Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dziś farbuję włosy o ile koleżanka nie spóźni się 5h..

a ok 20 wyjeżdżam z chłopem i królikiem na 3 dni do Bodzentyna do jego mamy..

boję się, boję się że jego mama znowu będzie chciała nas wyciągać na miasto, do swojego faceta, na pizze i nie wiadomo gdzie a ja nie dam rady...nie chcę czuć wstydu...no ale tak poza tym to się cieszę.

mama mi kupiła spodnie żebym nie musiała jechać w dziurawych i się wstydzić. eh czuję się jak niepełnosprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Wczoraj byłem u kardio. Wynik echokardiografi : " Wszystko jest prawidłowo. Nawet zastawki mam idealnej przepustowośći, czy coś.Można mieć tylko wątpliwości, co do budowy worka osierdziowego. " później tak : " Dużą rolę odgrywa u Cb psychika " " Skoro syn zgłasza takie dolegliwości to warto zrobić test wysiłkowy + holtera. " - dostałem skierowanie to tej pani na oddział. Mam brać chlodne prysznice na koniec, nie wstawać raptownie, duzo pić.

 

Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Wczoraj byłem u kardio. Wynik echokardiografi : " Wszystko jest prawidłowo. Nawet zastawki mam idealnej przepustowośći, czy coś.Można mieć tylko wątpliwości, co do budowy worka osierdziowego. " później tak : " Dużą rolę odgrywa u Cb psychika " " Skoro syn zgłasza takie dolegliwości to warto zrobić test wysiłkowy + holtera. " - dostałem skierowanie to tej pani na oddział. Mam brać chlodne prysznice na koniec, nie wstawać raptownie, duzo pić.

 

Co wy na to ?

 

Fajnie,że badania w porządku. Jest tylko jedno "ALE". Fizycznie jesteś zdrowy. Ty masz poprostu nerwicę.

Jakie badania wykonasz po teście wysiłkowym i holterze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19_latek, też to niedawno przerabiałam (w analogicznej formie oczywiście)... po co Ci panna jakakolwiek, nie lepiej poczekać na jakąś specjalną?

 

A tak generalnie to jestem zmęczona, myślę o głupotach i torturuję się myślami o tym, jak to ktoś ma mnie bardzo głęboko gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×