jeśli ktoś nie oglądał to polecam "Switch" z Ellen Barkin('91r.) do tej pory lubię czasem ten film obejrzeć, fajna komedia.

 

A zostatnio obejrzanych to polecam "Amores Perros",

"Mój przyjaciel Hachiko" - o wiernym psie, oparta na faktach, uwaga! wyciska dużo łez pod koniec!

"Przygoda na Antarktydzie" - ciepły film mimo tego, że akcja dzieje się na Antarktydzie i okolicach ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harpagan MuayThai to przeżytek,przyszłość to MMA.

 

A co do "Chłopaczków z sąsiedztwa" to też oglądałem-kultowy film :mrgreen: .

Szczególnie podobał mi się ten fragment

 

[videoyoutube=f5sSFpv3Qc4&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi polecić jakąś ciekawą komedię?Mam dość dobijania się "głębokimi" filmami po których rycze jak frajer i chciałbym sobie coś lekkiego obejrzeć.

 

Powiedzial facet bez uczuć :pirate:

 

Woody Allen może byc?Dobrze znosisz jego kino?Bo to jedyne komedie jakie trawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mój przyjaciel Hachiko" - o wiernym psie, oparta na faktach, uwaga! wyciska dużo łez pod koniec!

Liliana- widziałam i zryczałam się jak małe dziecko:)

Ja się starałam powstrzymać ale byś zobaczyła mojego męża :lol: płakał właśnie jak dziecko ale to taki film, że się nie da nie płakać, tylko robot by nie zapłakał.

 

A "Chłopaczków z sąsiędztwa" nie oglądałam! Ale już zasysam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąganie filmów z sieci jest nielegalne :P;) .

 

A co do samych filmów,to u mnie występuje bardzo dziwne zjawisko.Jeżeli jestem w miarę przyzwoitym nastroju,wciągnę się w film to derealizacja znacznie się zmniejsza.Ale muszę na prawdę uważać a film musi mnie mocno zainteresować.To takie skupienie w czysto sterylnych warunkach.Jedyna metoda oprócz chemii,która zmniejsza mi derealizację i troche odblokowuje uczucia.

 

P.S.

 

Obejrze sobie Clerks :).Drugą część oglądałem,ale tej starszej wersji nie więc sobie zapodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RafQ, wiem ze to nie temat na takie dyskusje ale udowodnij mi wyzszosć MMa, nad Muay Thai. tym bardziej ze MMa to zlepek różnych sportów i sztuk walki. A MuaY Thai ma długą historię. Poza tym nie chodzi o styl walki tylko o adepta i jego umiejętnosci. Dobry Bokser rozjebie samą techniką bokserską kolesia co trenuje MMa i jest słaby, i a odwrót ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Kolejny film który mi się nie nudzi od 5 lat :twisted:

[videoyoutube=caqE0DY5t_8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herpagan nie sposób się nie zgodzić.Zawodnik MMA nie ma szans w pojedynku na zasadach bokserskich z zawodowym bokserem i na odwrót (np. w tym roku James Toney vs Randy Couture).

Wspomniałem o MMA z uwagi na to,iż jest to najszybciej rozwijający się sport ostatniej dekady więc bez urazy.

Oczywiście od lat jestem fanem sportów walki.Najpierw był to boks,który niestety teraz podupada,potem kickboxing (K1) a ostatnio MMA.Oglądam wszystko co warte uwagi,ale nie ukrywam że najciekawsze pojedynki funduje nam ostatnio MMA i turnieje K1.

 

A żeby nie było totalnego off-topu to niedługo wychodzi bardzo ciekawa pozycja traktująca o sportach walki.Premiera w USA już była i podobno ma rewelacyjne oceny.Jak tylko przypomne sobie tytuł,to dam znać.

 

Podobno ciekawa pozycja o tej tematyce to Blood and Bone (2009).Nie oglądałem jeszcze ale oceny na IMDB nawet niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×