Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to w takim razie 12 jestem do dyspozycji 8)

 

19_latek Postaraj się oderwać od tych myśli, atak może, ale nie musi nastąpić, a szanse na wystąpienie zwiększają się jeśli się nad tym zastanawiasz. Jesli się zdecydujesz i stwierdzisz, że warto spróbować to zapraszamy, miło będzie się poznać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze w ten piatek by mi sie udalo, 19latek a skad jestes, moze tez dasz rade Ci sie przyjechac. Nie znam zbyt dobrze Krakowa, ale zaraz kolo dworca jest Galeria Krakowska, bo nie wiem co mozna innego robic.Mam nadzieje ze tez mi sie uda przyjechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mnie to fajnie byloby gdyby mi sie udalo w ten piatek ale moze faktycznie lepiej tak jak napisal 19latek ze w przyszlym miesiacu.Bo kolo polowy grudnia wiecej osob by moglo. Chetnie bym przyjechal teraz ale troche mnie dobija wizja podrozowania PKP bo nigdy sie nie moge polapac z tymi pociagami.Napewno w czwartek bede wiedzial czy moge przyjechac czy nie.Szkoda ze nie mieszkam w krak bo nie byloby takich problemow;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaję, że właśnie grudzień jest najgorszym miesiącem, święta i całe to zamieszanie

 

cóż dziewczyny jeśli wy możecie ja się i tak chętnie z wami zobaczę w piątek ;)

 

Liz stało się coś? 'pocieszę' Cię nie było dziś zbyt dużo ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×