Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Park Wilsona w Poznaniu - w całości, nieważne w jaką porę roku i ogród japoński we Wrocławiu, bo jest magiczny :105:

 

Zdarzyło Ci się kiedyś spać pod chmurką? (nie pod namiotem ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam pytanie:

 

Często masz sytuację kiedy żadna podjęta decyzja nie daje Ci satysfakcji i żałujesz, że nie wybrałaś/eś drugiej opcji? Czy jednak nigdy nie żałujesz swoich wyborów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję tych decyzji, które podjęłam z myślą o mojej przyszłości, teraz chciałabym wybrać druga opcję, ale nie mam odwagi zaczynać wszystkiego od nowa. A co do decyzji emocjonalnych to żałuję każdej, bo nie umiem dokładnie określić własnych emocji i nigdy nie wiem co jest dla mnie właściwe, szukam szczęścia a nie wiem czym jest i jaką obrać w życiu drogę by właściwie wybrać... a właściwie poczuć. Wszędzie piszą, że przy zauroczeniu ma się motylki w brzuchu... mnie brzuch boli, ściska - to ja źle rozumiem pojęcie tych magicznych motylków, czy po prostu nie wiem czym jest zauroczenie? Ja nic nie wiem :-|

 

Jesteś pewna/y swoich emocji? Czy wiesz kiedy czujesz złość czy choćby miłość, czy jednak nie potrafisz skonkretyzować i nazwać narastającego w Tobie napięcia emocjonalnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym tego co czuję cierpieniem, w porównaniu do innych mi nic nie jest, smutno mi tylko, że inni cierpią, nie rozumiem dlaczego muszą to czuć.

 

Twój jutrzejszy dzień będzie lepszy niż dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takich poglądów, co najwyżej chwilowe zdanie : dawniej byłam jak najbardziej za rozwiązaniami kapitalistycznymi, potem za socjalistycznymi (od zawsze miałam wstręt przed rozwiązaniami korporacjonistycznymi - o ile dobrze rozumiałam ich sens), a potem dotarło do mnie, że się nie znam i przestałam się nad tym zastanawiać. Pewnie nawet źle zrozumiałam pytanie i moja odpowiedź jest bujdą na resorach :pirate:

 

Lubisz rozważać nad trudniejszymi tematami, czy wolisz jednak nie zajmować sobie głowy takimi rzeczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ,czasem nawet się kompie z zegarkiem .( w nocy się wkurzam ,bo mam mechanizm vertical /horyzontalny ) znaczy jak zegarek na reku się w odpowiedniej pozycji ułoży to mi się podświetlanie włącza ..już parę razy się wystraszyłem :)

 

ma ktos instrukcje obsługi do świata ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Widziałaś kiedyś ładną feministkę?
nawet nie jedna

 

 

pyt jw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×