Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Dom uciechy..."


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

a co do dziwkarskiego wyglądu dziwek to nie są one takie od urodzenia tylko się tak ubierają, że wszyscy wiedzą, że to dziwka idzie. Jak by sie taka ubrala jak przeciętna dziewucha to nikt by nie poznał że jest prostytutką. Trudno żeby dziewczyny z roksy, czy z burdla byłu ubrane w wełniany golf i proste jeansowe spodnie, i wełniane skarpetki :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

wracając do reportażu to w Holandiitakie usłógi dla niepełnosprawnych są na kasę chorych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś z Was w porządnej agencji towarzyskiej? Ja byłem. Ceny obłędne. Niektóre dziewczyny w niczym nie przypominały dziewczyn lekkich obyczajów. Naprawdę ładne o niewinnych twarzach. Co tam robiły? Nie wiem. Chyba zmusiło je do tego życie.

 

Ja nie byłem. Ale niewykluczone, że kiedyś się skuszę właśnie na coś o czym piszesz. To może być ciekawe i czasem mi to chodzi po głowie. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby dziewczyny z roksy, czy z burdla byłu ubrane w wełniany golf i proste jeansowe spodnie, i wełniane skarpetki :mrgreen:

 

 

No tak, ale jak przychodzisz to przecież też jest ubrana tak jak na portalu, czyli dziwkarsko. Gdzie ta naturalność?

Chyba, że ktoś sobie życzy, aby tak się ubrała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co tracic kase idzcie na dyskoteke tam tez sa łatwe Panie mrgreen:

jasne bo na dyskotekach nieśmiali chłopcy ze zestresowanymi minami wyrywają dziewczyny buahahahahahaha :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

raczej stawiaja im drinki a one ich odprawiają z niczym ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

na dyskotekach łatwe dziewczyny wyrywane są przez kolesi co potrafią dobrze bajerować.

 

[Dodane po edycji:]

 

Trudno żeby dziewczyny z roksy, czy z burdla byłu ubrane w wełniany golf i proste jeansowe spodnie, i wełniane skarpetki :mrgreen:

 

 

No tak, ale jak przychodzisz to przecież też jest ubrana tak jak na portalu, czyli dziwkarsko. Gdzie ta naturalność?

Chyba, że ktoś sobie życzy, aby tak się ubrała...

 

One się tak ubierają zeby nęcić, klijentów i pokazać im swoje wdzięki, bo większosć idzie tam, żeby się wyżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trudno żeby dziewczyny z roksy, czy z burdla byłu ubrane w wełniany golf i proste jeansowe spodnie, i wełniane skarpetki :mrgreen:

 

 

No tak, ale jak przychodzisz to przecież też jest ubrana tak jak na portalu, czyli dziwkarsko. Gdzie ta naturalność?

Chyba, że ktoś sobie życzy, aby tak się ubrała...

 

One się tak ubierają zeby nęcić, klijentów i pokazać im swoje wdzięki, bo większosć idzie tam, żeby się wyżyć.

 

 

No właśnie.

Więc przestańcie pieprzyć o niedziwkarskich dziwkach.

 

[Dodane po edycji:]

 

Poza tym... Musicie być bardzo zdesperowani. Chciałabym zauważyć, że gdy np. przed Tobą tego samego dnia miało ją sześciu to jakość seksu się trochę obniża... Jak wiadomo kobiece narządy płciowe są dosyć elastyczne i rozciągają się pod wpływem stosunku. Jeżeli i tak Was to zadowala to :great:

 

W każdym razie jestem w stanie to zrozumieć. Jesteście mężczyznami, którzy, jak sami podkreślacie, nie mają możliwości poderwania normalnej dziewczyny, a w kwiecie wieku bzykać chce się każdemu facetowi i to przez znaczną część czasu.

Życzę Wam jednak, żebyście mieli okazję pokochać się z dziewczyną, która danego dnia, nie ścierała już 5 razy nasienia ze swojej, jakże naturalnej, kobiecej i delikatnej twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co tracic kase idzcie na dyskoteke tam tez sa łatwe Panie mrgreen:

 

Pewna jesteś? To policz :

 

Spotykasz się ze znajomym by iść do klubu:

 

1)butelka dobrej 0,5l - 30 zł (po 15 na łebka)

2)jakieś żarcie na mieście w międzyczasie - 20 zł

3)wejście do klubu (niekoniecznie) - 20 zł

4)drinki w barze, alko, fajki etc - 100 zł

 

Wariant bez szaleństw i bez wożenia się taksówkami po mieście!

 

Wychodzi 150 za wieczór. Bez jakiejkolwiek gwarancji na poderwanie, a co dopiero seks. Zresztą nie wiem skąd ta opinia, że niby pozna się od razu kobietę w klubie i to od razu będzie dziwka, co pewnie się odda w samochodzie za 1 razem. Najgorsze wywłoki oczywiście pomijam.

 

I tu jest drogo i tu drogo. Oczywiście porównuję tylko koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to jest pusta rozmowa! Może pomówmy o tym, jak pomóc samotnym Panom z forum poznać normalną i wartościową dziewczynę, zamiast podliczać, czy taniej jest wynająć pannę, czy iść na dyskotekę i znaleźć latawicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako kobieta może mało się znam:) ale wydaje mi się ,że na dyskotece poderwać fajną laseczkę chętną od razu na seks jest raczej trudno. Szczególnie jak facet nie ma wielu walorów.

 

W warszawskim klubie Platinium, nawet facet bez walorow, ale z odpowiednia kasa, kogos wyrwie...Duzo dziewczyn tam tylko na to czeka (porazka...) Zaleta jest to,ze wygladaja na ok 18-20 lat i raczej az tak rozjechane nie sa, jak zawodowe dziwki...I watpie, by z nimi obowiazywal jakis limit czasowy...Ja tam bym juz wolala w ten sposob, bedac facetem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako kobieta może mało się znam:) ale wydaje mi się ,że na dyskotece poderwać fajną laseczkę chętną od razu na seks jest raczej trudno. Szczególnie jak facet nie ma wielu walorów.

 

Oczywiście, że jest trudno. Bardzo trudno. Ładna, fajna laseczka, o której piszesz na pewno do łatwych należeć nie będzie (z reguły).

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja jako kobieta może mało się znam:) ale wydaje mi się ,że na dyskotece poderwać fajną laseczkę chętną od razu na seks jest raczej trudno. Szczególnie jak facet nie ma wielu walorów.

 

W warszawskim klubie Platinium, nawet facet bez walorow, ale z odpowiednia kasa, kogos wyrwie...Duzo dziewczyn tam tylko na to czeka (porazka...) Zaleta jest to,ze wygladaja na ok 18-20 lat i raczej az tak rozjechane nie sa, jak zawodowe dziwki...I watpie, by z nimi obowiazywal jakis limit czasowy...Ja tam bym juz wolala w ten sposob, bedac facetem...

 

To fakt, Platinium z tego słynie. :) Ale ile w tym prawdy, a ile lansu zwykłego to nie wiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×