Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja!!!


Lukaszenka

Rekomendowane odpowiedzi

siemka, mam 13lat, nie wiem co się ze mną dzieje! gdzieś tak od 2009 roku po zimie sam nie wiem! dopadła mnie depresja . w tedy płakałem cały dzień prawie w domu choć jestem sportowcem itp itd, byłem u doktora bd dobrego, u pani doktor i mi zaleciła tabletki jadłem je to mi przeszła ta mocna depresja ale potem i tak wróciła gdzieś 1 miesiąc po odstawieniu ich a nie moge ich jeść ciągle bo są bardo nie zdrowe mama mi muwiła, i jeszcze przed tem ćwiczyłem w zimie to jeszcze chyba przed nia albo po niej no nie wiem , i teraz ciągle ona wraca po ok 1miesiącu i trwa ok 2tyg,nawet ćwicze intensywnie po 3godz dziennie co3 razy w tygodniu ale nie daje rady przerz ta depresje , mam wielkie marzenia i potrafie to wykonać ćwiczyć ciągle itp chcę być sportowcem skaterem albo free runnerem parkour, itp chcę po prostu biegać robić salta itp ale nie moge przerz ta depresje chciałbym się wzmocnić przed tym z 2 miechy treningów ale to nie możliwe praktycznie aż tak silny nie jestem , depresja wraca po np jak za pużno położę się spać, gdy nie poćwiczę , gdy przesiedzę cały dzień w domu itp , i dodam że bardzo ściśle związane z nią są takie rzeczy jak masturbacja gdy mam depresje mam ochotę strasznie to robić dużo razy z 5 nawet!!! gdy ja robie to normalnie co 1 tyg i wogóle nie wiem czemu ja to robie po tym myśle sę jak ja to mogłem zrobić?! odrazu jak to zrobię zaczynam całkiem inaczej patrzeć się na świat przychodzą inne lepsze myśli tak jakby depresja się bardziej nasiliła przez to że tak postępywałem no np że cały dzień w domu, itp całkiem inny pogląd dużo lepszy bo jak np przed ćwiczeniami 1 dzien to zrobie to odrazu lepiej sie ćwiczy bo w casie ćwiczyeń mam czesta ochote na to choć nie chcę tego i to bardzoo!! itp jeszcze niedawno miałem myśli samobujcze gdzieś jak ta depresja się zaczeła!!!! przez to że tato na mnie ciągle krzyczał, acha dodam że miałem strazne problemy w szkole tato na mnie krzyczał ciągle z zmamom bo nie chodziłem nie mogłem wstać na 8rano bił mnie czasami domami dziecka mnie straszyli szkoła i rodzice straszne ia na lekcij ciągle ćwiczyłem nie mogłem się skupić i teraz też tylko troche lepiej , jeszcze jak miałem 11 lat cały dizeń na dworze na deskorolce super było tylko wszystkiego się bałem skakać z schodółw itp teraz to troche przeszło, a i jak byłem mały ciągle na kompie siedziałm 12godz dziennie i nic mi nie było a depresja się zaczeła od tego już muwie że: jak byłem mały ciągle siedziałem przed kompem i myślałem sobie że już wszystko stracone nie będem super wysportowany sillny itp i był w tedy okres gdzie przez ok 1miesiac cąły dzien przed kompem prawie z tatem pogrywałem w cod2 i ciągle myśli o tym rze ja przed kompem i że siedizałem kiedyś itp, nie wiem co się ze mną dzieje dodam ma wade wzroku na jedno -7 na drugie -0,5 straszne i ta depresja jescze acha ta wada wzroku to też wina depresij, byłem u lekarza także poeidział że dzieci z adhd fobia szkolna takie jak ja tak maja w okresie dojrzewania czy jakoś tak, proszę pomóżcie mi czymś po to bez sensu pewnie już nikim nie zostane bo już za póżno ale chciałbym bardzo uprawiać te sporty i skaczyć z depresja raz zna zawsze!!! dodam że słucham muzyki hardcore punk, hardcore melodić, metal core, post hardcore, alternative punk, trash metal, punk rock, Rise Against ,baxter , the killing tree, itp muzyka często dodaje mi sił ale teraz coś nie zbytnio maja wspaniałe teksty te zespoły nie sa to jacyś chuligani tylko ludzie którzy popieraja prawa zwierząt tak jak ja i są wegetrinami i dobrzymi ludżmi , więc proszę o pomoc no nie wiem co mam robić zwykłe bierz się w grarść nie wystarcza bo już nie raz wziełęm ale to ciągle przychodzi i raz jest słapsze a raz nie , i dodam że jak mam deprsje kości mnie bolą jestem nie rozciągnięty nic mi nie wychodzi jestem słaby fizycznie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała rada: troche ochłoń zanim cos napiszesz bo piszesz bardzo chaotycznie (pomijam orty) i nic nie mozna zrozumiec.

