Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co według Ciebie robi teraz osoba powyżej?


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony??? A czym?

 

God's Top 10 się myli (jak nigdy!) :)

 

[Dodane po edycji:]

 

PS. Czy tylko ja muszę God's Top 10 ręcznie pogrubiać, czy inni też tak mają? Jak klikam przykładowo na Chojrakową to od razu grubnie (w oczach) i robi się przecinek. A u God's Top 10 nie. Może to przez znaczek ' w nicku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God's Top 10 jest tak miły, że jeśli ładnie poproszę to wytłumaczy mi jak sprawić by nick osoby na której post odpowiadam automatycznie był koloru granatowego (ewentualnie zielonego?) bez zabawy w ręczny wybór koloru? Ja nie wiem jak :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kliknąć na nick osoby (nad awatarem), o którą chodzi.

Z tym, ze w nickach takich, jak moje (gdy jest np. apostrof), ta technika nie zawsze chce działać - ewentualnie można tak to objeść, że klika się na inny nick (by pojawiła się cała składnia komendy), a później w edycji pisze się ten właściwy. Chyba za bardzo nie zamotałem ? :roll:

 

Nodame, uwielbia nasycone, żywe kolory. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh już wiem gdzie tkwił problem - Google Chrome nie odsyła do tego okienka (kiedyś klikałam na nicki użytkowników i nic się nie działo, więc uznałam, że taka uroda tego forum) we Firefoxie wszystko poszło gładko, czyli kwestia przeglądarki :)

 

God's Top 10 zyskał wdzięczność za udzieloną pomoc i ma moje podziękowania. DZIĘ-KU-JĘ :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×