Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wovacuum, Wiolu moj M ma ciagle uczulenia,raczej wiecznie.Jest takim alergikiem.Ja rowniez raz w roku miewam wysyp na nogach,tez niewiem od czego :D Zejdzie Ci napewno:)

Wczoraj mialam narkolepsje,zasypialam na stojaco.Dzis tez o 11 sie zdrzemnelam.Tak tutaj straszna pogoda.Niby cieplo,ale pada,pochmurno no i jak wszedzie o 16 juz ciemno :why: Chce lato!Wtedy mi sie zyc chce

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, tez mam pms :mrgreen: laczmy sie bolu.Dzis od rana moj M mial przeprawe ze mna.Cchcialabym byc taka subtelna i spokojna :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, mogè tylko powiedziec,zebys uwazala na siebie no i trzymaj siè jakos slonce..ja w czasie terapii non stop wylam i nie wiedzialam czego wogole chcè od zycia i ludzi mnie otaczajàcych. :?

PhilosophyOfLife, subtelna i delikatna to ja bylam jak mialam 10 lat.teraz jestem wiedzmà i gestapo.ot co. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w czasie terapii non stop wylam i nie wiedzialam czego wogole chcè od zycia i ludzi mnie otaczajàcych.

 

moze glupio to zabrzmi, ale zazdroszcze Ci tej "umiejetnosci" - plakania na terapii... Ciekawa jestem czy ja sie na terapii kiedykolwiek poplacze. Chodze juz 13 miesiecy i do tej pory mi sie to nie udalo choc chcialabym sobie ulzyc, wyrzucic wszystko z siebie. Ale nie moge, nie potrafie. :(

 

a ja potrafię w tym samym dniu być subtelna i delikatna, a następnie wiedźma i gestapo :mrgreen:

 

nie jestes w tym osamotniona Kasiu. :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, u mnie stan wiedzmowatosci wystèpuje na co dzien.Cud ,ze jeszcze moj chlop mnie nie spakowwal i nie odeslal do Polski...w paczce. 8)

-asia-, ja jestem z natury placzliwa,placzè z byle jakiego powodu,nawet u internisty.Mogè robic za zawodowà placzkè.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłuje mnie w całej klatce. Czuje kości w gardle. Jak oddycham też kłuje. Dotykam przestrzenie między żebrowe .. boli. Teraz, az mnie podbródek boli .. Serce ? Umieram ? :why::why:

Jak oddycham to mi kłucie do lewego barku promieniuje.

 

Chlopie wez wypij litr melisy i idz spac. Hipochondryk z Ciebie. DO psychologa !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×