Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

fobia, no właśnie on konkretny był 8) i dlatego nie chciałam ryzykować ....za tydzień w poniedziałek idę na zdjęcie szwów to albo będą już wyniki albo się dowiem kiedy po nie przyjść. W sumie to nie bolało, tyle co zastrzyk znieczulający, no i teraz...może nie tyle co boli, ale "czuję szwy", to jest z boku brzucha więc ciężko mi znaleźć sobie miejsce żeby nie ciągnąć albo nie zginać rany. Ale będzie ok:D

 

fobia, cieszę się, ze jest powolutku lepiej u ciebie - radzisz sobie, to widać :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, trzymam kciuki za dobre wyniki :great:

 

dzień, ech.... każdy trzeba przetrwać, tak i ten. praca, po pracy do banku (nieprzyjemne), a wieczorem idę na otwarcie festiwalu jazzowego, będzie grał Móżdżer. czy mam ochotę iś? hahahha, jasne że boję się jak cholera, ale zadzwoniła kumpela, że ma zaproszenia... muszę iść, postanowiłam czasem się zmusić, poza tym akurat to może być naprawdę fajne. uprzedzę ją po prostu, że jak będzie źle, to wyjdę. i już.

na samą myśl mnie jednak telepie.....

ale małe kroki.... one step at a time.....

 

dziś rano bardzo przyjemna rzecz - spotkała mnie ogromna dobroć ludzka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, dopiero teraz doczytalam,ze jestes juz po zabiegu kurde!!dzielna kobitka z Ciebie.wyniki bèdà na pewno dobre. :D

Korba, bo dobrzy ludzie istniejà.... :smile:

 

Dopiero wstalam :D dziisaj mam wolne,wlaczylam sobie radio z polskimi przebojami i wspominam szalone lata 90-te 8)

kto wypije ze mnà kawè albo herbatkè i poplotkuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bamvalo, nie kompleks, ale tłumaczyłam już, na forum jest trochę kobiet po przejściach, które były wykorzystane seksualnie przez mężczyzn i takie teksty mogą odbierać niezbyt pozytywnie, nawet jeśli są to żarty..... Są tematy w których można sobie na ten temat pogadać....ale czy to koniecznie musi być "Mój dzisiejszy dzień" :?:

 

 

W każdym razie, spinam się, czytam streszczenie na dzisiejsze zajęcia (przeczytanie TEJ książki przerasta moje możliwości psychiczne :lol: ) poza tym na jutro na socjologię muszę napisać referat o parach homoseksualnych....tylko na 15 minut...ale mało mam materiałów jeśli idzie o ten temat omawiany pod kątem socjologii..... będę siedziała do nocy dziś :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, na razie z testow serologicznych,wyszlo mi uczulenie na czekolade,owoce cytrusowe,chlor,i skladnik w antyperyspirancie-cyklomethitone,vczy jakos tak.w czwartek lub piatek zaloza mi plastry na plecy-to bèdà typowe badania czy jestem uczulona na pylki,grzypy itp.-bèdè w nich biegac tydzien czasu. :hide: urznè siè dziisaj. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz,nigdy nie mialam,zadnej alergii..pojawila siè przypadkiem,no i jest.Poszukam tego basenu ozonowego,popytam znajomych.Dziisaj mi na nogach wyskoczyla wysypka.Czekam rowniez na wyniki,w zwiazku z hivem itd. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałam dziś rezonans, przeżyłam :mrgreen: , chociaż mam koszmarną klaustrofobię, a mimo iż urządzenie było przyjazne dla klaustrofobików to zamknięto mnie częściowo w "trumnie". :P Bez kontrastu (uff...). Wszystko wyszło w porządku tylko ząb obrotowy mam odchylony do tyłu (cokolwiek to znaczy :pirate: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum,

 

Mówiąc szczerze to myślę ,że większość basenów jest już ozonowana. Chyba ,że wyraźnie czułaś smród chloru na swoim. Dobrze ,że zrobiłaś wyniki, będziesz spokojniejsza:)

 

 

Asiu :great:

 

Ja właśnie wróciłam ze szczepienia przeciwko żółtaczce i jestem podminowana:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wova, no pięknie :( dziwne, że kiedyś się było alergikiem albo nie, nie stawało się nim nagle, a tu masz.....

 

-asia-, najważniejsze, że wyszło w porządku :great:

 

Ja jutro mam reumatologa :zonk: coraz bardziej mnie wszystko boli. Mam nadzieję, że coś mi dadzą na to, bo czuję jakby mnie rwał cały kościo(trup) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, Wiolu, dzięki. :D

 

Kasiu, Biedulko, dużo zależy od wyników, być może dostaniesz niesteroidowe leki przeciwzapalne, ale naprawdę bardzo polecam zmianę diety, bo ma OGROMNY wpływ na stan stawów!!!!!!!!!! Wiele osób wyleczyło np. RZS i inne choroby tkanki łącznej z autoagresji dietą (bez przeciwzapalnych leków 8) ). W ogóle zacznij dbać o swoje zdowie Kobietko, zrób to dla siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×