Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc robaczki :D

Jak po weekendzie????my z malzem w niedzielè,jak zaczèlismy fikac przy T. love,to w sumie skonczylo siè to moimi kilkoma upadkami..potem wymyslilam wspolnà kàpiel,i wypadlam z wanny :hide: trochè siniakow mam..Wczoraj na tomiast na kacu gigancie pojechalismy do Brukseli-tlum ludzi w polskim kosciele a wièc odpuscilismy sobie.Poszlismy tylko na cmentarz a potem do muzeum.

dzisiaj dopadla mnie niespodziewanie @ i bardzo cierpiè.Nie mam dziisaj zadnych planow-tylko jakis obiad zmontujè i luzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, to mialas wesoly weekend :mrgreen: Swietnie,ze tak potraficie sie wyglupiac :mrgreen: Ja i moja polowka jestesmy tacy sami:)Wczoraj tez sie razem kapalismy :evil:

Uwazam,ze jestesmy dwa wariaty i zachowujemy sie jak dzieci,ale przeciez to cudownie tak.Trzeba sie cieszyc zyciem,bo ono takie pelne wybojow :D Tym bardziej dla Nas-nerwicowcow

Biedaczka,dobrze,ze dzis do pracy nie idziesz.Ja w te dni to nawet na ulice wyjsc nie moge bo mam mega leki i zawroty glowy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, moze to bedzie dobra kuracja :mrgreen: Mile obrazki=lepsze samopoczucie :mrgreen:

Wiola,ostatnie mc mialam szczescie miec @ w weekendy,ale ostatnio sie posypalo i myslalam,ze umre.Nie od bolu,bo na to pomagaja mi tabletki,ale od tego oslabienia,lekow itd.Cos strasznego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 mg Dormicum+ 2 x zolpidem. Wkońcu się wyspalem...

 

wiem jak to jest pragnąć się wyspać, ale mieszanki mocne sobie zapodajesz powiem Ci. ile śpisz po takim zestawie? jesteś w stanie wstać bez zamulenia?

 

ja wczoraj tradycyjnie 1 estazolam, do zaśnięcia długa droga, za to rano nieprzytomna, w pracy pojawiłam się o 10.00 :?

ale oczywiście wzięłam go bardzo późno. cholera, muszę wyrobić w sobie nawyk brania go wcześniej i kładzenia się wcześniej, ech.

 

dzień jak co dzień chyba, odwołałam kolejny raz gina, no bo nie wyrobiłam się na 9.20 - a to jedyne badanie, które mi zostało do zrobienia z zestawu zleconego przez reumatologa...

 

wieczorem idę do kosmetyczki i zarazem dobrej kumpeli, ma mi zrobić "coś super" na buzię, no i poklachamy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×