Skocz do zawartości
Nerwica.com

NERWICA A CIśNIENIE?


EWCIAAA

Rekomendowane odpowiedzi

hej Wam wszytskim od miesiąca najprawdopodobniej wyszłą ze mie dawno ukrywana nerwica\, cały czas myśle ze dostane udaru mózgu i przy tym dostaej wysokiego cisnienia nie moge przestac myslec !!! proszę powiedzcie mi czy macie podobne objawy leku kolatania serca, CIśNIENIE MYSL ZE ZARAZ UMRZECIE JAK SOBIE Z TYM RADZICIE TO JEST MASAKRA MAM JUZ TEGO DOSYC :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ewa co do cisnienia i kołatania to moga byc to objawy nerwicy oczywiscie jezeli sa wykluczone inne choroby.Ja miałem skoki cisnienia najwieksze 170/120 zaczeło mna telepac i wogole jak sobie z tym radzic wie kazdy kto ma nerwice (trzeba wygrac walke ze swoim umysłem) ale mi sie jeszcze nie udala narzie ale nie poddam sie nigdy!!!!! jakby ktos chciał pogadac zapraszam na gg:) pozdrawiam ciepło wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj EWCIAAA. U każdego takie lęki są mniej więcej podobne. Ja miałem przez pewnien czas problemy z ciśnieniem. Najgorzej było podczas pierwszego ataku bo zmierzyłem ciśnienie i zacząłem się nakręcać. A miałem 200/100. Od tego się zaczęło to całe moje szaleństwo i obsesja na punkcie ciśnienia. Gdy chciałem je zmierzyć to tak się nakręcałem, że miałem 180/90 lub 160/85 i tak dalej. Zacząłem walkę ze swoią psychiką. Jadłem więcej owoców i warzyw, zrezygnowałem ze spożywania soli kuchennej oraz spacerowałem. Wreszcie się uspokoiłem. Po miesiącu mierzę ciśnienie, a tu 130/75 i jestem happy. Teraz nie mam już z tym problemów, ale jeśli się tym przejmujesz to na początek staraj się zmniejszyć nadciśnienie zwyczajnymi sposobami (żywienie + ruch). Później lekarz i coś na uspokojenie - bardzo pomaga. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×