 

A jezeli chodzi o Twoj problem to sie raczej wiąże z okresem dojrzewania i nic na to nie poradzisz, roznie to sie przechodzi (widocznie u Ciebie ciezko), musisz sie przemeczyc. Minie.

 

Wiesz co to byl za lekarz i jakie to byly leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki pani tak podobnie muwiła eh takie marzenia mam, ciągle nie wychodzi mi to wszystk i to chyba przez tom deprsje ciagla, a do tego mam troche nerwice albo miałem zespól natręct dokładniej jestem po prostu troche nad pobódliwy i żle mi sie coś komórki w nerwach ukladaja albo coś myślę że jakoś dam rade wiem jak mnie to będzie łapać to tabletki i znowu , lekarz to był nie pamiętam gdzieś koło wrocławia i leki też nie pamiętam pani mówiła że to jakaś pigułka szczęści xD brałem zaszczyki z wyciągu mózgu świni brać dalej? jak myślicie czy jest jakaś szansa że mogę być zawodowym sportowcem? heh pisze chałotycznie bo jestem zmęczony i dlatego . a mam pytanie nie wiem czy wiecie czy nie ale czy można w mojm wieku ćwiczyć po 3godz dziennie intensywnie że żygać się chce? i to po przerwie jak i tak byłem w średnio zawannsowanych , i do której godz można max ćwcizyć? ja ćwicze teraz będe jak się wydostane z tego gówna to ok o 15 , a i jescze jedno bo tato też ciągle mówi żebym nie skakał salta itp bo to bardzo nie bezpieczne ale ja bez tego właśnie się żle czuje zamknięty w sobie nie moge się wyrażić i żle się czuje przez to i to chyba było powodem ostatniego stanu (teraz)i jak ćwicze to myśle że po co to robie jak i tak nic z tego nie będe miał , a dodam że nie chodzę do szkoły w ogóle bo mam w domu nauczanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie nie wiem czy wiecie czy nie ale czy można w mojm wieku ćwiczyć po 3godz dziennie intensywnie że żygać się chce?

Nie powinieneś na pewno ćwiczyć "że żygać sie chce".

dodam że nie chodzę do szkoły w ogóle bo mam w domu nauczanie :)

