Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Dom uciechy..."


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173,

 

No probuje caly czas :)

 

Wiola, pozory myla. W zyciu codziennym tez nie sprawiam wrazenia osoby niesmialej. Jestem jednak taki w relacjach damsko-meskich. Poruszam sie w tym obszarze strasznie nieporadnie. Utrudnia mi to tez znalezienie kogos :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, z żadnym alfonsem nie musisz gadać, no chyba ze masz taką ochotę. W mieszkaniówkach zazwyczaj jest Pani zosia po 50 która d..... nie daje i prtzedstawia Ci dziewczynki i ty sobie wybierasz i dogadujesz sie o czas i cene, oraz jak chcesz o różne drobiazgi za dopłatą, np. miłość grecka. Jak Ci sie żadna z dziewczyn nie spodoba to dziękujesz i wychodzisz. No Dres No stres :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Agnieszka

A w jakim celu chcesz tego pana wynająć:)))?

 

 

Niedługo będę koleżance organizować wieczór panieński :) Zażyczyła sobie striptizera, a ja nie wiem jak się do tego zabrać :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988,

 

wez mnie, gdzies w srodku jestem... ekshibicjonista :)

 

A jak bardzo seksowny jesteś? ;) Ona ma fantazję ze strażakiem, który wpada z tekstem "przybyłem ugasić wasz ogień!" :mrgreen:

Autentycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

 

bedziemy zgodnym malzenstwem :mrgreen:

 

Agnieszka_1988,

 

wez mnie, gdzies w srodku jestem... ekshibicjonista :)

 

A jak bardzo seksowny jesteś? ;) Ona ma fantazję ze strażakiem, który wpada z tekstem "przybyłem ugasić wasz ogień!" :mrgreen:

Autentycznie.

 

zapytaj Wioli ;)

 

haha jaki tekst ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×