Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

źle mi :cry:

 

[Dodane po edycji:]

 

WKUR WIA mnie, że wszyscy śpicie

że nie mam z kim pogadać, a tak rzadko potrzebuję rozmowy..

ja pier d ole tak niewiele mi brakuje, żeby się pociąć... tak nie wiele.... ale Piotr mnie zabije, prawda?

kuź wa jak mi źle...

chyba do niego zadzwonie i powiem o moich planach :( zje bie mnie

ale to nic..

 

może jest mądrzejszy ode mnie..

mądrzejszy jest, prawda?

będzie wiedział co robić, żeby było mi lepiej... no powiedzcie, że będzie wiedział i że będzie mi lepiej... tak bardzo Was proszę... :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne ,żeby jebani urzędnicy byli tak wszechmocni ? Najpierw piszą czarno na białym ,ze uznają moje racje ,a później żądają dodatkowych ..jakichś pierdolonych dowodów .czy to ku000a normalne? Czy w tym kraju trzeba zrobić coś spektakularnego ,żeby zwrócić uwagę na ich wszechmoc? Wziąć zakładników i wezwać telewizje? A może dokonać w ramach protestu ,samospalenia za pomocą benzyny i zapałek ...przed gabinetem wojewody ??? Jak z tymi wszechmocnymi bezdusznymi ludźmi wygrać ???

 

 

Jak ja bardzo chce ,żeby gdzieś tak w innej rzeczywistości istniał świat bez pieniędzy ,władzy ,urzędników i głupoty ....chce mi się wyć ,nie wygram z nimi ,nie stać mnie na to ,żeby zapłacić furę kasy za jakiegoś dobrego adwokata . A kuźwa było we mnie tyle optymizmu .Wszystko powoli chu.. strzela .

 

Do niczego się nie nadaje ,jestem pieprzonym człowiekiem bez przeszłości i bez przyszłości . Gdzie jest Dr Mengele ?!? Moze by mnie pocieszył albo chodziarz dokonał eutanazji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nawet tak myślę ,ze mam dla kogo .

to kur0a nie mam pewności ,czy takim myśleniem nie robię tej osobie krzywdy .

 

prawie 4 lata ogromnego wysiłku ,walki z urzędnikami ( przypominam mam depresje) wiec tym bardziej był to wysiłek ponad siły .

Ale te kur0y za biurkami ,mogą totalnie wszystko ,kłamać ,mataczyć ,rujnować i niszczyć i nikt ,ale to nikt nie jest im w stanie w tym przeszkodzić .DZIKI kurwa ten kraj Ojjjj naprawdę DZIKI

 

[Dodane po edycji:]

 

najśmieszniejsze jest to ,ze ja naprawdę zaczynam rozważać możliwość wzięcia zakładników w jakimś urzędzie . Będę medialny ...hmmm gwiazda wiadomości ... czuje się kurwa tak strasznie bezsilny wobec biurokracji i głupoty .Zaczynam rozumieć terrorystów . Nie da się wygrać uczciwie z silniejszym ...no kurwa nie da się konwencjonalnymi metodami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaśalanki, krzywdzenie ludzi to moja specjalność. Możesz krzywdzić świadomie lub nie. I o ile z pewnymi rzeczami możesz coś zrobić, to z innymi nie i kropka.

 

 

Anyway, muszę pojęczeć.

Bo ja nie mam dla kogo żyć. Mam ochotę się poszlachtować moim ulubionym nożem do mięsa.

Boże, nie pozwól.

Haha. Nie ma boga. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, We mnie nie ma dziś pustki ,jest złość i gniew ...bardzo kurwa dużo złości i gniewu .

Nie odpuszczę ,nie poddam się .Choćby miała być to ostatnia rzecz jaka zrobię w tzw normalnym świecie ...no i chu... ze pewnie trafie do wiezienia albo na długie lata do psychiatryka ..mam już to tak głęboko w dupie ,ze gardłem mi już wystaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, nie da się olać wyniku kilkuletniej walki z głupota ,która niestety rozmnaża się przez pączkowanie .

Nie...potrafię olać wiele ,ale nie oleje tej sprawy ,dałem słowo ojcu kiedy umierał . I nic ani nikt mnie od tego nie odwiedzie . Wiem ,ze mam racje ,wiem ze w kraju w którym szanuje się prawo dawno było by po . Ale niestety nie żyjemy w takim kraju .Tylko w jebanej dżungli pełnej gangsterów wszechmocnych polityków i urzędników i jesteśmy zwykłym plackiem krowiego gówna dla nich . Nie oleje i basta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maślana ja też idę z wami

 

[Dodane po edycji:]

 

chojrakowa Bóg istnieje,ja tak sadzę,tylko po długim urlopie który wziął na lata II wojny światowej wciąż nie może się otrząsnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nawet tak myślę ,ze mam dla kogo .

to kur0a nie mam pewności ,czy takim myśleniem nie robię tej osobie krzywdy .

 

prawie 4 lata ogromnego wysiłku ,walki z urzędnikami ( przypominam mam depresje) wiec tym bardziej był to wysiłek ponad siły .

Ale te kur0y za biurkami ,mogą totalnie wszystko ,kłamać ,mataczyć ,rujnować i niszczyć i nikt ,ale to nikt nie jest im w stanie w tym przeszkodzić .DZIKI /cenzura/ ten kraj Ojjjj naprawdę DZIKI

 

[Dodane po edycji:]

 

najśmieszniejsze jest to ,ze ja naprawdę zaczynam rozważać możliwość wzięcia zakładników w jakimś urzędzie . Będę medialny ...hmmm gwiazda wiadomości ... czuje się /cenzura/ tak strasznie bezsilny wobec biurokracji i głupoty .Zaczynam rozumieć terrorystów . Nie da się wygrać uczciwie z silniejszym ...no /cenzura/ nie da się konwencjonalnymi metodami .

zgwałcili Cię w tym urzędzie czy co? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×