Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

niegrzeczne - ja desperadosa sączę i gnębię się trochę.

 

wiola173, no co ja poradzę, ja nie wiedziałam co to są dopalacze :mrgreen: i nie korzystam z blipów, twiterów i innych cudów. zresztą nie chcę spędzić swojej starości na komunikatorach :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

PhilosophyOfLife, nie widziałam.... a New Years Day - ciarki mam na sam tytuł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotyka się, ale ja już nie wiem w co wierzyć. Nie ma otwartości. Wiesz - słowa "nie kocham cię i nigdy nie kochałam" bardzo utykają w głowie. O większości tych spraw nie rozmawialiśmy. Ja nie wiem na czym stoję.

 

W sumie teraz to bardziej bym widział otwarty związek, bez przyrzeczeń i zobowiązań. Bo nie chcę się na niczym zawieźć. Prawdziwe bycie razem na zawsze to dla mnie nieosiągalne marzenie, ideał niedościgniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wova, nie mam zamiaru dać się zmulić temu świętu.... śmierć moich rodziców i bliskich odczuwam na co dzień. jedyne czego nienawidzę to tych par, całych rodzin odwiedzających groby, a wśród nich ja sama nad dwoma grobami rodziców, ku*ewskie uczucie :/

 

dlatego jeśli jutro pójdę, to późnym, bardzo późnym popołudniem.

 

ja nie mogę za dużo pić, bo biorę leki, ale muszę się znieczulić trochę. nie dam rady inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, to tak jak Korba:)Zazdroszcze Wam dziewczyny:)

Chcialam isc na Metallice w czerwcu,ale nie zdazylam z biletami.Poza tym troszke balabym sie ataku paniki wsrod tlumow:)Taka drobina jak Ja by tam zmietli z powierzchni Ziemii:D Mam nadzieje,ze sie odwaze w przyszlosci.

Pije piwko,dalej :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, dzielna dziewczyna :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×