Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dresiarz chciał mnie poszczuć pitbullem, bo kiedy obok mnie przechodzili to się odsunęłam od psa (boje się) a ten to zauważył i powiedział, co powiedział.

 

Byłaś/eś pogryziona przez psa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko obcych, muszę poznać właściciela i dopiero potem psa inaczej widac po mnie strach a podobno psy to wyczuwają :(

 

Komplement, że jestem miła i zakręcona, dziwna, ale fajna ;) A z powierzchowności, że wyglądam na 18 lat, inna pani stwierdziła że 20 i nie wierzyły, że mam 25 - dla mnie to był miły komplement ;)

 

Jakiego masz zwierzaczka?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem na niczym grać, ale chcę wkrótce kupić gitarę i zostać samoukiem. Moim marzeniem jest gra na fortepianie, bo mam do tego odpowiednie palce i strasznie mi się podoba jego dźwięk :105:

 

Uczęszczałaś/eś na szkolne apele czy wracałaś/eś do domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nic złego, ale potem wypełnianie blankietów się dłuży, a co jak zabraknie miejsca na wpisanie nazwisk :lol: A na serio to zależy czy brzmiałoby to przyjemnie dla ucha, niby kompromis to dobra rzecz, ale ja jestem strasznie za moim nazwiskiem i jest dla mnie bardzo ważne, bo jest nas coraz mniej w kraju i wkrótce znikniemy :(

 

A co żeby mąż przejął nazwisko po żonie? Mój ród musi przetrwać :pirate: (heh powtarzam się)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli małżonkowie nie mają nic przeciwko - to czemu nie?

 

zastanawia mnie, jak masz na nazwisko..

może napisz chociaż jakieś o podobnym brzmieniu, bo normalnie jestem ciekawa jak nie wiem co..

 

 

a Ty jak uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym jest problem, bo nikt się na takie rozwiązanie nie zgodzi a jak dzieci i rodzice mają inne nazwiska to jest potem bałagan w papierach i każdym urzędzie. I dlaczego "nie ma mowy" , mam ładne nazwisko :lol: Zabawne, że ja już o takich rzeczach myślałam, mimo że jestem sama jak palec <-- głupie powiedzenie bo mam 19 innych palców :roll:

 

Ile masz imion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×