Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Dom uciechy..."


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

jedno jest pewne nieśmiały wstydliwy i zakompleksiony facet niew ma szans na to żeby poderwać dziewczynę, nie taką co lubi zabawe i przygody. Przerabiałem kluby miljon razy, Kobiety na parkiecie mówiły żebym spierdalał :mrgreen:. A jak podchodziłem do baru to nawet barmanki mnie olewały i zawsze pytały proszę osobę stojąca za mną :mrgreen: . Smiech na sali.

 

[Dodane po edycji:]

 

a co do warszawskich klubów to słyszałem, że juz nawet za twarz nie wpuszczają. kobiet po 30 też nie! warszawa robi sie pojebana pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja,

Tylko co to za różnica , jak i tak patrzą na portfel faceta. W agencji chociaż wiedzą czego się spodziewać.

 

Patrza na portfel, ale zycza sobie zapewne sporo mniej i nie ma limitow czasowych. Mozesz taka zabrac do mieszkania, przeleciec i rano sie przy niej obudzic;) Jakos sympatyczniej to wszystko sie prezentuje, czyz nie? No i wyglad tych dziewczyn jest rozny-sa i naturalne i dziwkarskie, jak kto woli...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to jest pusta rozmowa! Może pomówmy o tym, jak pomóc samotnym Panom z forum poznać normalną i wartościową dziewczynę, zamiast podliczać, czy taniej jest wynająć pannę, czy iść na dyskotekę i znaleźć latawicę?

 

Ojej :hide: Rozumiem, że powiedziałaś to by dać przeciwwagę dla swoich jedynie słusznych życiowych poglądów. :smile: To jest temat "dom uciechy", a nie "poradnik romantyka" pragnę uprzejmie zauważyć. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To fakt, Platinium z tego słynie. :) Ale ile w tym prawdy, a ile lansu zwykłego to nie wiem.

 

To jest prawda:) Zawsze jak tam jestem, zastanawiam sie, co tu w zasadzie robie ;D Mimo, ze dziwki nie przypominam i jestem przecietna z urody, zdarza sie, ze jakis przemily, niekoniecznie przystojny facet, czesto obcokrajowiec, podchodzi do mnie z wiadoma propozycja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne nieśmiały wstydliwy i zakompleksiony facet niew ma szans na to żeby poderwać dziewczynę, nie taką co lubi zabawe i przygody. Przerabiałem kluby miljon razy, Kobiety na parkiecie mówiły żebym spierdalał :mrgreen:. A jak podchodziłem do baru to nawet barmanki mnie olewały i zawsze pytały proszę osobę stojąca za mną :mrgreen: . Smiech na sali.

 

[Dodane po edycji:]

 

a co do warszawskich klubów to słyszałem, że juz nawet za twarz nie wpuszczają. kobiet po 30 też nie! warszawa robi sie pojebana pod tym względem.

 

W Platinium przeginają momentami. Stoją jakieś ciecie na bramce w płaszczykach z makro i myślą że panami świata są. Omijać takie lokale jak się nie da wejść.

 

[Dodane po edycji:]

 

 

To fakt, Platinium z tego słynie. :) Ale ile w tym prawdy, a ile lansu zwykłego to nie wiem.

 

To jest prawda:) Zawsze jak tam jestem, zastanawiam sie, co tu w zasadzie robie ;D Mimo, ze dziwki nie przypominam i jestem przecietna z urody, zdarza sie, ze jakis przemily, niekoniecznie przystojny facet, czesto obcokrajowiec, podchodzi do mnie z wiadoma propozycja ;)

 

No proszę. :D

 

No to może dzisiaj się spotkamy nawet o tym nie wiedząc. Pewnie gdzieś tam wpadnę na chwilę. 8)

 

Dodam, że nie piszę "z pozycji" obcokrajowca, jakby ktoś się obruszył.:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Pete_, nie oczekuję, aby wszyscy tutaj podzielali moje zdanie.

Myślę, że każdy jakby popracował nad sobą to miałby szansę na dziewczynę i miłość. Tobie akurat kolego, chyba jest tak wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekujesz, ale wypowiadasz się w moralizatorskim tonie (przynajmniej ja tak to oceniam).

 

Nie pisz proszę czy mnie tak wygodniej, czy chodzę na dziwki (co sugerujesz), czy też nie bo mnie nie znasz. A może się mylę?

 

[Dodane po edycji:]

 

Kobiety na parkiecie mówiły żebym spierdalał :mrgreen:. A jak podchodziłem do baru to nawet barmanki mnie olewały i zawsze pytały proszę osobę stojąca za mną :mrgreen: . Smiech na sali.

 

sorry nie wiem czego, ale sie usmialem przy tym ,zajenista szczerosc

 

Noooo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem kluby miljon razy, Kobiety na parkiecie mówiły żebym spierdalał :mrgreen:. A jak podchodziłem do baru to nawet barmanki mnie olewały i zawsze pytały proszę osobę stojąca za mną :mrgreen: . Smiech na sali.

