Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z tesciow i szwagierka


Rekomendowane odpowiedzi

cokolinka, dobra...nie chcę być po stronie teściowej...ale to TY wykazałaś się wyjątkową głupotą :-| ....skarżyć matce na jej własne dziecko....

Spodziewałaś się, ze stanie za tobą? No halo....to jest jej córka i czy ma rację czy nie, matka stanie za nią.

 

Co robić....hmm......przestań się jej zwierzać, to w końcu nie jest twoja przyjaciółka, z takich spraw można się zwierzać komuś innemu, nie masz jakiejś dobrej koleżanki?

Co do wycieczek, wczasów itd. Może ja jestem dziwna, bo u mnie w rodzinie, nie jesteśmy z sobą aż tak blisko.... ;) niech sobie teściowa poszuka odpowiedniego towarzystwa w swoim wieku ;) klub seniora czy cuś.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmm łatwo ci pisac niech sobie znajdzie swoje towarzystwo mój mąz jak gdzies wyjeżdzamy to zawsze ja bierze pod uwage zawsze kupuje na 5 osob wycieczke czy wakacje nad morzem innej opcji nie bierze pod uwage nawet jak mu mówilam jedzmy tylko my i dzieci to on a co sobie mama pomysli albo a mamam ma zostac sama w polsce. . a nie mam ochoty sie z nim kłocic bo on jest zacietrewiony na punkcie matki ciagle gada ze ona ma tylko w polsce nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: ja rozumiem, ze chcieliście pocieszyć mamę po śmierci teścia...ale bez przesady...czas chyba zacząć życie dla siebie. Nie ruszacie się nigdzie bez jego mamy?

Radziłabym porozmawiać z mężem i odciąć pępowinę...w końcu ożenił się z tobą i z tobą tworzy teraz związek.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×