Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego podobam się starszym kobietom?


Gość Jeżozwierz

Rekomendowane odpowiedzi

niemądry, Na pewno mamy inny gust.... To nie jest tak że podobaja mi sie tylko 40-stki, ale uwierz mi że taka zadbana dojrzała kobieta może być atrakcyjniejsza od 20-stki. Ja nie twierdze że w każdym przypadku tak jest... Po za tym moim zdaniem 40-stka to jeszcze nie "babcia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, i nie brzydziłeś się? :shock: Bleeeee....

 

 

Czego miałem się brzydzić jak to zajebista dupa była, zadbana miała ładną figurę, tylko o pare lat starsza. niemądry przynajmniej nie jestem prawiczkiem jak Ty 8)

 

[Dodane po edycji:]

 

niemądry, Czemu blee ?? Taka 40-stka potrafi być atrakcyjniejsza i bardziej zadbana niż niejedna 20 - stka ;)

 

Zgadzam się z Miśkiem

 

[Dodane po edycji:]

 

Misiek_NL, moim zdaniem kobieta 30+ to już emerytka. Facet zresztą podobnie. No, może 35+ bo później się starzejemy. Nic nie zastąpi młodego i jędrnego ciałka. Takie życie.

 

Z resztą chlopaku dobrze mówisz starzejemy się a ty i tak nie zaznasz miłosci, bo szukasz kobiety idealnej, najlepiej najseksowniejszej 18-stki , najlepiej dziewicy, o dojrzałym umyśle 30latki, która nie leci na wygląd kase tylko wrażliwosć :mrgreen:

Nie brzydze się seksu z 36-latką pod warunkiem że mi się podoba, a jak będzie 18latka co mnie nie kręci to wtedy będę się brzydził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, moim zdaniem kobieta 30+ to już emerytka..

 

:shock: miałam ci nie odpisywać ale muszę...bo nie wytrzymam.......Ty nigdy nie stworzysz związku z kobietą. Jeśli nie zmienisz swego sposobu postrzegania to nigdy ci się to nie uda.........i potwierdzi to większość hetero i biseksualnych kobiet....a pewnie i mężczyzn......heh no Harpagan już to napisał.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry skoro uważasz ze kobieta w wieku 36 lat jest babcią to jesteś zdrowo pojebany,

i do twojej wiadomości pukałem też 18 jednak lepiej wspominam zabawy z tą 30-stką, więc u mnie to raczej nie jest kwestia " jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" osobiście wole starsze

a ty wolisz własną ręke. Też dobrze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, widziałem i to niejedną. Przykry widok :(

 

Chyba jednak nie widziałeś... albo ta co ją widziałeś to była nie atrakcyjna nawet jak miała 20 lat :)

 

Zresztą pewnie się kiedyś przekonasz co potrafi taka atrakcyjna 30-stka... a co taka niedoświadczona 20-stka... Porównasz i sam ocenisz...

 

Ja osobiście wybrałbym atrakcyjną 30-stkę.... Ale każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą pewnie się kiedyś przekonasz co potrafi taka atrakcyjna 30-stka... a co taka niedoświadczona 20-stka... Porównasz i sam ocenisz...
niemądry, myślę ,że Twój pogląd na temat kobiecego ciała się zmieni jak dorośniesz, zasmakujesz seksu, poznasz różne kobiece ciała( te młode 20-stki i "emerytowane"30-stki) i jeszcze raz dorośniesz...

 

Wątpię, bardzo w to wątpię czy się przekona o czymkolwiek co piszecie. Czy w ogóle jakaś kobieta jest w stanie zaakceptować u faceta taki tok myślenia?.....po chooj się z kimś wiązać skoro po 30 będzie się dla niego starą obleśną babą, nie ma sensu narażać kogoś na ten widok..... 8)

 

niemądry ile Ty masz lat? Czy w ogóle byłeś kiedyś z kimś związany na dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, no dobrze. Każdy z nas lubi co innego. Ty lubisz stare, zwiotczałe, emeryckie ciała a ja lubię młode, jędrne i pachnące. Rzecz gustu.

 

niemądry no i widzisz nie można z tobą rozmawiać bo robisz na złosć, 30-40 letnie kobieta nie musi być zwiodczała, a już na pewno nie jest emerytką. Czemu jesteś takim matołem i podkurwiasz ludzi swoimi tekstami to ja nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry emerytka to kobieta w wieku 60 lat a nie 30. 30-40 latka w cale ne musi byc pomarszczona wszystko zalezy jak o siebie dba. Czasami 20 letnia żulica wygląda gorzej od tej starszej.

 

No dokładnie to samo mu próbowałem wytłumaczyć.... ale nie da sie ;) Dla niego kobieta po 30-stce to już pomarszczona i o lasce chodzi :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze chodzilo mu o przecietna 20latke i przecietna 40. Bo to, ze juz nastka moze byc zniszczona i wygladac rynsztokowo to fakt. Sa starsze babeczki, ktore sa nadal ponetne np. wspomniana Belluci. Tylko, ze to sa skrajne przyklady.

Ja uwazam, ze kobiety starzeja sie szybciej od mezczyzn, moim zdaniem 40-latka moze byc nadal atrakcyjna, ale to juz nie bedzie to samo co ciałko i twarz młodej zadbanej 20. Nie ta swiezosc, nie taka skora, nie to cialo.

Ja jestem dwudziestoparolatką... I widze, ze moje rowiesnice sie starzeja, pojawiaja sie zmarszczki wokol oczu (!), a niektore wygladaja juz jak stare dupy. To juz nie to samo co nascie lat. Tak samo 20+ to nie to samo co 40+... itd.

A co do umiejetnosci w seksie to moze i macie racje... przecietna ryczaca 40 siłą rzeczy bedzie miala wieksze doswiadczenie od mlodej dziewczyny, ale to akurat dla mnie kryterium z doopy przy doborze kobiety :? lepiej bzykac starsze bo wiecej umieją yhhhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, ręce opadają, myślę że dyskusja z Tobą nie ma sensu na ten temat bo masz jakiś zryty pogląd. Dlaczego nie chcesz odpowiedzieć na pytanie ile masz lat i czy wogóle kiedykolwiek z kimś byłeś? ja strzelam ,że masz góra z 16, przynajmniej na to wskazuje to co tu wypisujesz :roll: i nigdy nie widziałeś kobiety na go na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, ręce opadają, myślę że dyskusja z Tobą nie ma sensu na ten temat bo masz jakiś zryty pogląd. Dlaczego nie chcesz odpowiedzieć na pytanie ile masz lat i czy wogóle kiedykolwiek z kimś byłeś?

Właśnie po to kolega nie pisze ile ma lat, bo zaraz posypią się komentarze ad personam w stylu;

ja strzelam ,że masz góra z 16, przynajmniej na to wskazuje to co tu wypisujesz :roll: i nigdy nie widziałeś kobiety na go na żywo.

...od takich co nie potrafią dyskutować na argumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecietna ryczaca 40 siłą rzeczy bedzie miala wieksze doswiadczenie od mlodej dziewczyny, ale to akurat dla mnie kryterium z doopy

 

 

stardoll i dobrze bo wiesz jak jest czasem 18 latka będzie lepiej doświadczona od nie jednej 40stki tylko że to nie często sie zdarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×