.

Pewności siebie trzeba się nauczyć, trzeba dumnie kroczyć z wypiętą klatą, nie być zbytnio zaniedbany albo wyglądającym jak nerd i gdy ktoś Cię ignoruję nie okazuj słabości, tylko walcz o swoje albo pokazuj wyższość nad tą osobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No proszę. :D

 

No to może dzisiaj się spotkamy nawet o tym nie wiedząc. Pewnie gdzieś tam wpadnę na chwilę. 8)

 

Dodam, że nie piszę "z pozycji" obcokrajowca, jakby ktoś się obruszył.:P

 

 

Ja dzis nie ide nigdzie hehe :P

I dodam, ze propozycji, o ktorych pisalam nie przyjmuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekujesz, ale wypowiadasz się w moralizatorskim tonie (przynajmniej ja tak to oceniam).

 

Nie pisz proszę czy mnie tak wygodniej, czy chodzę na dziwki (co sugerujesz), czy też nie bo mnie nie znasz. A może się mylę?

 

 

Przedstawiam swoje zdanie i stanowisko. Nikogo nie oceniam, więc chyba masz problem z interpretacją.

 

Sugeruję, że każdy jest w stanie znaleźć sobie dziewczynę, z którą miałby często możliwość uprawiania seksu. Trzeba tylko wnieść trochę starań i popracować nad sobą. Jeżeli ktoś woli mimo to zapłacić 150 zł i zaliczyć jako któryś z kolei tę samą dziewczynę, no to po prostu jest wygodnicki.

Życzę Ci, żebyś zaznał kiedyś piękna nieprzedmiotowego seksu z ukochaną kobietą.

 

[Dodane po edycji:]

 

BTW. jak już mowa o klubach to w Enklawie nie jest lepiej pod tym względem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne nieśmiały wstydliwy i zakompleksiony facet niew ma szans na to żeby poderwać dziewczynę, nie taką co lubi zabawe i przygody. Przerabiałem kluby miljon razy, Kobiety na parkiecie mówiły żebym spierdalał :mrgreen:. A jak podchodziłem do baru to nawet barmanki mnie olewały i zawsze pytały proszę osobę stojąca za mną :mrgreen: . Smiech na sali.

 

 

Kurde no az wierzyc sie nie chce! Mozliwe, ze podchodziles do najwyzszej polki, jesli chodzi o dziewczyny...Sam z najwyzszej polki nie bedac...;) Ale i tak skandal, jak ktos Ci tak mogl powiedziec - co za bezczelne dziewczyny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja,

Tylko co to za różnica , jak i tak patrzą na portfel faceta. W agencji chociaż wiedzą czego się spodziewać.

 

Patrza na portfel, ale zycza sobie zapewne sporo mniej i nie ma limitow czasowych. Mozesz taka zabrac do mieszkania, przeleciec i rano sie przy niej obudzic;) Jakos sympatyczniej to wszystko sie prezentuje, czyz nie? No i wyglad tych dziewczyn jest rozny-sa i naturalne i dziwkarskie, jak kto woli...;)

 

Nie wiem, nie znam się na tym, ale tak na zdrowy rozum to można się wielu niespodzianek po takich akcjach spodziewać: np takiej ,że panienka wabi gościa a za rogiem stoją jej kolesie i dostaniesz w nos i oddasz kasę za darmo. W agencji takich akcji nie ma. Albo panienka będzie potem szantażować, wrabiać w ciążę i inne takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przedstawiam swoje zdanie i stanowisko. Nikogo nie oceniam, więc chyba masz problem z interpretacją.

 

Sugeruję, że każdy jest w stanie znaleźć sobie dziewczynę, z którą miałby często możliwość uprawiania seksu. Trzeba tylko wnieść trochę starań i popracować nad sobą. Jeżeli ktoś woli mimo to zapłacić 150 zł i zaliczyć jako któryś z kolei tę samą dziewczynę, no to po prostu jest wygodnicki.

Życzę Ci, żebyś zaznał kiedyś piękna nieprzedmiotowego seksu z ukochaną kobietą.

