Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja bym go już nigdy nie oddała..serio :mrgreen:

Potrzebuje mieć w domu jakieś stworzonko, bo brakuje mi takiego ciepełka, kot za duży - może zdecyduje się na chomika, już kilka lat żadnego nie miałam a to takie puchate urwisy :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę i próbuję czymś zabić ból głowy, spowodowany moją płaczliwą wizytą u pani psychiatry... zaczęła pytać o różne rzeczy, no i zabrnęła za daleko, w efekcie dopadł mnie wodospad łez i wieczorny ból łepetyny :roll:

 

Poza tym wymyślam imię dla chomika, bo moi rodzice się zgodzili na maluszka w domu :D Za tydzień idę wybrać sobie szkraba, a właściwie liczę, że to on wybierze mnie (wsadzę dłoń do klatki, chomik który pierwszy podejdzie zostanie moim pupilkiem). Mam 25 lat a potrzebuję miłości zwierzaka, bo ludzka się do mnie nie kwapi :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jak dzisiejszy zjebany dzień się skończy

piję piwo

zaraz zapalę fajkę na balkonie

mam ochotę się pociąć, ale tego nie zrobię.. nie wiem... może sobie fajki na ręku poodgaszam :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek piesek uroczy z wyglądu (popatrz na jego łapki :105: ), ale jako osoba 3-krotnie pogryziona przez psy (w tym w twarz) nigdy bym się nie przekonała do posiadania psiaka, strach jest zbyt silny :-|

 

Anakonda, może głupia rada, ale jesli masz gdzieś w pobliżu schody to biegaj na nich w te i we wte do utraty tchu, pomaga rozładować emocję, a potem pada się zmęczonym na łóżko i myśli się tylko o śnie, niczym więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomysłu jak uśmierzyć ból głowy, tuż za okiem. Ktoś chętny by mi je wydłubać łyżką :105: Wtedy nie będzie żadnego przekłamania, gdy będę używała tej emotki :pirate:

 

A no i ciągle siedzę na forum zamiast iść się myć...leń!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×