Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja, taki nieproszony gość...


Ina

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram drzwi, znów wchodzi w moje życie, depresja. Nie mam siły by nie otwierać tych moich drzwi... Ostatnio panoszy się strasznie w moim życiu, dezorganizuje, każe płakać, olewać znajomych, sprzątanie, czytanie, itp.Każe siedzieć albo leżeć i myśleć, nawet niewiadomo o czym...Nie wierzę w siebie, że coś jeszcze osiągnę, że coś się uda...Znalazłam się tu, na forum, bo ... łatwiej jest żyć z myślą, iż nie tylko ja tak mam...Dla najbliższych mi osób moje stany są niezrozumiałe ("weź się w garść"...no cóż..).Mam za sobą kilka wizyt u psychiatry, leczenie farmakologiczne i durną decyzję o rezygnacji z leczenia, bo wierzyłam, że sama sobie poradzę. Efekt taki, ze tu jestem...A więc witajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ina witaj,

to co chcialabym ci powiedziec to to zebys "walczyła" na swój sposób.

wiem, ze do tego trzeba byc silnym, al ejak ci jest strasznie zle to pomysl ze my wszyscy tu na forum w jakis sposób "walczymy ze swoimi, objawami, lękami strachami, chociaz czasem, brakuje nam wiary ze kiedys bedzie lepiej.

ja czasem tez mam dosyc..ale poniewaz zdarza sie to dosyc czesto, mowie sobie 'trudno", i starm sie zaakceptowac tę sytuacje chocby pogorszenie mialo trwac tydzien, pozniej zawsze znow jest lepiej.

stram sie pogodzic z ta wieczna sinusoida i przystosowywac do fali n aktórej sie poruszam.

 

ściakam serdecznie i trzymam za Ciebie kciuki.

przychodz zawsze jak bedzie bardzo zle..albo zaraz po..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ino miło na forum :P

"Weź się w garśc".....skąd ja to znam,hmm??? :cry:

Bardzo często niestety to słyszę....nawet od najbliższej mi osoby..ech...to boli :?

Niestety to prawda,"zdrowy"nie zrozumie do końca co czujemy...a My musimynauczyc sie tego "nie słyszec"

Pozdrawiam.gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×