Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kuźwa... przeglądam sobie jakiś temat, a z prawego rogu ekranu zaczyna mi iść jakiś obleśny potwór... przetarłam oczy, a on dalej idzie... przewinęłam stronę w górę, a tu reklama Domestosa............................................... :roll:

 

 

 

 

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tegorocznych wakacji nawet nie wiedziałam, że to nerwica :P Dopiero zaczęłam leczenie w sierpniu. Ponoć długa droga przede mną po tych 12 latach, ale moja psychoterapeutka jest pełna optymizmu, w przeciwieństwie do mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, już pozwoliła. Ale ja chcę doraźne. Tak, abym była w stanie wreszcie przejechać się na uczelnie... Wiem, że to choroba duszy i myśli i leki tego nie zwalczą, więc chcę mieć tylko takie "wyjście awaryjne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, może jesteś twardszy :) Ja na początku zaznaczyłam, że nie chcę leków i psychoterapeutka na to przytaknęła. Teraz mam wrażenie, że nerwica się nasila im głębiej zaczynam grzebać, w celu znalezienia przyczyny NL. Nie daję już rady. Chcę mieć koło ratunkowe. Liczę na jakiś miły, doraźny, nieszkodliwy psychotrop :P Byle czego nie dam sobie wcisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, musze dawać radę choć na samym początku choroby nie widziałem co się ze mną dzieje chciałem się zabić! Ale jakoś dałem radę i trwam w tym gównie już pawie 2 lata :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek,

też miałem taki okres w którym nie było sensu, nie były iskry nie było wiary.

.., ale coś mnie zaczęło motywować, jakiś impuls do działania.

Swoją diagnozę usłyszałem 4 lata temu. Raz jest lepiej raz gorzej, ale zawsze jakoś jest. I to jest tą nadzieją.

Dziś jest dobrze, jutro może być dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×