 

Nie ależ absolutnie nikogo nie oceniasz:

 

"pusta dyskusja"

"Tobie kolego jest tak wygodniej"

 

Niniejszym wnioskuję, że problemów z interpretacją nie posiadam. 8)

 

Dziękuję za szczere życzenia-btw. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"pusta dyskusja"

"Tobie kolego jest tak wygodniej"

 

A jaki jest sens dyskusji w obliczaniu ile wyniesie dziwka, a ile latawica z dyskoteki? Rozmawialiśmy na temat Adasia, a w tym momencie rozmowa poszła w zdecydowanie innym kierunku. Może niedługa zaczniecie sobie polecać, która agencja oferuje lepsze "usługi"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No proszę. :D

 

No to może dzisiaj się spotkamy nawet o tym nie wiedząc. Pewnie gdzieś tam wpadnę na chwilę. 8)

 

Dodam, że nie piszę "z pozycji" obcokrajowca, jakby ktoś się obruszył.:P

 

 

Ja dzis nie ide nigdzie hehe :P

I dodam, ze propozycji, o ktorych pisalam nie przyjmuje :D

 

Ok, ok hehe. Swoją drogą to mały ten świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, dajmy może Panom się wykazać ;) Niech znajdą ładną, kobiecą i delikatną dziwkę.

 

A to nikt z Was nie oglądał "Pretty Woman"?? :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

 

"pusta dyskusja"

"Tobie kolego jest tak wygodniej"

 

A jaki jest sens dyskusji w obliczaniu ile wyniesie dziwka, a ile latawica z dyskoteki? Rozmawialiśmy na temat Adasia, a w tym momencie rozmowa poszła w zdecydowanie innym kierunku. Może niedługa zaczniecie sobie polecać, która agencja oferuje lepsze "usługi"?

 

I właśnie dlatego wątek zamknięty.

Przecież tego się nawet czytać nie da :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"pusta dyskusja"

"Tobie kolego jest tak wygodniej"

 

A jaki jest sens dyskusji w obliczaniu ile wyniesie dziwka, a ile latawica z dyskoteki? Rozmawialiśmy na temat Adasia, a w tym momencie rozmowa poszła w zdecydowanie innym kierunku. Może niedługa zaczniecie sobie polecać, która agencja oferuje lepsze "usługi"?

 

Słuchaj, jak rozmawiałaś na temat Adasia to rozmawiaj-kto broni? Poza tym ten wątek nie należy do nikogo (może poza autorem?) , jesteśmy na publicznym forum, więc jak cię tak uwiera czyjś "sens" to może prościej będzie założyć sobie swoje własne forum i rozdawać bany za odbieganie od swojej jedynie słusznej wizji? Taka moja delikatna sugestia....

 

Polecać sobie nie będziemy, jak ktoś jest zainteresowany to na internecie znajdzie mnóstwo opinii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i żałuje, ze nie jestem facetem. Taki to ma przynajmniej wygodę. Jest nieśmiały i brzydki, ale ma 150 zł to przynajmniej pójdzie sobie do burdelu. A co maja zrobić brzydkie i nieśmiałe dziewczyny? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stardoll,

Hmm, to dylemat:) W sumie są też panowie za kasę:) Ale nie próbowałam jeszcze :lol:

 

A temat jest dom uciech jak ktoś zauważył, więc nie rozumiem o co się tak oburzacie. Jak się komuś dyskusja nie podoba, to po co wchodzi i czyta?

 

Korba Trafna uwaga na temat Pretty Woman :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, ok hehe. Swoją drogą to mały ten świat.

 

Nom :)

Jestem stala bywalczynia warszawianki-wyczytalam, ze 2 osoby z tego forum tez:) Zabawne to jest, ze pewnie sie znam z nimi z widzenia, a moze nie tylko z widzenia:)

 

 

O kurde:)

 

Na Warszawiankę będę chodzić niebawem. Czasem tam zaglądam, ale chcę regularnie pochodzić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O kurde:)

 

Na Warszawiankę będę chodzić niebawem. Czasem tam zaglądam, ale chcę regularnie pochodzić. ;)

 

Polecam, bo jest najfajniej, jesli chodzi o baseny w Wawie :) I na saune regularnie tam chodze :) Ciagle sie tam kloce z jakas ciemnowlosa dziewczyna :D Moze to jaks dziewczyna z forum? Prosze sie przyznac! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O kurde:)

 

Na Warszawiankę będę chodzić niebawem. Czasem tam zaglądam, ale chcę regularnie pochodzić. ;)

 

Polecam, bo jest najfajniej, jesli chodzi o baseny w Wawie :) I na saune regularnie tam chodze :) Ciagle sie tam kloce z jakas ciemnowlosa dziewczyna :D Moze to jaks dziewczyna z forum? Prosze sie przyznac! :D

 

Wiem, wiem, właśnie to jest żenujące w tym mieście, że ta baza basenowa jest słaba i w zasadzie Warszawianka ma tylko porządne 50 m do popływania. Jest jeszcze Inflancka (nie polecam :P)

 

[Dodane po edycji:]

 

A temat jest dom uciech jak ktoś zauważył, więc nie rozumiem o co się tak oburzacie. Jak się komuś dyskusja nie podoba, to po co wchodzi i czyta?

 

Też nie rozumiem. Co zmieni zamykanie komuś ust przez zamykanie tematu?

 

Wiola :D

 

Co u Ciebie w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×