Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co według Ciebie robi teraz osoba powyżej?


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

chojrakowa pewnie się domyśliła, że miałam dziś na obiad racuszki dyniowe a sama marzy teraz o niebieskich migdałach, tfu... znaczy o rodzynkach i swoim panu rodzynku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemądry, był blisko, bo na kolację wsunęłam fistaszki, takie moje comfort food, na poprawę nastroju. Niemądry ma za to rację co do marzeń, bo to fajna sprawa, ja sama marzę o wielu sprawach 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry rozbawił Nodame, bo jej chodzi o coś zupełnie innego niż niemądry ma na myśli (a na pewno ma :P ). A jakbym zdradziła własne marzenie, to musiałabym zmienić nick na niedojrzałą :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God's Top 10 ma rację, ale niemądry pewnie zaraz temu zaprzeczy, a jak to zrobi to każę mu zjeść szpinak :)

 

Anakonda jest ode mnie szybsza w odpisywaniu, to pewnie od jedzenia bananów i fajny awatar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy Nodame napisała o przypalaniu potraw, przypomniała mi się taka anegdota:

 

Pewien pastor wprost ubóstwiał swoją żonę, nawet mimo tego, że notorycznie przypalała potrawy. Niestety, po latach ukochana żona zmarła, a pastor pogrążył się w rozpaczy.

Troskliwe parafianki znalazły pastorowi kandydatkę na kolejną żonę, doskonałą gospodynię. Nowa żona mimo, że gotowała wyśmienicie, to jednak nie potrafiła ugotować takiej potrawy, która by zasmakowała mężowi.

Aż pewnego dnia... przypaliła obiad, na to pastor wykrzyknął zachwycony "nareszcie utrafiłaś w mój smak !". ;)

 

anakonda, tonie w objęciach swojego ukochanego. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×