Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dylemat


Lęk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, nie jestem nowy, ale pisze tu bardzo zadko. Mam pewien problem. Mialem nerwice lekowa, z ktora mowiac szczerze poradzilem sobie praktycznie sam. Spowodowala ja przykra sytuacja w mojej klasie, gdzie moi " koledzy z klasy " poprostu nie dawali mi spokoju i dochodzilo do roznego rodzaju incydentow. Plotki rozeszly sie po calej szkole i tak stalem sie wrogiem publicznym... No coz czas gimnazjum minal i jak pisalem wczesniej poradzilem sobie z nerwami. Moze nie do konca, ale caly czas pracuje nad tym aby bylo dobrze. A moj problem polega na tym, iz chce sie zapisac na treningi do klubu kickboksersiego, ale uslyszalem ze chodzi tam jeden z tych delikwentow ktorzy mi najbardziej dokuczyli. No wiec zaczely sie problemy i nie wiem czy isc na ten trening... Strach przed plotkami i odrzuceniem rowniez stal sie silniejszy... Jezeli moge liczyc na wasze rady i zdanie na ten temat to chetnie poczytam ;) Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegrywa czlowiek tylko w tedy, kiedy nie probuje. Porazka czesto bywa cenniejsza od zwyciestwa.

 

Idz, zobacz. Bedzie kolo? Olej go. Sila czlowieka tkwi w tym co myslisz o sobie, w tym co masz w glowie. Mozesz sie nawet nauczyc niezle walic w kickboxingu, ale jak bedziesz dupa, to i tak beda taba wszyscy przestawiac.

 

I pytanie z innej beczki - nie masz kogos zeby porozmawiac o problemach? Rodzina, znajomi? Jakim cudem w gimnazjum miales nerwice?? Jedyne co mi przychodzi na mysl, to ze w domu masz jeszcze gorzej niz w szkole.

 

badz silny, a przed problemami nie uciekaj. Rozmawiaj o nich, szukaj wsparcia, rozwiazuj.

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×