No to nawet widać że nie chodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Nie przejmuj się komentarzami powyżej.Swiat jest pełen niezbyt rozgarniętych ludzi.Myślę, że powinieneś zadbać o kondycję.Powinieneś dużo przebywać na świeżym powietrzu.Jezdzić na rowerze , grać w piłkę-slowem-żyć.Jeśli to nie jest tajemnica, to dlaczego nie chodzisz do szkoly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, no bo sa zemnom problemy ćwiczyłem na lekcij wygłupiałem sie nie moge s ie w wogóle skupic a jescze do czasu po 8godzin na dworze wszyscy się zemnie śmiali ale nie tak że wyzywali tylko coś tylko dziwili się że ja tak potrafie w ogóle mam predyspozycje atletyckie pani tak mówiła nawet nawet w tedy nie ćwcizyłem po prostu inni koledzy rowieśnicy daleko im do mnie szybcjeij biegam nie męcze się tak i graja dużej w noge i tak wszystkich bym skroił 1vs1 i w biciu też wiem to ale teraz w tym stanei coś cieżko bendzie, no dobra dużo sportu ale i tak to wruci no nie? co w tedy zrobić? a i mam pytanie czy jest jescze jakaś szansa że zostane sportowcem dobrym? a i dodam że jestem dużo inny od innych przejmuje się losem zwierząt i popieram ich prawa i jak dorosne będe wegetrianinem na 90% i w ogole cywilizacja mi się nie podoba nie mu j klimat j a czuje takie coś że chciałbym w ogóle gdzie indziej miesczać i cofnanc sie w casie mieć jakieś możliwości kolegów sportowcuw dużo bo unas nikt na deskach i parkoura nie uprawia prawie czasami ale to i tak nie fajni koledzy bo są starszi i w ogóle ale sa spox ale i tak nie jeżdża prawie u nas, tylko w parkoura to nie mam żadnych przydal by sie ktoś bo samemu to nudy do czasmu może być fajnie .,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury, moze wziales niewiadomo co i stad takie akcje. Poza tym udaj sie do dobrego psychologa, a nawet do lekarza psychiatry, bo ja widze tutaj kilka problemow, ktore przydaloby sie rozwiazac m.in okreslenie czy jestes adhdowcem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor pisze,że bral zastrzyki z mózgu świni-czy wszyscy to łyknęli i jedynie mi zdaje sie to podejrzane? :mrgreen:

Ktos mogl sobie w ten sposob zazartowac a dzieciak wzial to na powaznie i teraz powtarza. Sa lekarze zwlaszcza pediatrzy u ktorych takie dowcipy to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co wam chodzi w ogóle i jest już ok wszystko , mam 175ok wzrostu

 

-- 23 kwi 2011, 23:47 --

 

kurka , ciągle to wraca i wraca jak bumernag niby jest już ok ale po ok1miechu już nie :( powód no szczególnie raczej treningi :( gdy trenuje albo mam to robic to np rano wstane i mam w tym dniu trenować to biorą mnie lęki dzara i strach i to nie mija raczej jak raz złapie to cały czas no sam nie wiem ale często tak mam :( i jak trenuje mam myśli depresyjne trening to męczarnia a tak wogóle to trenowałęm po 4godz po 5godz i mam przez to złę myśli bo bardzo zle trenowałem bo w sumie nikt mi nie wytłumaczył dokładnie :( i ostatnio doszłem do wnisku że muj aktualny trening nie jest wcale dobry to depresja mnie złapałą i tak ciągle bo trening nie dobry przeważnie to jest powód a to już trwa ok ponad rok i to już jest raczej poważniejsza sprawa :( na początku to nie ale teraz to tak , bo jak pisałem chciałbym uprawiać parkour 3run trenować itp być dobry w sporcie wolny być relizować moją pasje , a nie moge :( bo co sie kogoś zapytam jak mam trenować to jeden muwi inaczej drugi inaczej a sam prubowałem to wyszło mi po 4godz :( oczywiscie trening to jest siłowy , i wkurza mnie to mam już prawie 14 lat w sierpniu 8 a ja dalej nic nie zdziałałem :( ciągle marze o tym jakim to ja wysportowanym był w myślach no wiecie itp itd , często snią mi sie takie sny w sumie , na forach sportowych pisałem to mnie wyśmiali raczej nic sensownego nie powiedzieli tylko coś w stylu podciagaj sie na drażku, biegaj itp itd ja to wiem ale nie wiem jak ułożyć plan :( ehhh masakra to już chyba tak zostanie :( teraz siedzie na kompie po 8godz albo wiencej dziennie i malo co na dwur slaby jestem jak huj i w ogóle :( kiedyś treinng sprawiał mi przyjemność a teraz odwortnie myśli depresyjne itp :( mam przez to myśli samobujcze itp itd , jem nie zdrowo nei dbam o siebie tak jak w czesniej itp , proszę tutaj macie lnika do mojego tematu nowego na innym forum http://www.depresja.ws/topic/6907-co-mam-zrobic-co-jest/

