Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica czy depresja !!!


nieznajomy

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKIECH..

u mnie zaczolo sie to bardzo dawno temu moze kolo 2003 roku mialem wtedy z 24 lata.od 20 roku zycia mioalem do czynienia z marichuana.zdrzaly sie lsd ,kwasy ale bardzo rzadko.ale funkcjonowlem bardoz dobrze w spoleczenstwie .pewnego razu po zarzyciu extazy bardzo zle sie czolem nie pamietm jak wrocilem do domu .rano sie obudzilem zalany potem,,,oi od teog monetu zaczol sie moj problem..mialem zaniki pamieci nie wysypialem sie ,,mialem leki przed wysjciem z domu.odcialem sie od znajomych.mialem wrazenie ze jestem jakis dziwny,przstalem brac jakie kolwiek narkotyki,moje zycie kompletnie sie zminilo mialem gonitwe mysli spalem cale dnie i ciagle bylem zmeczony ,mialem pustke w glowie ,nie mogle skupic sie na ogldaniu filmu jak i czytaniu ksiazki bo wszystko mi sie miaszlo litery zmywaly,tz mam wszystko do dziaij,mam wrazenie ze zwariowalem ,mam swoj swiat ,bralem seroxat i jakis czas nawet czulek sie donrze wiec moze nie do konca zwariowalem..OBY!!!poznij chailm je odstawic,a ze jestem za granica posatanowilem samu i bralem po pol tabletki ,pozniej po pol co driugi dzien znowu czuje sie zle mam pustke w glowie ,wychodze tylko do pracy wracam i siadam przed komputerem tak wyglada moj dzien!!!! jak chodze mam zawroty glowy,wsrod liudzi sie czuje taki malutki,czuje sie jak bezdomny pies na ulicy przestraszoiny i jak najszybciej chce worcic do domu,mam pustke w glowie nie przysfajam zadnych informqcji i ciagfle w glowie uzalanie sie nad soba.w lustrze sie zle widze..pewnie tez dziwnie teraz puisze ale pisze to co teraz mysle ..moze wiecie co to moze byc!!!prosze o pomoc..robilem tez rezonans i wszystko bylo ok juz sam nie wiem co ze mna :( PMOZCIE JAK MIELISCIE COS TAKIEGO PROSZE :(

 

[Dodane po edycji:]

 

mila ktos z was taki problem po extazy???a moze ma??prosze o odpowiedz bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarzem nie jestem, ale objawy wskazują na depresje w której lęki to chleb powszedni. U mnie depresja trwała a w zasadzie jeszcze mam jej końcówki rok czasu od momentu jak się zjarałem:) idź do psych. zapisze ci leki ja biorę citabax i bardzo mi pomaga aczkolwiek jak się mówi że będzie się brało tylko pół roku tabletki to u mnie przynjamniej z rok będę je wpierdalał. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zarzucałem rózne wynalazki a marje to paliłem pasjami, Jednak od jakiegoś czasu po dragach zaczynałem mieć lęki i łapałem schizy, więc mam podobnie. Po pierwsze wmów sobie że twój limit na narkotyki już się wyczerpał ( moim zdaniem to konieczne), po drugie idz do psychologa albo psychjatry.

Z dragami tak jest jedni Ćpają uzalezniają sie ale psyche mają wmiarę ok, a inni fixują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×