Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Dom uciechy..."


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

El Chupacabra, hehehe dobre, wrzuce sobie jako opis na gg :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Monika1974, co z tego że ładniej jak sie nie rymuje :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

El Chupacabra, harpagan83, a ładniej: kobiety, wino i śpiew ;)

 

acz kolwiek z tą myślą przetrwaliśmy komunę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974,

 

a ja taki nieogolony dzis :105:

 

Cos w temacie - kurde zbieram sie od X czasu, zeby skorzystac z uslug... no wiecie. Jestem zdania, ze wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac, no prawie wszystkiego. Czuje jednak jakas wewnetrzna blokade :(

 

Ktos tak ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974,

 

Ale te przy drodze są raczej mało zachęcające. Też je czasem widuję i się trochę dziwię ,ze mają takie powodzenie. Jeśli już ktoś chce korzystać to raczej w "komfortowych" warunkach.

 

[Dodane po edycji:]

 

El Chupacabra,

 

Ale blokadę przed czym? Przed skorzystaniem z usług , czy w ogóle przed seksem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, Codziennie widzę te piękne panie w krótkich spodniczkach i długich kozakach..gdy jadę z pracy przez las.

Samochody zatrzymują się jak oszalałe, panowie korzystają często z ich usług.

Moze blokada minie :)

 

Nie mowie o takich z lasu, ochyda ! Myslalem, zeby umowic sie z laska z portalu dla... no wiecie :)

 

El Chupacabra,

Ale blokadę przed czym? Przed skorzystaniem z usług , czy w ogóle przed seksem?

 

Przed skorzystanie z uslug.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, a co tu czuć, na pij się z kolegami pifka i pujdżcie do dobrej agenturki, alebo ustawcie się z cizią z roksy, albo odlotów. Będzie tak samo jak na melanżu a nawet pewniej jeśli chodzi o seks, z tą różnicą że trzeba jej będzie zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra,

 

 

No to może nie powinieneś, skoro Cię to nie pociąga. Uważam ,że to jest rozwiązanie nie dla każdego i tylko w szczególnych przypadkach.

 

 

Tak sobie myślę,że gdybym była facetem i chciała skorzystać to poszłabym do agencji najlepiej z kolegami jak pisze harpagan. Tam można posiedzieć , pogadać i zobaczyć. Jak żadna się nie spodoba to po co na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra,

 

 

No to może nie powinieneś, skoro Cię to nie pociąga. Uważam ,że to jest rozwiązanie nie dla każdego i tylko w szczególnych przypadkach.

 

 

Tak sobie myślę,że gdybym była facetem i chciała skorzystać to poszłabym do agencji najlepiej z kolegami jak pisze harpagan. Tam można posiedzieć , pogadać i zobaczyć. Jak żadna się nie spodoba to po co na siłę.

 

Jak juz, to wlasnie chcialbym jakis prywatny lokal. Agencja odstrasza mnie jeszcze bardziej - zakapiory etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, no właśnie to nie tak że za dżwiami stoi ochroniarz. Tych kolesi nikt nie obchodzi dopuki klienci nie robią bydła. Ogólnie w renomowanych agenturkach jest pełna kooltura.

A burdele dzielą sie na mieszkaniówki i willowe ;) Te drógie są z regóły droższe, jest barek i piwo za 20 zł :mrgreen:, w mieszkaniówkach jest jak w mieszkaniach tyle że zamiast przeciętnej polskiej rodziny jest przeciętna grópka babeczek w różnym zazwyczaj młodym wieku, i o różnej zazwyczaj ślicznej urodzie ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

a co do prywatnych ogłoszeń to są, ale żadko sie zdarzają, zawsze nad taką panną zazwyczaj czówa alfons.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra,

 

A dlaczego w ogóle chcesz iść? Jesteś nieśmiały? Masz problemy z nawiązywaniem znajomości?

 

Czuje sie samotny, brakuje mi bliskosci - jakiejkolwiek :(

 

Niesmialy tez jestem swoja droga.

 

Uwazam tez, ze jest to bardziej fair, niz wiazanie sie z kim tylko dla sexu i porzucenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, nie na mieszkaniówkach z regóły nie ma żadnych alfonsów, kij wie gdzie oni są może schowani w szafie albo w skrzyni na bródne ręczniki? nie wiem.

I generalnie jest pełna dyskrecja. Np Jak ty załóżmy już skończyłeś i chcesz wychodzić a w danym momęcie do przedpokoju wszedł następny klijent to dziewczyna prosi cie grzecznie żebyś poczekal aż klient wejdzie do pokoju. Tak żebyście się nie widzieli.

Są oczywiscie typowe speluny do których szkoda iść, ale nie sądze żeby było tam niebezpiecznie, ja się nigdy z żadną hardkorową akcją nie spotkałem. Zawsze była kooltórka.

 

[Dodane po edycji:]

 

wiola173, wiola trudno jest być niesmiałym na gg czy forach internetowych :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×