Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Tatką.....

Już w wątkach zakladanych przez tego biedaka zwracalam uwagę.

To jest przesada,takie dąsanie się czy odgrażanie komus kto nie kuma co sie dzieje.

Dowody?

Przecież wyraznie chlopak napisal,że wie,bo ktos mu "naslal" jakies myśli...

 

A niektorzy niestety reagują jak niespelna rozumu i wiklają się z nim w jakies przepychanki.

 

To ewidentnie nie jest miejsce dla osob z psychozami,o ktorych wiekszosc ma nikle pojecie....

 

Chlopak pisze,że 10 lat z chaty nie wychodzi,że kumpel "pederasta" mu podtruwa jedzenie,a Wy chcecie dowodów? :-|

Żal i w sumie zdumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ze to zły temat i niepotrzebnie administracja i modzi odnoszą to tylko do siebie ale po prostu tutaj ten temat był jakby kontynuowany i tutaj napisałam. Ale słowa kieruje do tych co zwyczajnie zachowac się nie potrafią w rozmowie z osoba chora psychicznie.

Tak! Własnie chorą na literę S...:)

 

Slyszales kiedys o terapii prowokatywnej ? Jest bardzo skuteczna. Jak ktos jest zatracony w chorobie (nie wychodzi z domu od X lat i nie pojdzie do szpitala) to taki kop w dupe moze mu zwyczajnie pomoc.

 

Co jest bardziej humanitarne:

 

1/ Glaskanie kogos takiego po glowie i mowienie "tak, masz prz......e i nic juz dobrego nie bedziesz mial w zyciu, masz 100 % racji"

 

czy

 

2/ Dosadny kop w dupe, zeby kogos takiego obudzic.

 

?

 

Dowalalem mu nie dla wlasnej satysfakcji, ze zlosliwosci, tylko zeby czlowieka ocucic. Dla mnie gosc zupelnie odjechal, zatracajac sie w chorobie.

 

Dodam, ze mam doswiadczenie ze schizofrenia - mieszkalem z chora babcia. Najgorsze co mozna zrobic to dac sie takim ludziom nakrecac.

 

 

 

dlaczego na lapku mam godzine 20.11 a na forum jest 20.29?? 8)

 

a nakrecilas zegar ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha.

To wspaniale byc takim domoroslym terapeutą,prawda?

Dobrze sie znasz na terapii prowokatywnej?

Bez urazy,ale wielu rzeczy nie rozumiesz,nawet banalnego samookaleczania,a co dopiero schizofrenii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere,

 

a Ty co wiesz o Schizofrenii i co masz lepszego do zaproponowania ?

 

Wspieranie jego swiata urojen - pozwalanie zeby bylo mu w nim wygodnie - nie jest pomoca. Kop w dupe, zeby poszedl do szpitala jest.

 

 

O samookaleczeniu nie wiem nic - nie mialem z nim do czynienia. Nigdy. Odwolywanie sie do tego w tej dyskusji jest troche ponizej pasa.

Natomiast wychowywalem sie obok osoby chorej na schizofrenie - pewnie nie wiesz jak to jest, dlatego masz naiwny poglad na ta

chorobe - wiec moge cos w temacie powiedziec.

 

Poza tym Hania, nie podoba mi sie publiczne odwolywanie sie do prywatnych rozmow...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tatki.

 

Wiem, że rozmawianie z takie osobami chorymi może być irytujace ale musicie skumac, że ta osoba nie do końca zdaje sobię sprawe, ze to co mówi jest nie takie jak powinno być.

 

A Ty zdajesz sobie sprawę, że tu często chory rozmawia z chorym.........? :roll:

 

Jeden chory może drugiemu choremu niezłego syfu narobić.

Tu jest więcej chorych osób, a nie tylko jedna, której akurat bronisz....

 

Wiem, że jedno zdanie użytkownika nr 1, może doprowadzić użytkownika nr 2 np. do działań autoagresywnych....

Jakoś trzeba nad tym zapanować, a przynajmniej się starać.

 

Nie wydaje mi się, aby ktoś z funkcyjnych kierował się złą wolą albo chęcią wywyższania.... :?

Czasem naprawdę nie jest lekko.

Ktoś musi tego pilnować, chociaż sam jest zwichrowany.

 

Zapożyczę motto medyczne: po pierwsze - nie szkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×