Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

coma, masz ty podejscieeeeeeeeeeeeeeeee ehhhhhhh

 

bamvalo, Ty sobie chyba jaja robisz? To ja gratuluję twojego zajebistego podejścia do osób z nasilonymi na maksa myślami samobójczymi. Myślisz, że się zabawię i będzie świetnie? Ja prawie na nic nie mam siły a natłok myśli rozwala mi głowę.

 

Proszę na przyszłość nie dawaj mi rad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja leniuchuję... odpoczywam pod ciepłą kołderką, z ciepłą mięciutką Kicią u boku i się rozpieszczam... - po wczorajszej imprezie, na którą wyjście kosztowało mnie sporo nerwów i rezygnowanie 3 razy na minutę..., ale nie było źle...

 

I rozmyślam sobie o.. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lady_butterfly, ale jak to bola Cie zyly??? :shock:

 

Basiu, dzieki, staram sie, ale bardzo sie denerwuje, boje sie, ze mi sie te moje bakterie na dobre rozszalaly, bo one niszcza tez stawy. :why: Juz nic nie wiem, to mnie przerasta i coraz bardziej zalamuje, po prostu nie mam juz sily walczyc. :(

 

PhilosphyOfLfe, tak, dziasla i zeby jak najbardziej moga bolec i swedziec od zatok - szczekowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, masz racje:)Pewnie dzis sobie pospalas:)) Leniuchuj ile wlezie:)

Jutro Haloween!Jade jutro kupic dynie-dzis mi sie nie chcialo juz.I jeszcze cukierasy dla dzieciokow,zeby mi jajkami domu nie obrzucili jak nie otworze drzwi:)

 

[Dodane po edycji:]

 

-asia-, dziekuje za odpowiedz Okropnie mni tylne zeby wkurzaja-jakbym zabkowala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, no paracetamol chyba najlagodniejszy, ale dziala tylko przeciwbolowo, a przeciwzapalnie juz nie... Jesli mecza Cie czesto zatoki, przeziebienia to wybierz sie do laryngologa, z przewleklymi infekcjami nie ma zartow, ja jestem tego najlepszym przykladem. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, moze jutro kupie cos przeciwzapalnego.Asiu ja rzadko choruje.To moje piewsze przeziebienie od 2 lat!Ostatniego zapalenia zatok nie pamietam.Nie jest tak zle ze mna:))

 

[Dodane po edycji:]

 

fobia, to tyraz mosz pikne zeby :mrgreen: ,ale to fakt-zostaja oslabione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosphyOfLife, oj to zazdroszcze Ci, ze tak rzadko chorujesz... To bardzo dobrze. No skoro tak to jak juz Cie w koncu cos dopadlo to musi troche podreczyc. :P Trzymaj sie cieplutko, nawilzaj i wygrzewaj koniecznie zatoki, bo one nie znosza zwlaszcza zimna, zawiania i przesuszenia! :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asiu, po tej stronie co żyły, przy nadgarstku, lewa ręka. I ten ból sobie wędruje głównie do dłoni, ale też sporadycznie do łokcia i wyżej. Mam wrażenie, że to bolą żyły. Wcześniej ciężko było mi w ogóle dłoń i palce rozprostować. Teraz lepiej, ale też jakaś mała blokada. Staram się to olewać, ale boje się koszmarnie, porównuje jedną rękę do drugiej. Ciągle mierzę puls. Inne dolegliwości przeszły: to palenie w klatce piersiowej, jakby mi tam ktoś ognisko zapalił, koszmarne bóle promenujące od klatki piersiowej do barku, pleców, lewej ręki, uczucie duszności, ucisk w klatce, jakby mi na niej słoń stanął, kołatania serca. Czasem jeszcze budzę się z kołataniem serca, ale już w miarę normalnie śpię.

 

Teraz popijam sobie herbatkę i staram się zrelaksować. Oj, ciężkie zadanie.

 

:why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×