Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

nie, nigdy mi się nie chce kombinować

ubieram coś wygodnego, odpowiedniego do pogody, włosy robię dzień wcześniej (po umyciu), a na codzień to nic z nimi nie robię, maluję się najprościej jak się da- tusz i korektor, a z biżuterii noszę tylko drobne, niewiszące kolczyki, kolczyk w chrząstce i ewentualnie 1 pierścionek lub naszyjnik - ale te 3 rzeczy na raz to dla mnie już za dużo :mrgreen:

 

a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubi się malować (bo w makijażu czuję się ładna i mam wrażenie, że sama siebie oszukuję :shock: ).

Chodzę w kitce i opasce, bo mam siano na głowie :lol:

A ubrania - niemodne, ale wygodne :mrgreen:

 

Oceniasz ludzi po ubiorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi minęła fascynacja takimi miejscami, jak byłam młodsza to chciałam tam iść z ciekawości i pogadać z tamtejszymi dziewczynami :)

 

Uważasz, że żadna praca/zawód nie hańbi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niemożliwa i nigdy niczego nie mierzę, działam spontanicznie (zazwyczaj bardzo głupio)... a potem źle kończę, dziękuję :mrgreen:

 

W którym momencie swojego życia wiedziałeś, że popełniłaś/eś błąd który zaważy na reszcie Twojego życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle popełniam błędy. A który największy? Chyba nie mam przełomowych. Wręcz czasami nie wiem czy dobrze zrobiłem, a kiedy indziej co do tej samej chwili żałuję, że nie posunąłem się dalej.

 

 

 

hmmmm...nosze zwyczajne dlugie proste włosy,trampki i pieszczochy.Chyba nic wymyslnego :)

A Ty?

 

 

Co to są pieszczochy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×