Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Chojrakowa, wiesz ja tez miałam ochotę na słodkie i kupiłam sobie mały batonik z belgijskiej czekolady - i szlag mnie trafia, bo miałam wyrzuty, że go zjadłam i latałam po schodach na klatce schodowej byle go spalić. Trafi mnie kiedyś :? Skoro ja mam takie myśli to co dopiero Ty musisz czuć po zjedzeniu czegoś słodkiego. Bez sensu! Jedzenie nie powinno łączyć się z poczuciem winy!

Też mam ochotę się przytulić :roll:

 

Thazek - Bon Appétit :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, mi to daje poczucie bezpieczenstwa,iże wszystko jest "jak należy".Chyba to jest wlasnie szczescie?Nie to uniesione,narkotyczne,ale ciepłe i stabilne.Najmilej wspominam wieczory,kiedy zasypiam w pobliżu Adama i ostatnie co widzę przed snem to jakas horrorowata gierka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mam ochotę wykrzyczeć wszystko co leży mi na sercu bliskiej osobie..

ale wiem, że sprawiłabym tym wiele przykrości, a tak na prawdę kocham tę osobę... mimo, że chcę jej powiedzieć że nienawidzę.. nie wiem czemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja to bym cchcial uslyszec ze jestem fajny , mily , interesujacy itd itp :P ktos ma na to radę ?

 

 

taak :)

 

Sebastianie,Z PEWNOŚCIĄ jesteś FAJNY, MIŁY, INTERESUJĄCY ITD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry nie lubię kłamać ;)

God's Top 10, sebastian86, chciałam wam napisać coś miłego, ale misiu w wykonaniu niemądrego zbytnio mnie rozbawiło, z resztą pewnie Wam tez poprawił się przez to humor 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×