 

-- 24 kwi 2011, 12:00 --

 

, ej to co? ja nawet nie zaczynam cwiczyć bo wiem że będą myśli depresyjne przy tym i nie dam rady;( 1raz nei pocwicze i już raczej w to wpadam :( czasami dodaje mi nathnienia do działania i chęć cwiczeń muzyka np taka http://www.youtube.com/watch?v=LYqvk8fIvgg&feature=related bardzo fajne taka energiczna troche i przyjemna :)

 

-- 24 kwi 2011, 15:29 --

 

-- 23 kwi 2011, 23:47 --

 

kurka , ciągle to wraca i wraca jak bumernag niby jest już ok ale po ok1miechu już nie :( powód no szczególnie raczej treningi :( gdy trenuje albo mam to robic to np rano wstane i mam w tym dniu trenować to biorą mnie lęki dzara i strach i to nie mija raczej jak raz złapie to cały czas no sam nie wiem ale często tak mam :( i jak trenuje mam myśli depresyjne trening to męczarnia a tak wogóle to trenowałęm po 4godz po 5godz i mam przez to złę myśli bo bardzo zle trenowałem bo w sumie nikt mi nie wytłumaczył dokładnie :( i ostatnio doszłem do wnisku że muj aktualny trening nie jest wcale dobry to depresja mnie złapałą i tak ciągle bo trening nie dobry przeważnie to jest powód a to już trwa ok ponad rok i to już jest raczej poważniejsza sprawa :( na początku to nie ale teraz to tak , bo jak pisałem chciałbym uprawiać parkour 3run trenować itp być dobry w sporcie wolny być relizować moją pasje , a nie moge :( bo co sie kogoś zapytam jak mam trenować to jeden muwi inaczej drugi inaczej a sam prubowałem to wyszło mi po 4godz :( oczywiscie trening to jest siłowy , i wkurza mnie to mam już prawie 14 lat w sierpniu 8 a ja dalej nic nie zdziałałem :( ciągle marze o tym jakim to ja wysportowanym był w myślach no wiecie itp itd , często snią mi sie takie sny w sumie , na forach sportowych pisałem to mnie wyśmiali raczej nic sensownego nie powiedzieli tylko coś w stylu podciagaj sie na drażku, biegaj itp itd ja to wiem ale nie wiem jak ułożyć plan :( ehhh masakra to już chyba tak zostanie :( teraz siedzie na kompie po 8godz albo wiencej dziennie i malo co na dwur slaby jestem jak /cenzura/ i w ogóle :( kiedyś treinng sprawiał mi przyjemność a teraz odwortnie myśli depresyjne itp :( mam przez to myśli samobujcze itp itd , jem nie zdrowo nei dbam o siebie tak jak w czesniej itp , proszę tutaj macie lnika do mojego tematu nowego na innym forum http://www.depresja.ws/topic/6907-co-ma ... c-co-jest/

 

-- 24 kwi 2011, 12:00 --

 

, ej to co? ja nawet nie zaczynam cwiczyć bo wiem że będą myśli depresyjne przy tym i nie dam rady;( 1raz nei pocwicze i już raczej w to wpadam :( czasami dodaje mi nathnienia do działania i chęć cwiczeń muzyka np taka http://www.youtube.com/watch?v=LYqvk8fI ... re=related bardzo fajne taka energiczna troche i przyjemna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema krasnale i krasnoludki pisałem kiedyś tutaj ale teraz znowu napisałem w moim temacie to go nie odswieża tylko edytuje :( tutaj link do niego depresja-t24646.html to było w listopadzie 2010 gdizes i mam aktualny na innym forum http://www.depresja.ws/topic/6907-co-mam-zrobic-co-jest/ porszę to przeczytać szczegulnie tego z depresja.ws i tam napisałem

 

-- 24 kwi 2011, 21:09 --

 

odpowie ktoś? temat jest na serio

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×