Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a drżenie mięśni,trzęsienie kończyn,tiki,perestezje.


Gość -Zalamany-

Rekomendowane odpowiedzi

do Filoo...To tak jak ja, ponad pół roku męczyłam się dodatkowo z "klasycznymi" objawami nerwicy, neurolog podejrzewał jeszcze dodatkowo zaczynającą się depresję. No ale wzięłam się w garść, dzięki mojemu mężowi udało mi się pozbierać. I od dwóch miesięcy psychicznie jest dużo lepiej. Tylko te skurcze mięśni powodują, że czasami nachodzi mnie kryzysowy dzień i nie jestem w stanie przestać się nakręcać, że to poważna choroba neurologiczna albo niewiadomo co. Ciągle też tkwi we mnie obawa, ze kryzys pszychiczny powróci i teraz juz sobie z nim nie poradzę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam z tym, jak ja to nazywam nerwoskurczami... wlasnie wczoraj nie moglam zasnac, przeszkadza to szczegolnie w momencie jak jestesmy w bezruchu... ja to sie boje, ze to moze doprowadzic do atakow epileptycznych...??? powiedzcie mi, ze nie mam racji...please :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym Ci powiedziała, że nie może doprowadzić do ataków - 3 neurologów mi to powiedziało :? ale ja sama się tym mocno nakręcam, tyle, że boję się bardziej innych chorób niż epilepsji. Po wpisaniu w google fascykulacje wyskoczyło mi sporo nieciekawych, nieuleczlnych chorób i chociaż lekarze je wykluczaja to ja i tak się dalej tym nakręcam :evil: Szlak by trafił tą nerwicę :evil:

 

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 12:08 pm ]

Jeszcze mam pytanie?? To co sie Wam dzieje to są takie szarpnięcia jak czasami w pierwszej fazie snu, zaraz po zaśnięciu czy skórcze mięśni takie widoczne na zewnątrz, że widać drgający mięsień tak jak np powika tylko w bicepsie albo łydce albo gdziekolwiek indziej, mi czasami nawet policzek skoczy. Ja mam i to i to :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykapałam gdzieś ten wątek :lol:

jak sobie radzicie z tą słabością nóg i rąk bo ja juz wymiekam niedaje rady ciagle mam uczucie że to jakaś groźna choroba :cry:

taką słabość czuję juz od kilku tygodni- nagi raz jak z waty raz jak kamień osłabione zdrętwiałw mięśnie jakby opuchnięte bolące czuje jakby zakwasy

czy nerwica naprawde moze dawać takie objawy bo juz sama niewiem co sie zemną dzieje

to mi nic a nic nie przechodzi nawet jak jestem wyluzowana, niezestresowana itd.

co to jest pomocy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

nie martw sie ja tez tak mam przez pare miesiecy codzienie podobno to nerwica ja myslalam ze mam chrobe SM ale moj lekarz wybil mi to z glowy tylko ze ja dalej mysle o jakies chorobie wiem ze sie martwisz no ale to tak jest tobie padla nerwica na nogi i rece

A mialas robione jakies badania

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy znowu nie moglam zasnac.Czulam,ze staje mi serce a cialem co chwila wstrzasaly jakies drgawki."Rzucawa" dotykala tez momentami sama reke i dretwiala mi polowa twarzy.Nawet mialam wrazenie,ze nie moge otworzyc ust.Odczuwalam totalne oslabienie,zapadanie sie organizmu,wrecz pewnosc ze juz umieram,ze powoli kazdy organ zaczyna obumierac.gy wyszlam do lazienki zmierzylam cisnienie-cisnieniomierz wskazal 165/106.Horror.Probowalam zasnac,ale nic z tego.Po minucie od polozenia znow niepokoj i zapadanie cielesne polaczone z drzeniem i napadowym rzucaniem.Czy mozecie mi powiedziec do cholery co to jest????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Moniczko nikt Cie nie przekona ze to nerwica a nie jaks smiertelna choroba,tez tak mialem,i czasem mam,z tego co piszesz Twoj stan jest ciezki ,zle spisz masz depresje ,ja bralem na noc hydroxyzine,pomagala,koniecznie chodz na psychoterapie nawet dwa razy w tygodniu,duzo tam sobie uswiadomisz,odbudujesz swoja osobowosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamka,po pierwsze tak sie pisze wyraz "Mądra", po drugie jezeli nie dochodzi do mnie, ze to nerwica lekowa to przekonaj mnie do tego.Ty jestes taka MONDRA

A moniczka -dalej swoje :roll::roll::roll: czytając to co piszesz ,to nie będąc lekarzem powiedziałabym,że masz obsesje na swoim tle :roll::roll:

 

[ Dodano: Sro Wrz 27, 2006 9:36 pm ]

o i jeszcze muszę stwierdzić,że nie tylko masz nerwicę,ale wręcz nie widzę u Ciebie deczka poprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mnie tez dretwieja nogi i rece,zwłaszcza rano,pozniej momentalnie to przechodzi.W nocy dretwieja miesnie ,poza tym sie nie ruszasz wiec rano jest najgorzej.Ale mam jeszcze jedna obserwcje ,udreczanie samego siebie,ja sie łapie na tym ze w nocy strsznie podginam i uciskam sobie rece i nadgrstki,no i efekt jest rano widoczny,dretwienie rąk i dłoni.Sam sobie to robie ,ale juz nad tym troche panuje.Uwarzam ze niektorzy z Was tez tak maja i sami tego nie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mnie tez dretwieja nogi i rece,zwłaszcza rano,pozniej momentalnie to przechodzi.W nocy dretwieja miesnie ,poza tym sie nie ruszasz wiec rano jest najgorzej.Ale mam jeszcze jedna obserwcje ,udreczanie samego siebie,ja sie łapie na tym ze w nocy strsznie podginam i uciskam sobie rece i nadgrstki,no i efekt jest rano widoczny,dretwienie rąk i dłoni.Sam sobie to robie ,ale juz nad tym troche panuje.Uwarzam ze niektorzy z Was tez tak maja i sami tego nie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich. mam bardzo duży problem-moje drżenie rąk jak tylko troszkę sie zdenerwuję. mam problem nawet z tym jak ktoś patrzy mi na dłonie,zaczynają mi odrazu drżeć. jestem osobą nerwową biorę tabletki cloraxen ale one mi nie pomagają. nie piję alkoholu-jestem kobieta w wieku 29 lat mam stresujące życie-jestem często krytykowana i biorę to bardzo szybko do siebie. co powinnam robić z tym dalej? czy to da się wyleczyć? czy są na to jakieś tabletki? ma ktoś też taki problem? proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×