Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dość, dość, dość!!! Wiecie co? Szłam ze sklepu i pod drzwiami od mieszkania upadła mi reklamówka z mięskiem na buta, którym przedwczoraj wlazłam na kość dla kotów na podwórku i umyłam to miesko i ugotowałam zupę, a teraz sobie wkręcam, że może ta kość była wylizana przez wściekłe koty, a ja na nią wlazłam, a dziś spadło mi mięso na buta i wiadomo co - zaraże się od kota i umrę. W taki sposób! Przecież to niemożliwe!!! To jest chore!!! Nie mogę znieść siebie i tych głupich irracjonalnych myśli ;/. Niech mnie ktoś pocieszy. Bo ja już nie mam siły do samej siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey kochani ! nie mialem neta prawie tydzień ! Ale się stęskniłem :D ! Wiecie co, po zrobieniu echa wgl nie mysle o sercu ! Już przeszło tydzien ... :shock: Nie wiem jak to możliwe, ale część objawów mi minęła. Zostało tylko uczucie jakbym miał zaraz przestać oddychać i serce mi zamierało ... ale staram się tym nie przejmować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy więc coś wspólnego - nie poszłam wczoraj bo zaspałam. dziś przyszłam na czwartą godzinę. niektórzy nauczyciele już pytają co się ze mną dzieje bo po raz trzeci z rzędu nie ma mnie na ich lekcji (zwłaszcza Ci, z którym mam tylko jedną lekcję w tygodniu). nie wiem jak długo pociągnę zasypiając po trzeciej i usiłując wstać po szóstej. Półtora tygodnia jakoś wytrzymywałam, teraz rozpoczyna się bunt organizmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×