Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Martwie sie. :( Zwazylam sie i.... schudlam! Buuu... Niby to normalne przy tej zdrowotnej diecie, ale boje sie, ze znowu strace miesiaczke... Co za ironia - ja, dziewczyna po przejsciu 2 anoreksji martwie sie, ze waze mniej... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu, no martwie sie jak cholera, bo nie chce wracac do tego, co bylo kiedys... Napisalam maila do tej mojej pani doktor co mam robic, ona powiedziala wczesniej, ze to normalne, kazdy troche chudnie na tej diecie... Ale ja i tak jestem szczupla, jak schudne to bede bardzo chuda. :( W sumie przyznam, ze mimo to czesto czuje gruba, mimo dosc niskiej wagi i drobnej postury, ale chce utrzymac miesiaczke za wszelka cene, wiec ani mi w glowie odchudzanie.

Jakie masz zajecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu, no to faktycznie troche przed Toba... Ja najbardziej lubilam z tego wszystkiego jezyk polski, nienawidzilam za to WOSu. Trzymaj sie Malenka.

 

polakita, ja bym chciala troszke przytyc na zime to moze nie bylabym takim zmarzlakiem, a juz na pewno nie chce schudnac!!! co ciekawe jem wiecej niz wczesniej, tyle ze na tej diecie nie da sie przytyc, bardzo szybko trawie, szybko jestem glodna, a wolno mi jesc tylko 4 posilki dziennie. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, myślę że to jakaś zdrowa dieta, ale jeżeli miałabyś mocno schudnąć i stracić okres to może tą dietę lekko zmodyfikuj żeby coś takiego się nie stało? Wiem że się znasz na tematach diet i jedzenia więc wierzę że coś wymyślisz, czasem trzeba trochę poeksperymentować z własnym organizmem żeby znaleźć najlepsze wyjście. Good luck ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wreszcie wstać normalnie i zdążyłam pójść na czas oddać krew.

Boszzz, co za badania mam pozlecane, nawet nie wiem o co kaman:

- przeciwciała przeciw DNA dwuniciowemu (WTF?!)

- przeciwciała przeciw cytoplaźmie granulocytów obojętnochłonnych

- przeciwciała przeciw chlamydia trachomatis

 

Na wyniki się czeka do 3 tygodni!!!

A kości i stawy jak bolą tak bolą, tyle, że coraz bardziej :shock:

 

No ale dobrze, że jest piątek.

Moi do niedawna pracowi przyjaciele się do mnie nie odzywają - niech spadają w cholerę...

Zrobię co mam zrobić i dzisiaj nie będę siedzieć po godzinach.

Po pracy szybkie zakupy spożywcze, potem idę sobie pomalować na grafitowo pazurki, a potem odpoczynek w domku i filmiki, mam nadzieję, że wieczór obejdzie się bez jazd.....

 

A jutro idę na imprę i chyba na jakieś dicho. Ani nawet nie chcę teraz o tym myśleć, ale jutro to mnie potrzepie ze strachu :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rownież udalo sie w koncu dotrzec na badania,oddalam krew,niestety-obrzygalam panią laborantkę,bo zrobilo mi sie mdlo i slabo.

Niczym szczegolnym,odrobiną piany,bo przecież nic nie żarłam.

 

Adam wytlumaczyl mnie zwrotem:prosze sie nie martwic,żona miewa sklonności do histerii :mrgreen::105:

Z chęcią obrzygalabym za to jego też,ale nie starczylo mi piany w brzuchu.

 

Dzis byly to hormony,3 wybrane przez psychiatrę i 3 ktore wybralam sobie sama.

 

Adam w przyplywie szczodrości (dostal zapomogę od ojca) namawial mnie na cukier,ferrytynę i boreliozę,ale postanowilam sie wstrzymac-cukier i inne pierdoły zrobię darmo w szpitalu,a borelioza byla podejrzanie tania-50 zl-a z tego co czytalam i slyszalam miarodajny test powinien kosztowac 200.

 

Utrata nawet malej ilosci krwi dziala na mnie od dziecka kojąco,więc czuję się przyjemnie otępiała i spokojna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×