Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie wiem, to się chyba czuję, ja nie potrafię tego określić, może nie tyle określić, co nazwać :oops:

 

Widziałaś/eś kiedyś coś dziwnego czego nie potrafiłeś sama/a sobie wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę to można poznać? Trochę to straszne.

 

Ja nigdy nie potrafiłam wytłumaczyć moich zwidów jako dziecko, teraz wiem, że to wina mojej wyobraźni. Poza tym nie miałam innych przypadków...chyba :roll:

 

Zdarzyło Ci się poczuć niechęć do osoby, której nie znasz, ale np. przeszła obok Ciebie i coś w niej dało Ci do zrozumienia,

że nie chciał(a)byś znać takiej osoby? (Nie chodzi mi o ocenianie człowieka wg konkretnych argumentów za i przeciw, ale o pierwsze odczucie... bo to dwie inne sprawy, prawda?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś bać się szczęścia, za szczęście należy być wdzięcznym. Będziesz :)

 

Gdyby ktoś mógł spełnić Twoje najskrytsze życzenie, byłoby to...? (zdradź swoją tajemnicę :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chojrakowa, ale wtedy musiałabym to samo powiedzieć sobie, ja odebrałam Twoje słowa bardzo pozytywnie, moim zdaniem to piękne co napisałaś :) Może po prostu inaczej to odbieramy ;)

 

Dużo, czasem za dużo we mnie tej pokory... ale miewam też stany odwrotne :bezradny: Eh znaleźć złoty środek :roll:

 

W którą stronę świata skierowane jest okno w Twoim pokoju/sypialni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wady: gadatliwość, szybka mowa, roztrzepanie, zapominalstwo, bywam chwalipiętą, głos jak u dziecka, nadwrażliwiec, uparta jak koza i wiele by jeszcze pisać :roll: Ale da się z tym żyć :P

 

Chojrakowa, w taką noc to ja ciężko zasypiam, bo się gapię na księżyc ;)

 

Zna ktoś człowieka bez wad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×