Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co się działo, ale w temacie o zwierzętach napisalam posta, Hania napisała po mnie - a jej post wyświetlił się wcześniej od mojego i widniał jako ostatni post w temacie :mrgreen:

ogólnie coś się przez chwilę pomerdało i też nie mogłam nic dodać, bo nagle mój post jakby się "przesunął" w czasie i przez to nie mogłam wysłać kolejnego - ochrona przeciwspamowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego dosc...forum się popsulo-a wlasciwie jest notorycznie popsute od kilku dni.Nosz kurwa szlag mnie trafi.

50 razy wyslalam wiadomosc w temacie Dominiki i co?

I gówno!

Da sie na to cos poradzic,czy tak już bedzie dożywotnio?

To już piaty raz jak wysylam swoj post w kosmos.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się chciałam poskarżyć ;)

 

Chciałam odpisać na w/w pytanie (które teraz jest pod moim postem - normalnie czary :pirate: ) i nie mogłam wysłać posta, ponieważ wyświetlał mi się komunikat, że nie mogę go wysłać tak szybko po poprzednim... a to mój pierwszy post ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniknął kolejny user z postami ?

tym razem Adriana ...

 

Co to kurna jakiś pomór, czy co?? :evil:

Popatrzcie sobie na te "wykastrowane" wątki (pierwsze z brzegu, napisała więcej, wystarczy globalnie poszukać słowa "Adriana"):

jak-to-powstrzyma-t21576.html

mowili-cie-komu-o-tym-w-dzieci-stwie-t21578.html

 

i co, może ktoś mi powie, że ona miała NAPRAWDĘ ISTOTNY powód, żeby skasować posty ??

z tego co czytałem, miała bardzo mądre i dobre posty - po co miałaby je kasować?

 

tak w ogóle, to przestaje być zabawne :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, takie sytuacje mają i miały miejsce od zawsze a forum ma się dobrze. Tempo przyrostu nowych postów jest na tyle szybkie, że większość wątków zostaje szybko 'opanowanych' w chwili gdy pojawią się luki, a one znów nie zdarzają się jakoś często. Nie widzę powodu aby się tym zamartwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milutki,

masz racje, Adriana usunęła swoje konto i poprosiła mnie o skasowanie postów.

i co, może ktoś mi powie, że ona miała NAPRAWDĘ ISTOTNY powód, żeby skasować posty ??

Nie jestem upoważniony do upublicznienia tego typu informacji.

 

To forum tematyczne ,tu wystarczającym powodem jest to ,że ktoś może poczuć się zagrożony i to źle wpłynie na stan zdrowia danej osoby .

 

Tomek

Swoja droga można by w wiadomości powitalnej ,napisać .Żeby ludzie czytali posty przed publikacja i zastanowili się czy nie zamieszczają w nich informacji ,za pomocą których mogą zostać rozpoznani przez osoby trzecie np;ze szkoły,z pracy ,rodziny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga można by w wiadomości powitalnej ,napisać .Żeby ludzie czytali posty przed publikacja i zastanowili się czy nie zamieszczają w nich informacji ,za pomocą których mogą zostać rozpoznani przez osoby trzecie np;ze szkoły,z pracy ,rodziny .

 

Bardzo dobry pomysł.....zastanowić się 3 razy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli ktoś już w pierwszym poście pisze, że " nazywam się Marysia Gęś i chodzę do IV Gimnazjum w Lublinie" itp no to za takich ludzi trudno już odpowiadać.

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

No nie jest to jakos niezwykle rozsądne :mrgreen:

Ale to tak jak z wrzucaniem zdjęć do "Ludzi z forum"...Trzeba wliczyc w koszta wlasne,że pewnego dnia może zawitac tu dziadek Janusz,albo sasiadka spod trójki..

 

Na pewno nie dzieje sie to czesciej niż kiedys?Przegladalam starsze wątki,posty na forum kilka razy,i jedynym co rzucalo sie w oczy byly puste miejsca po niejakim MaRiAnkU czy cos w ten desen :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Forum jest w dalszym ciągu rozwalone,więc chodzę po domu i miotam kurwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×